Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

kizlar bozmayin moralinizi lutfen
su an ne diyecegimi bilmiyorum
benimde bebek istiyeli 8 sene olucak :gitme:

rabbim ol deyince olacak
inşşşşş
ama bazan öle kötü oluyoruzki hepimiz yaşıyoruz bunu
ne bileyim bir çelişki var eğer evet gelecek melekleriniz diyen ses belkide hiç gelmez diyen sesi sustursa her şey daha kolay olacak

günaydın kızlarrrr....yaban gülüm canım ne güzel yazmışsın yaşadıklarını....kızlar ne olursa olsun umutsuzluga düşmeyelim ltf,hem kendimiz hemde mucizelerimiz için güçlü olmalıyız ne olursa olsun.eşim tahlil verdi sonuç sıfır ameliyatla alacaklar o kadar kullandığımız kürler boşaymış bende ağustosta tedaviye başlıyayım diyordum durum böyle olunca eşimin morali daha da bozuldu,sperm sayımız 700 bin ,400 bin 200 bin derken biz sıfırladık.ama içim de garip tuhaf bir duygu var üzülmem gerekli eşim gibi ama hiç üzülmüyorum belkide rabbim veriyor serinliği ama ben inanıyorum bu tedavide rabbim mucizemi gönderecek bana.mevlananın bir sözünü okudum dün sizlerlede paylaşmak istiyorum.''Hayat sana ardı ardına dikenlerini gösteriyorsa üzülme,aksine sevin çok yakında gülünüde gösterecektir.'sevgiyle ve umutla kalın inş

selam kızlar

ben size bişe sorucam başka topikte bişe duydum

imzayla 2 embiriyo koyuluyomuş artık acba dogrumu bu

canım yok öyle bişey ancak 3. denemeden sonra ve 35 yaş üstü oldunmu 2 veya 3 embriyo koyabiliyolar ben yalvardım 2 olsun diye doktorum bende riske atmak istemem ama devlet çok hassasmış bu konuda çok saçma aslında insanların duygularıyla oynuyolar bana tek transfer edildi olup olmayacağı belli değil ama yinede umutluyum ohaoldumsmile

canım yaa dünden beri hepiniz kararmı aldınız yazıları okuyan ağlasın diye allahım yardıımcın olsun en güzelini yapıyosun sende üzülürsen eşine kim destek olucak şu zamanda ölümden başka herşeyin çaresi var şu mübarek aylarda bol bol dua edelim eminim rabbim boş çevirmez yazdığın söz gerçekten çok anlamlı bu sözü prensip edin kendine

aminnnn belgincim yaa erkekler bizden daha fazla üzülüyo aslında benim eşimde aynı şeyi söylüyo hep arkadaş ortamımız kerdeşlerimiz hepsinin çocuğu var toplandığımızda eşim çok üzülüyo bizim neden olmuyo herkes çocuğuyla ilgilenirken ben öyle bakıyorum diyo onlar için gerçekten çok zor dertlerini hep içine atıyorlar bizim gibi değiller

günaydınnn kızlar sabah sabah bütün sinirlerim oynadı kaynanamla tartıştım 1haftadır eltimle beraber memleketine gitti ben onca şeyi atlattım bir kere bile aramadı bende aramadım sonuçta onun araması gerekir sabahta telefon açmış dalga geçer gibi iyimisin diyo bana açtım ağzımı vallahi sen keyfine bak beni neden düşünüyosun dedim söylediğine bakın düğün telaşı varmış orda düğünde kırk kat yabancının ondan arayamamış ağzıma geleni söylledim suratına kapattım çok canımı sıktı 2 gün sonra gelir daha söyleyemediklerim var yüzüne söylicem

off ya her şey dert çevresi kanansı
komşusu
yokmu bizi anlayacak kimse yaaaaaaaaaaaaaaa

canım bende senin yazdıklarını okuyunca kendimi tutamadım belki dışarıya değil gözyaşlarımı ama her zaman olduğu gibi içime akıttım allahım kucaklarımızı boş bırakmasın kurtarsın bizi bu acıdan rabbim.AMİN...
kizlar bozmayin moralinizi lutfen
su an ne diyecegimi bilmiyorum
benimde bebek istiyeli 8 sene olucak :gitme:
bozmuyoruz canım ama bazen böyle duygu yogunluğu yaşıyoruz elde değil...
amin canım inşallah..
sidelyam canım geçmiş olsun anlamadım nasıl oluyorda varken birden sıfır oluyor bir daha yaptırsın eşin spermiyogram belki bir yanlışlık vardır .

evet canım içine atıyorlar sonrada böyle birgün patlıyorlar allahım hepimizi kurtarsın bu acıdan

sidoşum canım üzmeyin kendinizi tedaviye kadar belki değişklik olur
ama bırakın her şeYi kür falan yapmayın
bak benim eşimde kürler ilaçlar kunanırken
4 milyondu bıraktı şimdi 10 milyon olmuş
bazı kişilerde ters tepki yapa biliyor

boş ver canım sen onları allah nasıl biliyosa öyle yapsın..

evet bizde bıraktık kürleri ekime kadar herşeyi kendiliğine bıraktık..

Günaydın arkadaşlar topiği bi hüzün havası sarmış
arada bi olur böyle şeyler benimde başımdan çok geçmişti
bazen insan kendini böyle hissedebiliyo
ama inşallah sizin bebişlerinizde çok yakın zamanda gelicek
rabbim hepimize nasip edicek anne olmayı inanıyorum ben buna
yeterim, minoşum, sidelyam çok zaman oldu biliyorum ama biraz daha sabır

canımmmm hoşgeldin çok özlüyorum ben seni Şeniz
iyisin dimi arada bi gel böyle kendinden haber verkaydirigubbakcemile5

inşş aymesim
inşşşşş
bazan umudumuz kaybediyoruz

[/COLBebek geleceğe umuttur,
Bebek, özlemdir, sevinçtir,
Bebek, nefes almayı hissetmektir,
Bebek, papatyadır, menekşedir, güldür,
Bebek, sudur, deryadır,denizdir,yaşamdır,
Bebek, gülümsemedir, gözlerin gülmesidir,
Bebek, tadılacak, hissedilecek bir duygudur,
Bebek ,sevginin sevince dönüştüğü gözyaşıdır,
Bebek, annedir, bebek babadır, bebek ailedir, bebek dünyadır,
Bebek ,sevincin her yeri kapladığı nurdan bir damladır,
Bebek, hasretle yanan gönüllerin yeşermesidir,
Bebek, gelecektir, geleceği görmektir,
Bebek, özverinin taçlandığı güçtür,
Bebek, yarınları yaşama isteğidir,
Bebek, karşılıksız sevgidir,
Bebek, anı yaşamaktır,OR]

Slm kızlar nasılsınızz
bugün güzel bihaber veriyim size
arkadaşımız nesrinsavaşın eşinin çalıştıgı gemi kaçırılmıştı biliyorsunuzz
busabah habertürkte nesrin arkadaşımız tlf.la katıldııı
ne güzelkiii artık bırakıyorlarmışşş
yani arkadaşımız eşine kavuşacakk ve 4aylık ayrılık son bulacakk
allah birdaha ayırmasınn onlarııııı:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…