Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
[sıze="2"]slm kızlar nasılsınızz
bugün güzel bihaber veriyim size
arkadaşımız nesrinsavaşın eşinin çalıştıgı gemi kaçırılmıştı biliyorsunuzz
busabah habertürkte nesrin arkadaşımız tlf.la katıldııı
ne güzelkiii artık bırakıyorlarmışşş
yani arkadaşımız eşine kavuşacakk ve 4aylık ayrılık son bulacakk
allah birdaha ayırmasınn onlarııııı:saruboceq:
[/sıze]

canım yaaaaaaaaaaaa
ne güzel haber bu böle
inşş bir an önce gelsin eşi ve nesrinle kavuşunlar

bizde bir hafta sonra 7. yılımıza gireceğiz...
ne zaman geçmiş nasıl geçmiş....
artık bu meseleyle ilgili birşey hissetmiyorum...
ne olur ne olmaz diyebiliyorum...
bunun için göz yaşı dökmeyeli çok olmuştu...
akıyor şimdi damlalar gözlerimden...
üzüntü değilde, bir yanında bir kırıklık kalıyor insanın asla iyileşmeyen...
sızlıyor bazen bir anlığına....

ayyy fena oldum....
offfff....

selam kızlar.......

nesrin arkadaşım adına çok ama çok sevindim bende az önce haberler.comda okudum serbest bırakılmışlar allahıma çok şükür en sonunda kavuşuyorlar ailelerine şimdi nasıl sevinçli ve sabırsızdır nesrin biran önce eşine kavuşmak için saniyeleri sayıyordur ...rabbim bir daha önlara böyle acı yaşatmasın inşallahhh.......

tozbezim üzülme dicem ama malesef hepimizin zayıf noktası bebiş onun yokluğu hissedilince ister istemez acıyo sol yanımız elbet rabbim verecek bu sabrımızın mükaafatını yılmak yok yola devam ben 2001 yılında evlendim bak 10 yılımıza gireceğiz sana fark attım ona göre:KK3:.....

herkesin bir sınavı var bizimkide bebekleymiş ne yapalım kader olsada olur olmasada artık sol tarafım taşlaşmaya başladı benim öyle çok azmim yok rabbim ne uygun görmüşse onu yaşarım en fazla imanımla son nefesimi vereyim diye dua ediyorum arka sıralara attım hayırlı bir evlat isteme duasını..........rabbim herşeyin hayırlısını nasip et bizlere

ayyy fena oldum....
offfff....

senağlamasenağlamasenağlama

selam kızlar..
topiği ilerletmişsiniz ama silkelenin kendinize gelin..
bu sıcak havalarda kendinizi daha da sıkmaya gerek var mı?
herşey olacağına varıyor..
hayırlı vakitte sağlıkla gelsinler gerisi boş..
ben artık çok rahatım ve düşünmüyorum..

cucum hoşgeldin canım..
maşallah sende oğlan annesi oluyosun haa..
sağ salim kavuşun canım..
tatil nasıl geçti?

nermin başın sağolsun canım..
Allah mekanını cennet eylesin..

minoşum kolay gelsin canım..
bende 2-3 kilo aldım göbek yaptım vermem lazım ama gitmiyor..
ben sıkılınca veriyorum anlamadan dümdüz oluyorum :KK1:

sidelyam Allah mucizeni göndersin vakti gelmiş olsun inş canım..

nesrincim bende bugün gördüm yazını..
Allah sağ salim kavuştursun şimdi..
hasret özlem büyük bir daha ayırmasın inş..

hepinizi çok öpüyorum kızlar..

bugün topiği hüzün sarmış herkes duygusal. insan sabrediyo sabreddiyo ama arada böyle patlamalar oluyo normal taş değilizki bizimde sabrımızın bir sınırı var. kendimizi bırakmaklada ele bişey geçmiyo toparlanıp yola devam etmek gerekiyo tabiki insan her zaman aynı gücü kendinde bulamıyo. sidelyamın sözü çok hoşuma gitti doğruda. lütfen bırakmayn kendinizi arkadaşlar biraz değişik şeyler yapmaya çalışın kendinize eşinize vakit ayırın kafanızı toparlayın tekrar mücadele etmeye başlayın. aynı hüzünleri bende yaşadım bu duygularıda yaşamayan bilemez anlamaz rabbim mücadele gücü ve hırsı versin hayırlısı ile kucaklarınızı doldursun bir an önce

bu arada
benim kuzenimde ankarada tüpbebek yaptırdı 3. denemesiydi şimdilik pozitif sonucu aldık değeri 300 lere çıktı hayırlısı ile cuma tekrarlanacak testi tekrar katlanır inşallah bir tedavi daha pozitifle sonuçlanmış olacak inşallah. her pozitif sonuçta çok seviniyorum çok mutlu oluyorum ya. darısı diğer tüm arkadaşlarımıza

nesrinin haberni gördüm şimdi çok sevindim ya bakın hele 4 ay olmuş ya. gözünaydın canım çok şükür kavuşuyosunuz. allahım sizi bir daha ayırmasın

sidelyam nasııl sonuç böyle çıktı bende anlamadım eşin o gün çokmu stresliydi acaba. siz testi gene bir tekrarlayın canım belkide bir yanlışlık vardır. bide gitgide düşmüş hep yeterin dediği gibi kürleri bırakın bir belki ters etki ediyodur canım. rabbim hakkınızda hayırlısını versin hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin emeklerini boşa çıkarmasın canım benim

casperım inş sonuna kadar sağlıkla devam eder..
bir bebeğiniz daha yolda demek..
kuzeninde tatmış bu mutluluğu Allah bozmasın..

casperım inş sonuna kadar sağlıkla devam eder..
bir bebeğiniz daha yolda demek..
kuzeninde tatmış bu mutluluğu Allah bozmasın..

evet canım çok şükür sorunsuz bir şekilde devam eder inşallah.

darısı sizlere canım. rabbim bu mutluluğu hepinize yaşatır inşallah :Saruboceq:

canim basiniz sag olsun,mekani cennet olsun dedenin insallah..
insanlar maalesef cok anlayissiz..en aci gününde bile yaralamaktan zevk alanlar vardir mutlaka..
Rabbim en kisa zamanda herkesin yüzünü güldürsün,sag salim evlatlarinizi göndersin insallah...hepsi bir gün dünde kalicak insallah :Saruboceq:

]

canım başın sağolsun
mekanı cenet olsun
inşşş
bebk konusana gelinince
bir söz vardır
yaramdan ölmeyeceğim sorandan öleceğim diye
ne desen boş
üzme kendini
inşş rabbim bizleride güldürecek

]

nermin tatlım başın sağolsun mekanı cennet olsun inş.yeterimin yazdığıda ne kadar doğru.rabbim yardımcımız olsun inş

.

canım başın sagolsun mekanı cennet olsun dedeciğinin nur içinde yatsın.

...

NErmincim başın sağolsun, mekanı cennet olsun...
O söylediğinden bizlerde cok muzdaribiz...
Ben hiç kimseye sormam mesela, ne zaman evlenicen, cocuk yok mu daha, 2. ne zaman yapacaksınız... sorana da içten içe kızıp bişey diyememek cok sinir bozucu...

]

canim basin sagolsun
mekani cennet olsun dedenin insallah

selam kızlar..
topiği ilerletmişsiniz ama silkelenin kendinize gelin..
bu sıcak havalarda kendinizi daha da sıkmaya gerek var mı?
herşey olacağına varıyor..
hayırlı vakitte sağlıkla gelsinler gerisi boş..
ben artık çok rahatım ve düşünmüyorum..

nermin başın sağolsun canım..
Allah mekanını cennet eylesin..

[]

arkadaşlar çok teşekkür ederim allahım hepinizden razı olsun...günlerdir ağlıyordum ,sizlerle paylaşınca iyice rahatladım..iyiki sizler varsınız ,sizler olmasanız napardım bilmem.rabbim bu mübarek ayların hürmetine inş bizlerede en kısa zamanda anneliği tattırır.rabbim kucaklarımızı boş koymasın ,ellere imrendirmesin inş...

günaydın kızlarrrr....yaban gülüm canım ne güzel yazmışsın yaşadıklarını....kızlar ne olursa olsun umutsuzluga düşmeyelim ltf,hem kendimiz hemde mucizelerimiz için güçlü olmalıyız ne olursa olsun.eşim tahlil verdi sonuç sıfır ameliyatla alacaklar o kadar kullandığımız kürler boşaymış bende ağustosta tedaviye başlıyayım diyordum durum böyle olunca eşimin morali daha da bozuldu,sperm sayımız 700 bin ,400 bin 200 bin derken biz sıfırladık.ama içim de garip tuhaf bir duygu var üzülmem gerekli eşim gibi ama hiç üzülmüyorum belkide rabbim veriyor serinliği ama ben inanıyorum bu tedavide rabbim mucizemi gönderecek bana.mevlananın bir sözünü okudum dün sizlerlede paylaşmak istiyorum.''Hayat sana ardı ardına dikenlerini gösteriyorsa üzülme,aksine sevin çok yakında gülünüde gösterecektir.'sevgiyle ve umutla kalın inş

canım sidelyacım bizdede aynısı olmuştu kür falan düşürmüştü sayıyı.bu yüzden uyguladığımız kürleri tamamen bıraktık başka şeyler kullanmaya başladık ama öyle çok şey kullanmıyoz.saraçoğlu hacamız bitkisel çay gönderdi onu ,keçiboynuzu kürünü uyguluyoz,başka da bişi kullanmıyoz.bide bence yazın sıcakla orantılı olarak sayıda düşüyo.benim kanaatime göre sıcaklar çok etkiliyo..yılmak yok yola devam

dün eşyalrımı karıştırıken
evlenirken yüzüme örtülen kırmızı örtüye rastladım
ben onu doğduğunda bebğimin yüzüne örtmek için saklamıştım
ama tam 7 oldu katladığım yerleri iz yapmış
ve bir kart buldum ilk doğum günümde eşim bana bana gönderdiği çiçeğin üzererine iliştirmiş oğlumuz (şu ana kadar gelmeyen küçük mucizemiz )ve kendi adına yazmış olduğu kart(onlara kıyamadım)
evlenirken yapılmış bebk bataniyleri yorgan yastıkları
çok ağladım yine ben bunları ne yapacağım diye ve çocuğu olan birisine verdim artık onları görmeye dayanamıyorum
acaba daha kaç bayrama yeni yıla yeni yaşa onsuz gireceğim bilmiyorum bir tarafım evet gelecek derken bir tarafım gelmeye bilir diyor
yeniden tedaviye başlayacağımama
acaba yine aynı şeymi olacak sorusuna cevap bulamıyorum

allahım artık çilemiz dolsun
rabbim bizleri yalnız bırakma
çaresiz bırakma
evlerimize neşe yeni bir soluk ver
ellerimizi boş çevirme allahım
yüzlerimizi güldür
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

yeteercim rabbim önce sizlerin yüzünüzü güldürsün sonra benim yüzümü güldürsün.çünkü sizler daha uzun zamandır bekliyosunuz.canım ya içim yandı yazdıklarını okuyunca.gerçekten dayanması çok zor bi hasret.rabbim sabır versin.bende bu gidişle ördüğüm örgüleri verecem.rabbimden umudumu kesinlikle kesmiyorum ama onlarıda gördükçe içim eriyo..rabbimize sığınmaktan başka elden bişey gelmiyo...rabbim büyük elbet birgün olcak inş....

bugün topiği hüzün sarmış herkes duygusal. insan sabrediyo sabreddiyo ama arada böyle patlamalar oluyo normal taş değilizki bizimde sabrımızın bir sınırı var. kendimizi bırakmaklada ele bişey geçmiyo toparlanıp yola devam etmek gerekiyo tabiki insan her zaman aynı gücü kendinde bulamıyo. sidelyamın sözü çok hoşuma gitti doğruda. lütfen bırakmayn kendinizi arkadaşlar biraz değişik şeyler yapmaya çalışın kendinize eşinize vakit ayırın kafanızı toparlayın tekrar mücadele etmeye başlayın. aynı hüzünleri bende yaşadım bu duygularıda yaşamayan bilemez anlamaz rabbim mücadele gücü ve hırsı versin hayırlısı ile kucaklarınızı doldursun bir an önce

bu arada
benim kuzenimde ankarada tüpbebek yaptırdı 3. denemesiydi şimdilik pozitif sonucu aldık değeri 300 lere çıktı hayırlısı ile cuma tekrarlanacak testi tekrar katlanır inşallah bir tedavi daha pozitifle sonuçlanmış olacak inşallah. her pozitif sonuçta çok seviniyorum çok mutlu oluyorum ya. darısı diğer tüm arkadaşlarımıza

cesper canım gözünüz adın rabbim bekleyen tüm anne adaylarnı sevindirsin
inşşşşşşş

canım bu arada senin mikro aptırdığın merkezden mesaj geldi bana
ilk dene tutmassa ikiciyi ücretsiz yapıyoruz diye

sanırım yeni dr gelmiş necip bey
işnde iyi olduğunu sölüyorlar

yeteercim rabbim önce sizlerin yüzünüzü güldürsün sonra benim yüzümü güldürsün.çünkü sizler daha uzun zamandır bekliyosunuz.canım ya içim yandı yazdıklarını okuyunca.gerçekten dayanması çok zor bi hasret.rabbim sabır versin.bende bu gidişle ördüğüm örgüleri verecem.rabbimden umudumu kesinlikle kesmiyorum ama onlarıda gördükçe içim eriyo..rabbimize sığınmaktan başka elden bişey gelmiyo...rabbim büyük elbet birgün olcak inş....

canım yaaaaaaa
bende umudumu kesmedim ama artık dayanamıyorum görmeye
eğer benim bebğim gelirse yenisi yaparım diye düşünüyorum
çok yoruldum evet kısmetse eğer eylül ayında tekrar deneyeceğiz belkide yine olmayacak gücümün yetiği yere kadar hiç bırakmayacağım
inşş rabbim yardımcımız olurda daha çok yorulmayız
hepimizi yüzü güler

herkese hayırlı günlera.s.

canlar geçmişi hiç okumadım...
işlerim var biraz birazdanda amcamlara gideceğiz....

ben güzel bir haber vermek için geldim...
nesrin arkadaşımızın eşinin gemisi kaçırılmıştıya, 4 ay sonra şükür kurtulmuşlar...
az önce haberlerde duydum çok çok sevindim....
sizlerlada paylaşayım dedim...

Slm kızlar nasılsınızz
bugün güzel bihaber veriyim size
arkadaşımız nesrinsavaşın eşinin çalıştıgı gemi kaçırılmıştı biliyorsunuzz
busabah habertürkte nesrin arkadaşımız tlf.la katıldııı
ne güzelkiii artık bırakıyorlarmışşş
yani arkadaşımız eşine kavuşacakk ve 4aylık ayrılık son bulacakk
allah birdaha ayırmasınn onlarııııı:Saruboceq:
çok sevindim allah bir daha yaşatmasın.

ayyy fena oldum....
offfff....

bizde eylülde 7 dolduracağız.senağlamasenağlamasenağlama

hayırlısı canım...
allah yardımcınız olsun....

inşallah canım allah yardımcınız olsun:Saruboceq:

AMİN CANIM AMA
BU İŞTE EN ÖNEMLİ ŞEY UMUT ETMEK MORALİNİ YÜKSEK TUTMAK
VE İNANARAK DUA ETMEK

İNŞŞŞŞŞŞŞŞ
RABBİM HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN :Saruboceq:

Sevgili arkadaşlarım Allah hepinizden tek tek razı olsun, ben sizlerle umut buluyorum, sizlerle aakta duruyorum, kendimi iyi hisediyorum, iyi ki varsnız, her şey için sağolun. Sizlerin de ne zaman başı sıkışsa ben buradayım hiç unutmayın...

Canım arkadaşım ben de 8 ay önce babamı kaybettim, seni çok iyi anlıyorum, ama bizler iyi olmak zorundayız ki hayatta kalanların yüzlerini güldürebilelim.

ay canim ya ne bileyim cekiniyorum iste
iki hafta once seninle ayni kilodaydim simdi iki kilo aldim 96 oldum solemesi ayip :p
benim doktorum 85 kiloya dusmemi istiyor tedaviye baslamam icin
bende artik birseyler yapmak istiyorum bir ayda guzel rejimimi yapsam rahat 90 kiloya duserim cunku son 2 kiloyu son zamanda aldim onlar kolay gider
ama ramazanda geliyor mecburen ara vericem ama tabiki dikkat edicem insallah
sen neler yapiyorsun kilo vermek icin peki
[/QUOTE]

Sen ne tedavisine başlayacaksın ve senden 85 kilo olmanı istiyor arkadaşım?

X