Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar uzun zmandır giremedim ama hep takip ettim sizleri aa1in bebeği kızmış canım rabbim sağlıkla kucağına aldırsın aynı zmanlarda yaptırmıştık seninle içim bir tuhaf oldu şimdi
yabangülüm senin bebişte kızmış ne güzel sağlıkla gelsinler hepsi ben de bi değişiklik yok herşey aynı henüz kırmızılar gelmedi günü bugün yolunu şaşırsa ne olur sanki ama kısmet rabbim bigün bizlerede nasip eder inşallah
yetercim nasılsn güzelim

selam aynı dertten muzdaribiz bizde eşimle....solda varikoseli var ve sol testisi 8,5 hacmi yani minimum değer..sayı hareket ama en çok morfoloji sıkıntı...Allah hepimize yardım etsin

sabah sabah moralim bozuldu tartıya ne zamandır çıkmıyodum tedaviye başladığımdan beri 4 kilo almışım zaten göbekten belliydi eşimde yazık beni teselli ediyo kilo değildir şişkinlik yapmıştır diyo :))))

günaydın inşallah allahım ettiğimiz dualarımızı kabul eder...

aminnnnn canım inşallah

günaydınnnn en güzel günler sizin olsunnn

günaydın transferin oldumu diycektim hatta kızıcaktım sana
ama sonraki mesajlarından daha olmadığını öğrendim
sakın transferden sonra hemen pc başına geçme güzelce dinlen
inşallah herşey çok güzel olur

i nşallah cnm yapma nolur şu pc de olmasa ne yaparım ben allahtan o var vakit geçiyo heyecan bastı zaten beni

canım çok teşekkür ediyorum..

iyiyim canım sen nasılsın 1.30 hastanede olucamsaatler geçmiyo valla işede gitmedim evde oturup beklemek ne kadar kötü transferden sonra dönüşüm muhteşem olucak bekleyin beniii:)))))

inşş gönlünden geçen :CüvCüv:gibi olsun her şey:Saruboceq:

canım sağol
iyiyim çok şükür
anneme geldim özlemiştim bir hafta buradayım sonra evime döneceğim
inşşşşşşşş

merhabalar size bir kaç gün önce yazmıştım, eşimin sperm testi sonucunu..O zama hepsi sıfırdı ve hiç bir değer yoktu..bugün tekrar test yapıldı ve sonuçta 0.1 milyon, sanırım 100000 toplam sperm yazıyor.ancak diğer bilgiler yok testte..sizce bu dahada artarmı ilaç, vitamin vs..kullanarak.cevabınızı bekliyor olacağım.

CANIM İNŞŞŞ ARTIŞ OLUR
:Saruboceq::Saruboceq:

canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah bu tedaviye gerek kalmadan bir süprizle karşılaşırsın. karşılaşmasan bile canım bu son tedavin olur inşallah canım. rabbim dularını duysun mucizeni en kısa zamanda göndersin canım arkadaşım

canım teşekür ederim allah razı olsun
inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
inşşşşşşşşşşşşşşşşşş

hayırlı olsun canım demek seninkiside kızzz, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
valla sağlıklı olsunda kız erkek farketmiyor.rabbim bunu bize layık görmüş çok şükür.darısı sizlerin başına.

işallah canım.rabbim yazmıştır bu sene hepinize anneliği:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…