Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
amin canım inşallah birgün benimde böyle yüzüm giler hangi merkezde yaptırmıştı acaba o kişi

hayırlı kandiller kızlar
hayrlı akşamlar, dualarınız bu tövbe akşamında tüm güzel dualarımız,dileklerimiz kabul olsun
tatilde girme imkanım olmadı inşallah çok güzel haberler vardır en kısa zamanda göz gezdireceğim,bol bol dua edfelim kendimiz ve hepimiz için
bu arada bebişim kız olucak 14.haftamızdayız çok şükür
herkese iyi dileklerimi gönderiyorum

allah kucağına almayı nasip etsin inşallahhh topiğe güzel bir kız gelicek desene

amin canım amin
inşşşşşşşş
RABBİM SAĞLICAKLA KUCAKLADIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİN
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

Hayırlı kandiller arkadaşlar...
RABBİM 1 yıl içindeki kullarına nasip edeceği rızklar listesine bizi de yazar inşALLAH ki bebeklerimizin
karınlarını doyurabilelelim...
Hayırlı olan tüm dualarımızın kabul olur inşALLAH...

Geçmiş olsun arkadaşım ...
Burdaki herkes yaşadı hemen hemen senin şuan ki ruh halini...
Alışılınmıyor bu durma ama kabullenmeyi ögreniyor insan...
sabırla devam ediyoruz tedaviye, sen de öyle olacaksın inşALLAH...
Tese de bulunur sperm inşALLLAH... bunun için dua edelim senin adına, ya da daha
güzeli spermiyogram testi yanlış olmuş olsun ki teseye gerek kalmasın...
Ama sen umudunu hiç yitirme, streste yapmayın ki daha da kötüye gitmesin durmunuz...
ALLAH şifa versin şu mübarek gecede hepimize...

bu gün kontrolümüz vardı kızımız olacakmış.doktor kaç defadır net bişey demiyordu bu gün öğrendik.darısı isteyenlere işallah.

hayırlı olsun yabangülüm...
annem der ki hep "kız evladı öz evladı insanın" kardeşim duymadan der bunu ama yerimseniben ...

hepinizin kandili mübarek olsun..
gönlünüzden geçenler gerçek olsun..
Allah dualarımızı kabul etsin..

Ben sana küstüm Tülin... mafoldumben
Ama yine de hayırlı kandiller...
Senin Kent hastanesinde gittiğin doktor İsrafil miydi adı?
Tavsiye ettilerde bana, mikemmelmiş.... aklinialirimsmile

inşallahh rabbim dualarımı kabul eder yarın transfer olucak kesin sonuç almayaçok varrr yaaa bazen sabretmek ne kadar zor geliyo insana...

cok az kaldı Nurcancım...
Tam kuyruguna geldin, bu gece uyu uyuyabilirsen artık :CüvCüv:

valla ya, di mi...
Var mı ki günah boyutu bu işlemin....
ama sonuçta kalbi atmıyorki daha...canlı ama can değil henüz...
Araştırmak lazım, eşeğin aklına karpuz kabugu düşürüyosun ha...

Özledik seni arkadaşım....
Yabangülümünkide kız olacakmış...
sağlıkla gelsinlerde önemli değil cinsiyeti diyorum ama caktırmadan kız isityorum ben de yerimseniben ....
SAğlıkla gelsin inşallah....

amin canım amin saglıkla kavuş bebeğine...

Allah razı olsun canım..bugün daha iyim çok şükür..İnş düzelir veya tesede çıkar..dua edicez artık..

dua edelim bugun arkadaşım..
Bol bol cok cok bagışlanmayı dileyelim ....
Ve ben ne duymuştum biliyormusunuz....
bu gece Öleceklerin,doğacakların,Rabbimizin bizlere vereceği1 senelik rızkın miktarı belirleniyormuş...
RABBİM bu gecenin yüzü suyu hürmetine bizlere de ANNE liği, eşlerimize BABA lığı nasip etse canımızı almadan... ( hayırlısı ise tabi, onuda sadece yaradan bilir )
Ne güzel olur dğeil mi

ne güzel yazmışsın canım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

--------------------------------------------------------------------------------

Yıllık Kader Programı

İbni Abbas'tan rivayet edildiğine göre hikmetli işlerin birbirinden ayırd edilmesi şu şekilde cereyan etmektedir:
Bu seneden gelecek seneye kadar meydana gelecek olayların hepsi ayrı ayrı melekler tarafından defterlere yazılır. Rızıklar eceller zenginlik fakirlik ölümler doğumlar hep bu esnada kaydedilir. O yılki hacıların sayısı bile bu devrede takdir olunur. Herkesin ve her-şeyin o sene içindeki mukadderatı kaydedilir.

Rızıkla alakalı defterler Mikail Aleyhisselâma verilir.

Savaşlarla ilgili defterler Cebrail Aleyhissalama verilir.

Ameller nüshası dünya semasında görevli melek olan İsrafil'e verilir ki bu büyük bir melektir.

Ölüm ve musibetlerle ilgili defter de Azrail Aleyhisselâma teslim edilir.

Fahreddin er-Râzî"nin açıklamasına göre bu defterlerin düzenlenmesi Berat Gecesinde başlar Kadir Gecesinde tamamlanarak her defter sahibine teslim edilir.1

Berat Kandilinin "bütün senede bir kudsi çekirdek hükmünde ve beşer mukadderatının programı nev'inden olması cihetiyle Leyle-i Kadrin kudsiyetinde" olması bu manalara dayanmaktadır.2

Kur'ân'ın bu gecede indirilmesi meselesine ise şöyle bir açıklama getirilmektedir:

Berat gecesi Kuran-ı Kerimin Levh-i Mahfuzdan dünya semasına toptan indirildiği gecedir. Buna inzal denir. Kadir gecesinde ise Peygamberimize ilk kez ve parça parça indirilmeye başlanmıştır. Buna da tenzil denir

Hepinizin kandili mübarek olsun.Allahım bana ve isteyen herkese anne olmayı nasip etsin.Her zaman tabiki ama bu gece özellikle çok çok dua edelim.

Berat Gecesi Duası

Peygamber Efendimiz Aleyhissalâtü Vesselam bu gece Rabbine şöyle dua etmiştir:
"Allahım azabından affına gazabından rızana sığınırım Senden yine Sana iltica ederim. Sana gereği gibi hamd etmekten âcizim. Sen Kendini sena ettiğin gibi yücesin."11
Berat Duası

Bazı mâna büyüklerinin de şöyle bir duası vardır:
"Allahım şayet ismimi saîdler defterine yazdıysan orada sabit kıl. Şayet ismimi şakiler defterine yazdıysan oradan sil. Çünkü Sen buyurdun ki 'Allah dilediğini siler yok eder dilediğini de sabit bırakır Levh-i Mahfuz Onun katındadır."12

Bu idrak ve şuur içinde ihya edeceğimiz Berat Gecesinin hepimiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz edelim.

bu kadar okudum araştırdım okudum...
gidip dua edeyim hepiiz için...
arkadaşlar mutlaka biliyorsunuzdur ama ALLAH mümin bir kulun başka bi rmümin kardeşi için yaptığı duayı geri cevirmezmiş...
Belki kendimize yaptıgımız dualar sonucta bir menfaat içeridği için ( yanlış anlamayın sakın anneliğin o mucizevi tadını tatmak ve mutlu olmak kendimiz için isteyeceğimiz en güzel sey olduug için, kenimiz için istediğimiz bir şey sonucta )
Ama bir başka kardeşimizi için yaptıgımız duanın bize hiçbir menfaatı olmadığı için, tamamen temiz kalple yapıldıgı için geri cevirmiyor RABBİM heralde....
birbirimize dua edelim cokca...
Seneye beraat kandiline kadar burdaki üyelerden hepsi hamileliği tadar inşALLAH diye başlıyorum ben dualarıma.... ( üye olmayan kardeşlerimiz ablalarımızda tabi ki.... tüm muhammed ümmetiyle birlikte benim evlatlarıma da diye başlar annecğim dualarına hep bende öyle diyeyeim :)))

Sevgili Peygamberimiz (s.a.v) buyuruyor:

"Her kim bu gece yüz rekat namaz kılarsa yüce Allah ona yüz melek gönderir. Otuzu ona cenneti müjdeler, otuzu ona cehennem azabından teminat verir. Otuzu da ondan dünya afetlerini savarlar, On'u da ondan şeytanın tuzaklarını hilelerini savarlar."

"Yüce Allah bu gece ümmetine öyle rahmet eder ki Kelb kabilesinin koyunlarının kılları sayısınca."

"Yüce Allah bu gece bütün müslümanlara mağfiret buyurur ancak kâhin, sihirbaz, yahut çok kin güden veya içkiye düşkün olan, yahut ana-babasını inciten, veya zinaya ısrarla devam eden müstesna."

'Şaban ayının 15. gecesini ibadetle geçirin, gündüzünde de oruç tutun. Çünkü yüce Allah, bu gece dünya semasına rahmetiyle tecelli eder ve; 'tevbe eden yok mu! Onu affedeyim. Rızık isteyen yok mu, ona rızık vereyim, hastalığından şifa isteyen yok mu ona şifa vereyim. Yok mu şunu isteyen yok mu bunu isteyen' der. Bu durum, sabaha kadar devam eder'

'Ameller, bu ayda âlemlerin Rabb'ı yüce Allah'a arz edilir. Ben de amellerimin oruçlu iken Allah'a arzedilmesini isterim'

valla elif benim aklımdan hiç çıkmıyo duygu karmaşası içine girdim gülerken ağlamak geiyo içimden falan filan çok zormuş çokk ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…