Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Sperm üretimi var eşinde anladığım kadarıyla, ama bazen cok az oldugu zamanlar makineler görmeyebiliyor...
Sayı az oludugu için 0 cıkıyor olabilir... yüzdürme tekniğiyle analiz yapan bir hastanede tekrar baktırın canım...

tamam canım..valla ben tam bilmiyorum bunları, daha cumdan beri öğrenmeye çalışıyorum.yarın sonucu göstersin doktora bakalım belki birşeyler verir,eylüle kadar böle devam ederiz artık, eylüldede inş olursa tüp bebeği ank deneriz..geç kalmak istemiyorum ama doktor izne ayrılıyormuş, birde ramazan geldi..

Arkadaşlarım şu anda hastalandım, bir hafta sürecek yine, hastalığım bitince ilk defa bir tüp bebek merkezine gidip orada kendimize sil baştan baktırmaya karar verdik. Hiç gitmediğim için nelerle karşılacağımı bilmiyorum. Hem korkuyor hem de Allah'ıma dua ediyorum İnşallah hayırlısıyla ben de bir bebek sahibi olabileyim diye, kızlar dua edin bana nolur. Eşim de L-arginine i bitirdi, umarım iyi gelişmelerimiz vardır....senağlama

hayırlısı canım...
allah yardımcınız olsun....

çok şükür canım...inan çok sevindim...
dondurma işinide bilemiyorum canım....
eylülede az kalmış...allah yardımcınız olsun...

canım istersenin iyi bir ürolağa gitsin eşin...
bakalım ne diyecek...

selam aynı dertten muzdaribiz bizde eşimle....solda varikoseli var ve sol testisi 8,5 hacmi yani minimum değer..sayı hareket ama en çok morfoloji sıkıntı...Allah hepimize yardım etsin
hoşgeldin canım...amin cümlemizin...

bennn geldim bebişim inşalllah sımsıkı sarılır bana :)))))))))))
hayırlı olsun canım...
sen yat dinlen azıcık sabahten berli burdasın...

merak etme canım ben yatıyorum zaten ama pc de yanımda yatmaya alışık değilim çok sıkıldım pc kapatırsam dünyadan kopmuş hissedicem kendimi:umursamaz:

ben bunu anlamıyorum rahime bırakıldıktan sonra neden tutunmazki kan tahliline kadar herhangi bir belirtisi oluyomu sen yaşamışsın bana anlat biraz olmazsa kanamamı oluyo

evet canım malesef utmadığı zaman adetin başlıyor inşallah sen yaşamazsın böyle bir sonucu...ama ben hissetmiştim adet belirtileri başlamıştı anlamıştımsenağlama

inşallah canım allah yardımcınız olsun:Saruboceq:

İnşallah canım, Allah hiçbirimizin umutlarının yıkılmasına izin vermez İnşallah...:Saruboceq:

AMİN CANIM AMA
BU İŞTE EN ÖNEMLİ ŞEY UMUT ETMEK MORALİNİ YÜKSEK TUTMAK
VE İNANARAK DUA ETMEK

İNŞŞŞŞŞŞŞŞ
RABBİM HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…