Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhabalar..benide alırmısınız aranıza..çok mutsuzum kızlar..desteğinize ihtiyacım var vede duaya..

eski zamanlarda yazdıklarımı buldum bu sitede....
Ah günler....
o zamna o topiğe takılanlardan ben, butterfly, pinkrose kalmışız...
hemen hemen herkes hamile kalmış...
azıcık duygulandım.
uzun zamandır ilk kez...
Allah'ım birer melek bizede Ya Rabbim....

Ne merakla beklemişim o mesajlarımda nasıl bir umut var..
çaktırmamaya çalıştığım bir heyecan....
garip haller içindeyim....

merhabalar..benide alırmısınız aranıza..çok mutsuzum kızlar..desteğinize ihtiyacım var vede duaya..
hoşgeldin canım tabi laırıza.s.
anlat bakalım derdini...

fadiğim yeni adet tarihim 25 temmuz..
tamam şekera.s.

iyi aksamlar kizlar
yeterr canim hosgeldin ozlettin kendini

fadikcim ben bu gun adet oldum yeni tarihim eger ki zamaninda gelirse
25 agustos olabilir canim
tamam canıma.s.

Ah günler....
azıcık duygulandım.
uzun zamandır ilk kez...

amin canım....
kısa zamnda rabbim sizin yüzünüzüde güldürsün...

Son düzenleme:
günaydın kızlar kimseler gelmeden bir bakim istedim topiğimize....yeterim inş görüşürüz tatlım özlettin kendini

Günaydın arkadaşlar hayırlı kandiller rabbim bu mübarek gnün hatrına hepimizin dularını kabyul eyler inşallah kimsenin kucağını boş bırakmaz herkesin gönlündeki muradı nasip eder rabbim inşallah

kızlarrr benn geldimmmmmm

tüp bebek tedavisine başladık eşimde sperm azlığı var benimde tüplerim kapalıydı hatırlarsanız... çok fazla giremiyorum internete ama dualarınızı şimdiden hisseder gibiyim...
borç harç bi ekilde başladık tedaviye sadece alyanslarımız kaldı parmağımızda .. inşallah kavuşurum meleğimede geçer bu günler....dua edin nolurrr...
1 hafta sonra yumurtalarım toplancak inş.

canım seni hatırlıyorum ben eskilerdensin sende hayırlı olsun tedavin inşallah herşey çok güzel ilerler sonunda çift çizgiyi görürsün

yaaaaaaaaaaa
topik ne kadar sesiz
hep bölei burası

canım hoşgeldin özledik valla uzun zaman oldu
bu aralar topik hep böyle sessiz
bomboş genelde buralar

Ah günler....
azıcık duygulandım.
uzun zamandır ilk kez...

canım benim rabbim inşallah tez zamanda sanada nasip eder Allah yardımcın olsun dualarımdasınız:Saruboceq:

Canımın içi neyin var bi de onu desen bize...

arkadaşım allahım hepimize yardım etsin kavuştursun bizide bebeklerimmize en kısa zamanda inşallah sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize bende öpüyorum..

İnşallah canım bu arada Kandilin mübarek olsun!

Ah günler....
azıcık duygulandım.
uzun zamandır ilk kez...

Canım bizler çok kısa bir zamandır uğraşıyoruz bu durumla, senin yazdıklarını okuyunca iki damla yaş geldi gözümden, bugün Kandil, en çok da sizler için dua edeceğim, kendimden bile çok, üzülme sen arkadaşım olur mu, öpüyorum kocaman!

Günaydın arkadaşlar hayırlı kandiller rabbim bu mübarek gnün hatrına hepimizin dularını kabyul eyler inşallah kimsenin kucağını boş bırakmaz herkesin gönlündeki muradı nasip eder rabbim inşallah

İnşallah canım, herkesin kandilini mübarek ediyorum bende, arkadaşlarım bu günler en çok bizler için dua günü, ama dua ederken hepimize herkese ve her şey için dua etmeyi unutmayalım. Gönlümüz ne kadar geniş olursa o kadar iyi olur bence bizler için. Hepinizi öpüyorum!opuyorumnanaktan

günaydın kızlar bendimde adet sancıları başladı olmam dedim ama malesef tüm belirtiler var artık öteki ay

Ah günler....
azıcık duygulandım.
uzun zamandır ilk kez...

canım biz nasıl hamile kaldıysak sizde kalacaksınız allahın izniyle.vaktini bekliyor yaramazlar.rabbim en kısa zamanda nasip etsin sana ve isteyenlere.

bu gün kontrolümüz vardı kızımız olacakmış.doktor kaç defadır net bişey demiyordu bu gün öğrendik.darısı isteyenlere işallah.

bu gün kontrolümüz vardı kızımız olacakmış.doktor kaç defadır net bişey demiyordu bu gün öğrendik.darısı isteyenlere işallah.

canım maşallah....
sağlıkla kavuşun inşallah...
bi ara erkek patlaması vardı topikte...
şimdi de kızlar bastı maşallah barekallah...

slm kızlar,
nasılsınız,kandilimiz kutlu olsun,inşallah sizlerde hayırlısıyla en yakın zamanda hamile kalıp yavrularınızı kucağınıza alırsınız,bizlerde aynı şekilde sağlıkla yavrularımızı kucağımıza alırız inşallah :Saruboceq:

slm kızlar hepinizin kandili mübarek olsun

rabbim bu gecenin yüzühürmetine tüm dualarınızı kabul etsin hepinizin kucağını doldursun sağlık sıhhat mutluluk versin

X