Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar..hepinizin kandili mübarek olsun..yazılanları okudum bana neyin var demişsiniz..kısaca anlatayım..2.5 senedir evliyim ve 2 yıldır korunmuyoruz ama bebiş olmadı..2010 martta tedaviye başladık tabii tedavi denirse..salak adam ne eşime ne bana baktı ve direkt klomenle başladım, zaten burayada klomeni araştırırken kayıt olmuştum..herneyse sonra ovitrelle iğne yaptı..ama içimde ters giden bişeylerin olduğunu sezinliyordum ve doktor değiştirdim..bu dktr önce eşimden sperm testi istedi ve cuma sonucu aldık, tabi sonuç derse..bomboş bir A4 kağıdı..Hiç sperm yok,tabii şok olduk halada atlatamadım..doktorda şaşırmış ve birde devlette yaptırmasını söylemiş..yarın tekrar verecek..Eğer buda aynısı çıkarsa-ki öle olur gibi-kabulleneceğim napayım..işte derdim bu..belkide hiç bebeğim olmayacak..buna şimdi alışmaya çalışıyorum..o yüzdende sizden destek istiyorum..lütfen dua edin..benimde gelen bu..

merhaba kızlar..hepinizin kandili mübarek olsun..yazılanları okudum bana neyin var demişsiniz..kısaca anlatayım..2.5 senedir evliyim ve 2 yıldır korunmuyoruz ama bebiş olmadı..2010 martta tedaviye başladık tabii tedavi denirse..salak adam ne eşime ne bana baktı ve direkt klomenle başladım, zaten burayada klomeni araştırırken kayıt olmuştum..herneyse sonra ovitrelle iğne yaptı..ama içimde ters giden bişeylerin olduğunu sezinliyordum ve doktor değiştirdim..bu dktr önce eşimden sperm testi istedi ve cuma sonucu aldık, tabi sonuç derse..bomboş bir A4 kağıdı..Hiç sperm yok,tabii şok olduk halada atlatamadım..doktorda şaşırmış ve birde devlette yaptırmasını söylemiş..yarın tekrar verecek..Eğer buda aynısı çıkarsa-ki öle olur gibi-kabulleneceğim napayım..işte derdim bu..belkide hiç bebeğim olmayacak..buna şimdi alışmaya çalışıyorum..o yüzdende sizden destek istiyorum..lütfen dua edin..benimde gelen bu..

canım inşallah testiniz yanlış çıkmıştır bu yeni yaptıracağınız teste sperm bulunur.
eğer bulunmazsa azosperm demektir. azospermlilerde tese ameliyatı yapılarak sperm buunma ihtimalide var canım kaç arkadaşımızda bulunmuştu ama sizde inşallah gerek kalmaz canım. hakkında hayırlısı olsun

slm kizlar kandiliniz mubarek olsun
allahim en yakin zamanda butun isteyenlere hamis olmayi nasip etsin
hamislerede saglikla bebeklerine rabbim kavusmayi nasip etsin insallah

canım inşallah testiniz yanlış çıkmıştır bu yeni yaptıracağınız teste sperm bulunur.
eğer bulunmazsa azosperm demektir. azospermlilerde tese ameliyatı yapılarak sperm buunma ihtimalide var canım kaç arkadaşımızda bulunmuştu ama sizde inşallah gerek kalmaz canım. hakkında hayırlısı olsun

Allah razı olsun..bizde inş test yanlıştır diyoruz..Rabbim hayırlısını nasip eder inş..tese ameliyatındada bulunmazsa heralde yapacak birşey kalmıyor sanırım..birde bu durumda olan arkadaşlar eşlerine ne gibi şeyler yediriyor acaba??

kızlar bu gün dr gittim görüşme ye
tekrar tedaviye başlamak için
(biz eylül gibi düşünüyoruz )
yumurta kalitemle ilği sorun olduğu için yine aynı şeylerle kerşılama olssılığı olduğunu buna hazırlıklı yola çıkmam gerektiğini söledi
bende naturel denesek nasıl olur diye sordum
buda bir şık ama seçin sana düşüyor
istersen deneriz dedi ilaçlı mikro enjeksiyonda şans %60 ise naturelde %20 olur
artık bir karar verip eylül ekim gibi tekrar deneyeceğiz kısmetse

hayılı kandiller
rabbim dularınızı dileklerini kabul etsin
peygaberimiz (s.a.v) şefatinden mahrum etmesin bizleri
en çok ihtiyacımız olanı göndersin
sağlık huzur versin
eşlerimizle yanımızdan eksik etmesin
hepimize mucizelerimizi göremeyi yaşamıyı nasip etsin
inşşşşşşşşş

günaydın kızlar kimseler gelmeden bir bakim istedim topiğimize....yeterim inş görüşürüz tatlım özlettin kendini

canım inşş hayılı kandiller
tedaviye başlayacakmışsın
inşş yüzünü güldürsün rabbim
bende bu gün dr gittim görüşmeye eylüde deneyeceğiz
inşşşşşşş

hepinizin kandili mübarek olsun..
gönlünüzden geçenler gerçek olsun..
Allah dualarımızı kabul etsin..

hayılı kandiller
sağlık huzur versin
inşşşşşşşşş

aminnn şu mübarek günde ben eminim hepimizin duaları kabul olacak yeterki kalpten inancımız olsun...

inşallah test yanlıştır canım bu zamanda doktorlarada güven olmuyo eşimi boşyere iki defa ameliyat ettiler çoğu paracı olmuş ama yinede onlara emanetiz tabi hiç üzülme benim yumurta toplama günümde aynı senin durumunda birinin tüp bebekle hamile olduğunu öğrendi tese ile tek bir canlı hücreden ben ağladım zaten kadının gözyaşlarını saymıyorum bile onada hiç olmaz demişler ama şuna inan herşey allahın elinde hiç umutsuzluğa kapılma

arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun allahım dualarımızı kabul etsin...amin...

canım sakın canını sıkma banada dr erken menepoz demişti nasıl aglamıştım bir aşılama oldu tutmadı tüp bebek dediler bu arada araştırdım ki menepoz la alakası yok hiç sperm mi olmayan bile mikro yapıp çocuk sahibi oluyor hem sperm degişiyor sana tavsiyem bir sigara bırakılacak iki evikap vitamin hapı üç ceviz fındık bal karışımı incir kürü tabi içebilrse dene umudunu kaybetme bende 2 yılık eviliyim neyi kabulleniyorsun anne olacagız inatla ama boş durmak yok

Canımın içi neyin var bi de onu desen bize...

İnşallah canım bu arada Kandilin mübarek olsun!

Canım bizler çok kısa bir zamandır uğraşıyoruz bu durumla, senin yazdıklarını okuyunca iki damla yaş geldi gözümden, bugün Kandil, en çok da sizler için dua edeceğim, kendimden bile çok, üzülme sen arkadaşım olur mu, öpüyorum kocaman!

İnşallah canım, herkesin kandilini mübarek ediyorum bende, arkadaşlarım bu günler en çok bizler için dua günü, ama dua ederken hepimize herkese ve her şey için dua etmeyi unutmayalım. Gönlümüz ne kadar geniş olursa o kadar iyi olur bence bizler için. Hepinizi öpüyorum!opuyorumnanaktan

seninde kandilin mübarek olsun arkadaşım...

hepinize çok teşekkür ediyorum bu mübarek günde Allah hepinizden razı olsun..sabırla devam edicem tedaviye.umutsuzda olmayacağım..destekleriniz için çok saolun..bir şey sorcam incir kürünü nasıl yapıyorum, ceviz, fındık, bal sadece üçünümü karıştırcam yoksa inciridemi giz1978 bir açıklayabilirmisin tatlım..

slm kızlar hepinizin kandili mübarek olsun

rabbim bu gecenin yüzühürmetine tüm dualarınızı kabul etsin hepinizin kucağını doldursun sağlık sıhhat mutluluk versin
amin canım
slm kizlar kandiliniz mubarek olsun
allahim en yakin zamanda butun isteyenlere hamis olmayi nasip etsin
hamislerede saglikla bebeklerine rabbim kavusmayi nasip etsin insallah
amin inşallahhhhh
hayılı kandiller
sağlık huzur versin
inşşşşşşşşş

canım inşallah bu sefer herşey yolıunda gider ve kavuşursun bebeğine hayırlısı ile...
mrh kızlar kandiliniz tekrar kutlu olsun
amin şeker
slm kızlar,
nasılsınız,kandilimiz kutlu olsun,inşallah sizlerde hayırlısıyla en yakın zamanda hamile kalıp yavrularınızı kucağınıza alırsınız,bizlerde aynı şekilde sağlıkla yavrularımızı kucağımıza alırız inşallah :Saruboceq:
aminnnn
bu gün kontrolümüz vardı kızımız olacakmış.doktor kaç defadır net bişey demiyordu bu gün öğrendik.darısı isteyenlere işallah.

gözün aydın canım allahım tamamına erdirsin hayırlısı ile inşallah..

hepinize çok teşekkür ediyorum bu mübarek günde Allah hepinizden razı olsun..sabırla devam edicem tedaviye.umutsuzda olmayacağım..destekleriniz için çok saolun..bir şey sorcam incir kürünü nasıl yapıyorum, ceviz, fındık, bal sadece üçünümü karıştırcam yoksa inciridemi giz1978 bir açıklayabilirmisin tatlım..

allah yardımcın olsun arkadaşım :Saruboceq:

X