Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım sakın canını sıkma banada dr erken menepoz demişti nasıl aglamıştım bir aşılama oldu tutmadı tüp bebek dediler bu arada araştırdım ki menepoz la alakası yok hiç sperm mi olmayan bile mikro yapıp çocuk sahibi oluyor hem sperm degişiyor sana tavsiyem bir sigara bırakılacak iki evikap vitamin hapı üç ceviz fındık bal karışımı incir kürü tabi içebilrse dene umudunu kaybetme bende 2 yılık eviliyim neyi kabulleniyorsun anne olacagız inatla ama boş durmak yok

canım birde sen ankarada nerey gidiyorsun..benim ailemde ankarada da..gamze diye bir arkadaş kaan beyi önerdi, ank ünv tıp fakültesi, tüp bebek merkezindeymiş sanırım..sende mi oraya gidyorsun acaba??

canım birde sen ankarada nerey gidiyorsun..benim ailemde ankarada da..gamze diye bir arkadaş kaan beyi önerdi, ank ünv tıp fakültesi, tüp bebek merkezindeymiş sanırım..sende mi oraya gidyorsun acaba??

canım evet kaan aydos çok iyi bir dr görüşmeni tavsiye ederim ankarada...

sonunda ogrendiniz ha canim gozunuz aydin
Allak saglikla kucaginiz almayi nasib etsin insallah:ecrin_bebek:
amin canım darısı isteyenlerin başına.
canım maşallah....
sağlıkla kavuşun inşallah...
bi ara erkek patlaması vardı topikte...
şimdi de kızlar bastı maşallah barekallah...
amin teşekür ederim en kısa zamanda sizlerinde haberini alırız işallah.
inşallahh rabbim dualarımı kabul eder yarın transfer olucak kesin sonuç almayaçok varrr yaaa bazen sabretmek ne kadar zor geliyo insana...
allah yardımcın olsun.işallah bebişin sıkı sıkı tutunur annesine:Saruboceq:
allah kucağına almayı nasip etsin inşallah..darısı başımıza:)))))
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn işallahhhhhhhh
amin canım

amin inşallahhhhh

canım inşallah bu sefer herşey yolıunda gider ve kavuşursun bebeğine hayırlısı ile...

amin şeker

aminnnn

gözün aydın canım allahım tamamına erdirsin hayırlısı ile inşallah..

:Saruboceq: :Saruboceq: darısı sizlerin başına:Saruboceq:

kızlarr ben bugün neye çok üzüldüm biliyomusunuz hastaneden aradılar 15 tane embriyo olmuşş sadece bir tanesi transfer olucak geri kalan çöpemi atıyolar ben sormayı unuttum doktora yaa yazık onlarda canlı sabahtan beri onu düşünüyorum günahamı giriyoruz acaba....

kızlarr ben bugün neye çok üzüldüm biliyomusunuz hastaneden aradılar 15 tane embriyo olmuşş sadece bir tanesi transfer olucak geri kalan çöpemi atıyolar ben sormayı unuttum doktora yaa yazık onlarda canlı sabahtan beri onu düşünüyorum günahamı giriyoruz acaba....

canım benim bu mürek günün yüzüsuyu hürmetine inşallah bitane olan bebeğine kavuşursun bu acılarını unutursun acaba emriyo dondurmuyolarmıydı sorsaydın canım olsun tutsunda bitane olsun üzülme...

canım benim bu mürek günün yüzüsuyu hürmetine inşallah bitane olan bebeğine kavuşursun bu acılarını unutursun acaba emriyo dondurmuyolarmıydı sorsaydın canım olsun tutsunda bitane olsun üzülme...

1 tane donduruyolarmış galiba şimdi yeni kanuna göre tek transfer edilebiliyomuş oda tutmazsa bir yandan düşünüyorum hepsi canlı kötü oldum düşünmekten ne kadar zormuşş

canım lütfen olumsuz düşünme olacagını düşün sen hemen böyle olumsuz düşünürsen olmazki senin tek emriyon tutunacak yakında hamile karnı şişmiş şiko bir anne adayı olacaksın....kızıyorum bak üzülme küser giderim hııııııııııııı

biraz serinled gibi sanki sen tedavidemisin

yok bacım ekim ayında inşallah benim eşim azospermli benim durumum içler acısı ama napıyım elden ne gelir eşimde tese yoluyla sperm bulunursa emriyom olacak keşke olsada bitane olsasenağlamasenağlamasenağlama

canım lütfen olumsuz düşünme olacagını düşün sen hemen böyle olumsuz düşünürsen olmazki senin tek emriyon tutunacak yakında hamile karnı şişmiş şiko bir anne adayı olacaksın....kızıyorum bak üzülme küser giderim hııııııııııııı

gitme tamam zaten kimseler yokkk:)))inşallah tutar yarabbim bu emeklerimiz boşa gitmez şimdiden şişko olmaya başladım zaten iğne ilaç derken 4 kilo almışım bile amannnn olsun değmezmi bebişlerimiz için..

neyse ben şimdi çıkıyorum bi ara uzun uzun konuşuruz canım haline şükret bak ben daha vahim durumdayım allahım yardımcımız olsun üzülmek yok başaracağiz...

yok bacım ekim ayında inşallah benim eşim azospermli benim durumum içler acısı ama napıyım elden ne gelir eşimde tese yoluyla sperm bulunursa emriyom olacak keşke olsada bitane olsasenağlamasenağlamasenağlama

hiç üzülme valla ben cumartesi günü bizzat tanık oldum bu olaya tek bir sperm hücresiyle hamile kalmış kadın ne kadar sevindimm allah büyük herşeyi o biliyo

X