Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

arkadaşlar geçenlerde eski bir arkadaş telefon etti bana...
onunda 3 düşüğü vardı ve hamile kalmaktada zorlanıyordu....4. ye hamileymiş hemde maşalalh iyiymiş...
ya dedi ben hamile kalmadan önce birşey yaptım sen aklıma geldi sana demek için tel açtım...
7 cuma üst üste saf suresi 13. ayeti 770 kere okunacak...anladığım kadarıyla sadece kendimiz okuyacağız...
sela ile ezan arası....ama adet olduğun hafta hariç başka hiç ara verilmeyecek...

bu ayetin anlamıda şöyle;
13 - Seveceğiniz bir şey daha var: Allah'tan yardım ve yakın bir fetih.. Müminleri müjdele.

rabbim büyük belki bu dua vesile olur...
isteyen arkadaş okuyabilir....

fatma zehra asılamam nasıl gıdıyor hıc degısıklık hıssedıyormusun vucudunda bende adet sancısı gıbı sancılardan baska sıskınlık var hıc umutlu degılım ama yınede Rabbım bılır ol derse olucak kendıme cok kızıyorum asılamadan sonra evdebır bucuk gun dınlendım sonra gezmeye gıttık esımle baya yol yurudum acaba zararı olmusmudur su gıbı akıntım vardı ne oldugunu bılmıyorum

arkadaşlar geçenlerde eski bir arkadaş telefon etti bana...
onunda 3 düşüğü vardı ve hamile kalmaktada zorlanıyordu....4. ye hamileymiş hemde maşalalh iyiymiş...
ya dedi ben hamile kalmadan önce birşey yaptım sen aklıma geldi sana demek için tel açtım...
7 cuma üst üste saf suresi 13. ayeti 770 kere okunacak...anladığım kadarıyla sadece kendimiz okuyacağız...
sela ile ezan arası....ama adet olduğun hafta hariç başka hiç ara verilmeyecek...

bu ayetin anlamıda şöyle;
13 - Seveceğiniz bir şey daha var: Allah'tan yardım ve yakın bir fetih.. Müminleri müjdele.

rabbim büyük belki bu dua vesile olur...
isteyen arkadaş okuyabilir....

çok güzel arkadaşım bende denerim imşallah .Ben de şu an 41 meryem suresi okuyorum bugün 4 . yü okudum adet olduğum yerden eşim dewr alacak inşallah hayırlısı olur.İki tüp denemem war ama canlı doğum olmadı öldü bebeklerim.Para boş isterdse trilyonların olsun yaradan ol demedikçe olmuyor.Rabbim sanada banada cemi cümlemize nasip etsinnn.Amin...

Günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar herkese
delimai üzüldüm canım olmamış hakkında hayırlısı olsun
neva cinsiyet belli olmuş maşşallah erkencecik
Allah oğlunu sana bağışlasın

Günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar herkese
delimai üzüldüm canım olmamış hakkında hayırlısı olsun
neva cinsiyet belli olmuş maşşallah erkencecik
Allah oğlunu sana bağışlasın

sağol aymescim,Rabbim hepimizin yavrularını bize bağışlasın inşallah :Saruboceq:

kızlar hayırlı haftalar herkese..
fadık cok guzel bır ayetmıs.bızde yaparızda mujdemızı alırız ınsaallah..
yabangulum senın cınsıyet bellı olmadımı hala.kemık yapısındanda benzetıyorlar ama..hayırlısı olsun tabıkı.kız erkek farketmez..
enıkazya benımde cok sıddetlı sancılarım var.baskada hıcbır degısıklık yok.ben tatıl hazırlıklarına basladım bıle.haftaya gıdıyoruz ınsaallah..hamıle degılım bılıyorum cunku...ama senden umutluyum canım.ıcıme doguyor ınsaallah senınkı tutmustur..
rabbım herseyın hayırlısın ıhsan etsın bızlere..

yabangulum senın cınsıyet bellı olmadımı hala.kemık yapısındanda benzetıyorlar ama..hayırlısı olsun tabıkı.kız erkek farketmez..
enıkazya benımde cok sıddetlı sancılarım var.baskada hıcbır degısıklık yok.ben tatıl hazırlıklarına basladım bıle.haftaya gıdıyoruz ınsaallah..hamıle degılım bılıyorum cunku...ama senden umutluyum canım.ıcıme doguyor ınsaallah senınkı tutmustur..

insallah senınkıde tutar bence kendını cok yorma ben cok heyecanlı degılım sankı hıc asılama olmamıs gıbıyım ruyamda gordum test yapıyorum pozıtıf cıkıyor kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hıc umıtlı degılım cunku ben ıkı gun sonra cok yurudum esım dıyorkı o gunluk yasam degıl daga tırmanmaktı sımdı cok pısmanım nıye okadar yokus cıktım dıye ınsallah senın guzel haberlerını alırızvereliniortak

hayırlısı canım..bende asılama oldugumu bıle unuttum.gunluk hayatıma devam ettım..
yuruyuu kafana takma canım..burda bır arkadas vardı tup bebek yaptırdı ıkıgun sonra ıse basladı.halde calısıyormus.kasa ındırdım kaldırdım dedı ama hamıle kaldı..bırazda mevla ol derse oluyor yanı.tabı tedbırıde elden bırakmamak lazım..
insallah senınkıde tutar bence kendını cok yorma ben cok heyecanlı degılım sankı hıc asılama olmamıs gıbıyım ruyamda gordum test yapıyorum pozıtıf cıkıyor kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hıc umıtlı degılım cunku ben ıkı gun sonra cok yurudum esım dıyorkı o gunluk yasam degıl daga tırmanmaktı sımdı cok pısmanım nıye okadar yokus cıktım dıye ınsallah senın guzel haberlerını alırızvereliniortak

slm arkadaslar nasilsiniz?
biz iyiz cok sukur...

test gunu bekleyen arkadaslar, insallah guzel sonuclar alirsiniz....

teyzelerimiz bizimde gecen carsamba cinsiyetimiz belli oldu, cok hafif bi lekelenme yuzunden acile gittim tum muayenelrimiz temiz cikti hersey yolunda bebiste cok saglikli allaha sukur...
hep icimden kiz diye geciyodu ama oglus geliyo allahin izniyle

yok bi tanem ya 3 defadır kıza benziyor diyip duruyor:KK43:net bişeyde demiyor aklımıza her türlü şey geliyor göremiyormuki acaba net bişey demiyor.3 hafta sonra kontrolümüz var o zamanda demezse başka doktora gidicez.cinsiyeti önemli değil sağlıklı olsunda ama olanı net söylesin.her gördüğüm şeye hevesleniyorum ama alamıyorum.
biz iyiz cok sukur...

teyzelerimiz bizimde gecen carsamba cinsiyetimiz belli oldu, cok hafif bi lekelenme yuzunden acile gittim tum muayenelrimiz temiz cikti hersey yolunda bebiste cok saglikli allaha sukur...

çok şükür canım sorun yokmuş.9 ay sonunda sağlıkla alırsın oğluşunu kucağına.:Saruboceq:

sagol yabanim zaman bi gecsede kucagima alsam, cok guzel geciyo hamileligim, su ana kadar hic skinti yassamadim biraz kasik agrisi oluyo, gecendede cok cok az bi lekelenme oldu, o'da normalmis olabiliyomus, tek sorunum bulantilar hala devam ediyo ama olsun yeterki bebis saglikli olsun....

valla canim ben hep almicam diyorum ama dun gece bi suru sey siparis ettim, genelde cogu kiz ve erkek icin kullanilabilecek seyler, artik kismet olursa ay sonunda kesinlessin o zaman erkek cicileride alirim

biz iyiz cok sukur...

demek bir tosun daha geliyorboshayallersmile
hayırlısı canım sağ salim kucaklarsınız inş...
selam şeker ....
hoşgeldin...

çok güzel arkadaşım bende denerim imşallah .Ben de şu an 41 meryem suresi okuyorum bugün 4 . yü okudum adet olduğum yerden eşim dewr alacak inşallah hayırlısı olur.İki tüp denemem war ama canlı doğum olmadı öldü bebeklerim.Para boş isterdse trilyonların olsun yaradan ol demedikçe olmuyor.Rabbim sanada banada cemi cümlemize nasip etsinnn.Amin...
allah kabul etsin canım...
evet vakti zamnı gelemyince herşey boş...
rabbim yadımcımız olsun...

X