Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
selamlar kızlar...
benim sonuç belli oldu...
size güzel haberler vermek isterdim ama...
maalesef sonuç negatif...

:gitme::gitme:

Geçmiş olsun canım senin yazının bugün okudum takipteydin ne yazacaksın diyede kısmet değilmiş.Bende tüp denememde 9 gün leke olmuşte gece çok paniklemiştim.Ama meğersem ikiz hamileymişim,hiç ihtimal wermedim o yğüzden sana,wardır dedim.Birde burdan arkadaşlara söyliyeyim 9 yada 10 günlerde eğer warsa idrarda da çıkıyor,benimki çıkmıştı.Üzülme zaman herşeye çare ben bebiği 18 şubatta kaybettinmRabbim onunla canımı al diye çok dua ettim üzüntüden ama bak hala yaşıyorum we mutlu olmayıda biliyorum...Sewgiler

selamlar kızlar...
benim sonuç belli oldu...
size güzel haberler vermek isterdim ama...
maalesef sonuç negatif...

:gitme::gitme:

canım yaa:çok üzgünüm: bende senin sonuca bakmaya girmiştim....
rabbim hayırlısını versin ...
zamnı gelmemiş daha ne yapsak ne desek boş...
allah sabır versin canım....

delimai hayırlısı canım zamanı gelmemiş demek ki.
inş anlamadığın anda çok kısa zamanda bebeğin seni bulur..

iyi geceler kızlar

delımaı hayırlısı olsun canım.rabbım yardımcımız olsun..bu negatıfler bızı yıpratıyor.ama durmak yok yola devam canım..

kızlar selam epeydır uğrayamadım saolsun komşular hiç boş bırakmıyolar gunduz havuz başında bol bol guneşleiyoruz akşamda çaylar demelnip yine geç vakitlere kadar oturuyoruz gunlerim dolu dolu geçiyor yatağa yorgun giriyorum walla ablamda 10 gunden gelecek sonra ramazana kayserideyim inşallah oruç orda yapcam bura yanıyor kavruluyor walla cok zor oruç burda ee gunlerde uzun

sizler nasılsınız delimai adına uzuldum hakkında rabbim hayırlısını versın diyecek bişe yok ama lütfen kendini çok yıpratma olan sana bana oluyo hayatın tadını cıkar

fatıma zehra sen naptın öğrendinmi sonucunu merakla bekliyorum

fadik tülin sizler nasılsınız kızlar yeter herhalde yine cok giremiyor nete

HEPİNİZİ COk SEVİYORUM

melonycim iyiyim canım seninde keyifler yerinde maşallah..
tadını çıkar boşver napcan evde boş boş oturupta..

oh melony sefan olsun..bız daha gıdemedık tatıle.temmuz ortası cıkıyor esım ızne.ınsaallah ozaman bende bol bol denıze gırıcem..
sonucmu?oda ne..ya ben sonuc beklemıyorum acıkcası adetı beklıyorum ve dua edıyorum kıst falan olmasın dıye.adetıme bır hafta var ama sancılar acayıp canımı yakıyor.bunada sukur olsun.hakkımızda hayırlısı..
sen neler yapıyorsun canım..dogal denıyosunuz deılmı..belkı bu zevkte sefada melegın daha cabuk bulur senı..COLOR]

kızlar selam epeydır uğrayamadım saolsun komşular hiç boş bırakmıyolar gunduz havuz başında bol bol guneşleiyoruz akşamda çaylar demelnip yine geç vakitlere kadar oturuyoruz gunlerim dolu dolu geçiyor yatağa yorgun giriyorum walla ablamda 10 gunden gelecek sonra ramazana kayserideyim inşallah oruç orda yapcam bura yanıyor kavruluyor walla cok zor oruç burda ee gunlerde uzun

sizler nasılsınız delimai adına uzuldum hakkında rabbim hayırlısını versın diyecek bişe yok ama lütfen kendini çok yıpratma olan sana bana oluyo hayatın tadını cıkar

fatıma zehra sen naptın öğrendinmi sonucunu merakla bekliyorum

fadik tülin sizler nasılsınız kızlar yeter herhalde yine cok giremiyor nete

HEPıNıZı COk SEVıYORUM
oh oh iyi yapıyorsun canımopuyorumnanaktan
keyfine bak...

ben iyiiym canım herzamnki gibi yuvarlanıp gidiyoruz...

slm kızlar,nasılsınız?
bugün ikili testimiz vardı ve cinsiyetimizi öğrendik,oğlum olacakmış,bu sevincimi sizinle paylaşmak istedim,darısı siz arkadaşlarımın başına inşallah,hepinize dua ediiyorum......

slm kızlar,nasılsınız?
bugün ikili testimiz vardı ve cinsiyetimizi öğrendik,oğlum olacakmış,bu sevincimi sizinle paylaşmak istedim,darısı siz arkadaşlarımın başına inşallah,hepinize dua ediiyorum......

sevindim canımopuyorumnanaktan
sağlıcakla kucakalrsın inş....

hayırlı pazarlar kızlara.s.

selam kızlar nasılsınız.delimai canım hayırlısı olsun işallah en kısa zamanda bebişin seninle olur.melony iyi yapıyorsun kafan dağılır biraz.fatıma zehra sen nasılsın?

slm canlarım
fadık nasılsın gıremedım nete annemlerın bılgısyarı bozuktu ben adet oldum 24hazıranda olmadı ama uzulmedım hayırlısı bu ay adet oldugumu hıç anlamadım agrım olmadı rahattım yanı buhardan oldu galıba

fadık dr gıttım eşinın tedavısının sonucunu beklıyecegız sende hıç bır sorun yok dedı yumurta tembellıgım hormonlarım normale dondugu için duzelmış eşinden kaynaklı dedı beklemedeyız sız naptınız canım eşin gıttımı dr

slm kızlar,nasılsınız?

gözün aydın canımm..
sonuna kadar hep böyle güzel gitsin inşallah:)

slm canlarım
fadık nasılsın gıremedım nete annemlerın bılgısyarı bozuktu ben adet oldum 24hazıranda olmadı ama uzulmedım hayırlısı bu ay adet oldugumu hıç anlamadım agrım olmadı rahattım yanı buhardan oldu galıba
hayırlısı canımopuyorumnanaktan

fadık dr gıttım eşinın tedavısının sonucunu beklıyecegız sende hıç bır sorun yok dedı yumurta tembellıgım hormonlarım normale dondugu için duzelmış eşinden kaynaklı dedı beklemedeyız sız naptınız canım eşin gıttımı dr

sende sorun olmamasına sevindim canım...
bizdede yarına eşime randevu almıştım ama gidemeyecekmiş...
iptal edeceğim....
biliyorsun her an randevuda olmuyor...
hayırlısı bakalım...

X