Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın kızlar hayırlı cumalar herkezeee rabbim gönlünüzde ne varsa inş hayırlı bir şekilde verir...

kızlar herkesın cuması mubarek olsun..
demaı noldu kanaman durdumu canım doktorla gorustunmu..ınsaallah yerlesme kanamasıdır yasadıgın..
casper gecmıs olsun canım.ıyı olmana sevındım.dıkkat et..
papatya ınan suan test gunu falan unutmus durumdayım.cok sıddetlı adet sancım var.ben bunyemı tanıyorum artık.adetı beklerım heralde.hayırlısı artık..

demaı noldu kanaman durdumu canım doktorla gorustunmu..ınsaallah yerlesme kanamasıdır yasadıgın..
papatya ınan suan test gunu falan unutmus durumdayım.cok sıddetlı adet sancım var.ben bunyemı tanıyorum artık.adetı beklerım heralde.hayırlısı artık..

aradım hemşireyle görüştüm bugün 10. günüm bu günlerdeki kanamaları pek önemsemiyoruz dedi herkeste oluyor dedi günü gelmiş zaten test yaptır fax la dedi ona göre iğneye geçiş yapabiliriz dedi.
birazdan test yaptırmaya gideceğim dua edin lütfen pozitif olsun..

aradım hemşireyle görüştüm bugün 10. günüm bu günlerdeki kanamaları pek önemsemiyoruz dedi herkeste oluyor dedi günü gelmiş zaten test yaptır fax la dedi ona göre iğneye geçiş yapabiliriz dedi.
inş pozitifdir canım....
sabırsızlıkla bekliyoruz....

fadiğimde burdaymış nasılsın cnm bende annemden geldim bursadan ordayken bakamıyorum kızlar napıyo diye bakim dedim herkes iyimi nurcan 35 ben çatlatma iğnesi oldum 3-4 kere ama kilo falan aldırmadı cnm öyle bi etkisinide hiç duymadım
mesajını görmeden çıkmışım canımopuyorumnanaktan
sağol iyiiym sen nasılsın bebiş nasıl canımopuyorumnanaktan

hoşbulduk canlarımm..canım arkadaşlarım bende sizleri çok özledimmŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz...vakit buldukça uğramaya

çalışcamm..

geldim ama tam bi yoğunluğun içine girdim..biraz temizlik işlerim var.. aof den tek bi dersim kaldı onuda eylül de vermeyi planlıyorum..dün kpss için kayıt oldumm..bi şansımı deniycem şimdilik ..malüm bizim burası tam tatil yeridenizden çıkabilirsem eğer planlarımı aksatmadan yapmam lazım...

bu arada tatilde prof a gidip geldimm..endometriozis rahatsızlığımın tedavisi oluyorum..bununu için ufak birde operasyon geçirdimm..ayağımın biri artık Ankara'da olacak bundan sonra..sık sık kontrollerime gidip gelmem lazım
günaydın canım hoşgeldin.a.s.ohh ne kadan güzel canım tatilide yaptın geldin enerji dolusundur şimdi.hadi songaz çalışmalara devam değil misempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

canım hoşgeldin
özlemişim

Uykucu şirine hoşgeldin canım bol bol moral depolamışsın
tatile gitmek gibisi yok valla bu sene ben gidemiyorum ne yazıkki

.şirinem hoşgeldin nasılsın?

[

çok sağol canımm..amin inşallah öyle olur..
senide özlemiştik..iyi oldu geldiğin kısss..yerimseniben

hoşgeldin canıma.s.
özledik seniŞeniz

[/B]

uykucu hosgeldın canım..artık sık sık ugrarsın..

uykucumm hosgeldin canim ozledim seni

uykucum hoşgeldin..

hoşbulduk canlarımm..canım arkadaşlarım bende sizleri çok özledimmŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz...vakit buldukça uğramaya

çalışcamm..

geldim ama tam bi yoğunluğun içine girdim..biraz temizlik işlerim var.. aof den tek bi dersim kaldı onuda eylül de vermeyi planlıyorum..dün kpss için kayıt oldumm..bi şansımı deniycem şimdilik ..malüm bizim burası tam tatil yeridenizden çıkabilirsem eğer planlarımı aksatmadan yapmam lazım...

bu arada tatilde prof a gidip geldimm..endometriozis rahatsızlığımın tedavisi oluyorum..bununu için ufak birde operasyon geçirdimm..ayağımın biri artık Ankara'da olacak bundan sonra..sık sık kontrollerime gidip gelmem lazım

kolay gelsin canım...
sınavlar için de allah zihin açıklığı versin...

geçmiş olsun canım...
hayırlısıyla bu rahatsızlıktan kurtulursun inş...

Son düzenleme:
papatya mrb. yazılanları okurken gördüm.öncelikle geçmiş olsun.aynı dert benim kardeşimde de vardı.elleri ayakları ve koltukaltı çok terliyordu.artık kurtuldu.nasıl mı? ameliyatla.bayram ali bey ameliyat etti göztepe şafakta.ameliyata gelince başında ben vardım açıkçası biraz korktum.koltuk altlarından girip klips takıyolar.kardeşimin ameliyat esnasında göğsünü şişirirken verilen hava kaçıp gözünün altına toplanmıştı.gözünün altı biraz şişmişti.sonra tabi göğüskafesi şişirildiği için ameliyat sonrası nefes alırken zorlandı.bu da beni çok korkuttu.seni korkutmak istemem ama dr.çok kolay bir ameliyat diyor ama bence okadar da değil.2 yada 3 gün zorluk oluyo sırtları hep ağrıdı.bastırınca içi derisinin altı hava dolu olduğu için çıtır çıtır öttü.çok ilginçti ammaaa şimdii çok rahat terleme yok. sosyal hayatı düzene girdi.eziyetleri bitti.ben kardeşine çok düşkün bir abla olduğum için ona kıyamadığımdan herşey bana zor geldi.bence yaptırılmayacak bişey değil.bi cesaret halledebilirsin.kardeşimdeki olumsuzluklar sen de de olacak diye bişey yok.dr.da iyi bi adam.şimdiden geçmiş olsun umarım yardımcı olabilmişimdir .seni bekleyen olumu olumsuz şeylerle ilgili seni bilgilendirebilmişimdir.

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.a.s.evet ben de aynı doktorda ameliyat olacağım.yazdıklarının hepsini ameliyat olmuş bir arkadaşımdanda bizzat dinledim.birkaç gün o da nefes almakta zorlanmış.ama şimdi çok rahat.iyiki olmuşum diyor bu ameliyatı..
valla bende acayip bir rahatlık var nedense..hatta çok mutluyum kurtulacağım için bu dertten..
inşallah hakkımda hayırlısı budur..

Son düzenleme:

çok sağol canımopuyorumnanaktan

canım inşallah pozitifi görürsün hakkında hayırlısı olsun canım

ben bilmiyorum...hiç vurulmadım...

daha gününede varmış yaa...
peki rengi koyulaştımı yani adetemi benziyor....
sen yined ekandine çok dikkat et hemen kendini bırakma...
eskilerden badem diye bir arkadaşımız vardı...
tüp bebekle hamile kaldığı zaman aynı adet gibi kanaması olmuştu...
yani ne olursa olsun test yapmadan tam olarak bilemeyiz...
inş hamilesindir...

canım çok erken ama...
bilemiyorumki...
hayırlısı olsun ama...

vardın demek canımopuyorumnanaktan
hadi sana iyi gezmeler...
öptüm çokopuyorumnanakta

n

çok geçmiş olsun canıma.s.

çok sağol canımopuyorumnanaktan

çok geçmiş olsun canım şimdi iyi olmana sevindim Allah başka keder vermesin

çok sağol canım aminopuyorumnanaktan

selamlar kızlar...
benim sonuç belli oldu...
size güzel haberler vermek isterdim ama...
maalesef sonuç negatif...

:gitme::gitme:

selamlar kızlar...
benim sonuç belli oldu...
size güzel haberler vermek isterdim ama...
maalesef sonuç negatif...

:gitme::gitme:

canım benim ne desek boşş..
ama allahtan hayırlsın istiyoruz hep..
mutlaka bir hayır var bunda da..
inşallah doğal yoldan sürpriz yapar sana bebişin..:teselli:

canım benim ne desek boşş..
ama allahtan hayırlsın istiyoruz hep..
mutlaka bir hayır var bunda da..
inşallah doğal yoldan sürpriz yapar sana bebişin..:teselli:

evet canım hayırlısı olsun..
günler öncesinden üzüldüğüm için sonucu alınca hiç üzülmedim...
Rabbimden hayırlısı...
inşaallah.....

kolay gelsin canım...
sınavlar için de allah zihin açıklığı versin...

geçmiş olsun canım...
hayırlısıyla bu rahatsızlıktan kurtulursun inş...

opuyorumnanaktansağol canım okulum biterse önüm açılacak
inşş kurtulurumm canım arkadaşımm..rabbim dert verip derman aratmasın kimseye

:Saruboceq:

evet biraz öyle olmuşşş..:KK1:

geçmiş olsun canımm..
inşallah bebişin en kısa zamanda seni bulur ..:emir_bebek:

Şeniz
sağol canım..amin inşş..cemi cümlesinee
:Saruboceq:

X