Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
slm canlarım okadar stres yaşıyoruzki bazen pes ediyoruz bunlardan bi gün yaşıyorum acaba bu adamdan bebiş?????????????????????** ALLAHIM BANA YARDIM ET DOGRU YOLU GÖSTER KOCİŞLER BEBİŞTEN BETER YA

Canım sen de bugünlerde kocişten yana bir sorun mu yaşadın..? klava: İsyan pisyan çıkartacaklar zorla klava:

arkadaşlar bugün bir bayan arkadaşla sohbet ettik.kocasına varikosel tanısı konmuş ve ameliyata 15 gün kala hamile olduğunu öğrenmiş :) doktorlar ameliyat olmadan hamilelik olmaz derken :))))yani allahtan umut kesilmez...ama önce sağlık,huzur ve mutluluk.

valla cıkaracaklar amelliyatan beri evde 8 gün oldu istedigi gibi davranıyo ben incinirim hic önemli degil *

burya ugramadan yatmak istemedim canım sıkkın anlıyacagın fene alıştım buraya arkadaşlar
nevrosky yaşın kac canım

İstediği gibi davranıyor derken kastın nedir canım? Onlar stresli biz stresli , Allah sonumuzu hayra çıkarsın. Ben aldırmıyorum , sinirlerim alınmış gibi.. Gülüp geçiyorum çoğu kez. Belki daha da sinir oluyordur. :içelim: İyi yapmışsın yatmadan uğramakla. Gel içini dök , rahatla öyle yatarsın arkadaşım. :1hug: Benim yaşım 30 canım.. a.s.

:dance::dance::dance: Ne güzel bir haber getirdin bize canım. O arkadaşı da getirseydin buraya , bizlere yazsaydı umut olurdu. Hatta onu listemize de eklerdik hamişimiz diye..

Sen karşılaşırsan mutlaka çağır canım , burada olmalı. Listemizde bir yıldız gibi parlamalı. Bize ışık saçmalı ve ışığı bize yol göstermeli. Sonunda bir mükafatın bizi beklediği o umut dolu yolu aydınlatmalı..

Oztun o arkadaşı buraya getir. Oztun o arkadaşı buraya getir. süprizzzzz

:teytey::teytey: Çok sevindim. Maşallah.. Sağlıkla kucağına da alır inşallah yavrusunu.

:dance:yaa ne güzel bir haber böyle haberler bize umut oluyo devamıda gelir inşallah listemiş hamişlerle şenlenir:teytey::hooray:

merhaba kızlar sporumu yaptım hemen koştum pc başına ama ne bu canım herkes eşinden şikayetçi biraz daha sabır kızlar bizler hamiş kalınca görecem ben onları her birimizin eşi fır dönecek etrafımızda bizde o zaman çıkaracaz bunların acısınıKötü Kazen

doğru söylüyon allah o günleri bize yaşatsın inşallah pervane oldukları günleri görelim:roflol:

jeyyarjeyyar Doğru diyosun canım. Amin inşallah o günleri de görürüz. :hooray:

Canlarım ben müsadenizi isteyeyim. İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

ya kızlar şimdi okudum seybayı duymuşsunuzdur 3 transfer 4 tutunan embryo kontrole gitmş ve hiçbirinin kalbi atmıyo:çok üzgünüm: çok üzüldüm senağlama ne gelirse allah tan geliyo bundada vardır bir hayır allah böyle acıyı hiçbirimize yaşatmasın inşallah amin

günaydın kızlar inşallah güzel haberler aldığımız bir gün olsun:sm_cool:

Günaydın canım. İnşallah dediğin gibi güzel haberler alırız. Günümüz güzel geçer :içelim:

Okumadım ben daha. Hadi yaaaaa. :çok üzgünüm: Önceki durumu biliyordum 4 embriyo tutunduğunu yani. Kısmet değilmiş. Allah böyle bir acıyı yaşatmasın canım. Amin.. Sana katılıyorum :a015:

günaydın kızlar pek iyi başlamamış bugün çok üzüldüm:çok üzgünüm:allah hayırlısını versin inşallah

kızlar biliyosunun cumartesiye dr ye gidicem muhtemelen ilk tüpbebek serivenim başlıcak ama ben tam olarak neler yapılacağını bilmiyorum.bi yerde reglinin 21. günü başlandığını okudum öyle mi oluyor?daha sonra ilaçlarımı kullanmaya başlıyorum?ayrıntılı bi şekilde anlatırsanız sevinirim.:1rolleyes:ne olacağını bilmeden gitmek istemiyorum:bbo:hoşçakalın

günaydın kızlar pek iyi başlamamış bugün çok üzüldüm:çok üzgünüm:allah hayırlısını versin inşallah

Evet canım :çok üzgünüm: Amin , inşallah canım..

Canım benim inşallah hakkınızda kayırlısı olur. Tedavin güzel başlar , devam eder ve güzel biter inşallah. Tüp bebek deneyimim olmadı hiç. Ama bilen arkadaşlar yanıtlayacaklardır mutlaka. Tüp Bebek forumundan daha fazla bilgiye ulaşabilirsin , zaten bakıyorsundur. İçindeki heyecanı kaybetmeden , bu ayda bebişiin gelsin canım inşallah. Amin.. a.s.

canım ben hem kısa hem uzun protokolü yaşadım ilkinde kısa protokolde adetin 3. günü iğnelere başlandı puregon monegon kullandım kalçadan yaptırdım 13 günde yumurtalarım gelişti sonra pregnly çatlatma iğnesi oldum yumurtalar toplandı 3. gün tarnsfer yapıldı
2. deneme uzun protokoldü adetin 21. günü lucrıne başladım 10 gün sonra adet görüyosun sonra adetin 3. günü gonal-f başladım bunları göbekten kendim yaptım sonra yumurtalar yine 13 gün gelişti ve çatlatma iğnemi oldum toplama ve 3. gün transfer
fikrimi sorarsan ben uzun protokolde çok rahat ettim iğneleri kendim yaptım onun rahatlıgı vardı bide daha az yıprandım çünkü iğneler daha az canımı yaktı ama kısa ya da uzun dr karar veriyor 3. yaparsam yine uzun protokol uygulamasını isticem çünkü embryolarımın kalitesinde 2 tedavi arasında fark olmamış
canım inşallah rahat bir tedavi geçirisin ve sonucunda meleğine kavuşursun :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…