Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım sağol ama bu puregon monegon iğneleri yumurtayı geliştirmek için mi yapılıyo?şimdi ben her ay düzenli adet gördüğüme göre mutlaka yumurtamda oluyo bu sayısını arttırmak için mi yapılıyo?ya bide iğneyi nası vurdun karnından?yapabilirmiyim bilmiyorum

Puregon, Gonal-F, Menogon Tüp bebek te yumurta sayısını artırmak ve gelişimi desteklemek amacıyla kullanılırlar. İlaç toz ve sulandırıcı içeren ampullerden oluşur, etken madde toz kısmındadır. Adetle başlanıp yumurtalar istenilen olgunluğa ulaşana kadar yaklaşık 10-14 gün süreyle, enjeksiyon şeklinde uygulanır. Vücut için gerekli dozun ayarlanabilmesi için, ultrason ve hormon ölçümleri ile takip altında kullanılmalıdırlar.
ben iğneden çok korkardım gel görki yaşadıgıma bak göbekten iğne o kadar küçükki ilk yaptığımda iğnenin girdiğini anlamadım 3 kere çıkarıp sokmuşum:roflol: sonradan iğne izlerinden anladım kafamçokkarıştı çok tedirgin olmuştum yapamam sandım ama çok rahat yapılıyo kendin yaptıgım için daha rahattım 1 kez yapman alışmana yeter sakın korkma hemşire gösterir sonra sende yaparsın zaten insülin iğnesi kadar minicik

canım çok teşekkürler

kızlar size kızdım dün ama bu adam beni çıldırtıyo ben burda mızıklanıyorum iğneyi falan nası vurcam diye karşımda gülüyo ya deli oluyorum tabi ona hiçbişey olmayacak

Fokurfokur ;canım evlilik yıldönümünüzü kutlar , Nice sağlık , mutluluk , huzur dolu yıldönümleri dilerim.a.s. Allah mutluluğunuzu daim etsin. Allah tez zamanda bu güzel beraberliğinizin meyvesini versin , kucaklarınızı doldursun inşallah. Amin.. :1hug:

Son düzenleme:
aaaa fokurfokurun evlilik yıldönümümü tebrikler bi dahaki seneyi kucagınızda bebişinizle kutlarsınız inşallah

kızlar size kızdım dün ama bu adam beni çıldırtıyo ben burda mızıklanıyorum iğneyi falan nası vurcam diye karşımda gülüyo ya deli oluyorum tabi ona hiçbişey olmayacak

tam dayaklıkklava: ama seni dahada strese sokmak istemiyodur belkide oda aman nasıl olcak nasıl yapcaz diye yangına körükle gitse daha çok stres yaparsın belkide

fokurfokur evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun canım sağlıklı huzurlu uzun yılara inşallah

aklıma takıldı kısa yada uzun olması protokolün gebe kalma şansını etkiliyomu?

Merhaba kızlar .Dün herkes kocasını iyi bir payladımı bakalım.

Valla ben içinden ne geciyorsa söledim.Ben kiminle dertlesim içimi dökim karısma sen bana dedim.klava:

Sesini cıkarmadı.Sanırım hak verdi. yerimseniben

Sonrada acıdım baktım sessiz sessiz duruyor.Bugünde şehir dısına cıkacak.Yumusadım .Ne yapim dayanamıyorum :asigim:

Merhaba arkadaşlar,nasılsınız bu gün?
fokurfokur evlilik yıldönümün kutlu olsun canım,daha nice güzel ve uzun yıllaraa.s.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

olymposss---11 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
nuriye---14 Temmuz---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
sünger53---14 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
nix---18 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Tüp bebek deneyecekler gün belli değil(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
KİBRİYA---23 Temmuz---Hareket---10 Temmuz'da 2. aşılamasını oldu(1 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
ZAMBAK3---29 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
rabiş---???---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???[/FONT]

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT - Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Güncel

Canım kendini anlatmışsın ya , önemli olan bu. Biraz anlayışlı olmaları gerekiyor. Herkesle konuşabileceğimiz şeyler değil bunlar. Çevremizden kimseyle paylaşamayız. Anne babamızla bile paylaşsak ; onlar da bizim bu duruma çok üzüldüğümüzü düşünüp bizim için endişelenebilir.. Birbirimizi en iyi biz anlarız. :1hug:

Bu arada iyi yolcuklar canım eşine. Allah kavuştursun. a.s.

Merhaba arkadaşlar,nasılsınız bu gün?
fokurfokur evlilik yıldönümün kutlu olsun canım,daha nice güzel ve uzun yıllaraa.s.

Merhaba canımmmmmmmm. :1hug: İyiyiz , sen nasılsın? a.s. Fokurfokur ortalıklarda yok. Akşama hazırlık yapıyor herhalde.. :içelim:

merhaba arkadaşlar nasılsınız ben birazdaha iyiyim ama hala eşimin moralini düzeltemedim ama yavaş yavaş düzelme var sizler nasılsınız kayseri çok sıcak yanıyorum resmen sıcakta çalışmakta hiç çekilmiyo a.s.

ben iyiyim canım sen nasılsın ? istanbul da acayip yagmur yagıyor serin hava

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…