Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ha diceksin ozaman neden annenlerin karsisindan ev tuttun ama esim istediiiii sigara felan icemiyormus annemlerde ve geceeleri rahat edemiyor

eh işte anlamaya çalıştım yok canım sormazdım neden annenlerin karşısında ev tuttun diye çünkü insan gerçekten rahat etmez özellikle eşin açısından neyse canım merakımı giderdin teşekkürler

kizlarrr bugun 3 kadar burdayim 3.de esimi kaldircam ise gidicek napicaz 3e kadar uykum geldi valla ayilmam lazimmmmmm su getirinnnnn serpin uzerimdennn

kız sizin orda saat kaç ki zaten saat şuan ikibuçuk azcık idare et az kaldı

efendım herkese iyi geceler....hejacım asayıs nasıl..burdasın..tabıkı...fatosda burda...sız 2 nız olmasa gecelrı kım olacak burda...

efendım herkese iyi geceler....hejacım asayıs nasıl..burdasın..tabıkı...fatosda burda...sız 2 nız olmasa gecelrı kım olacak burda...

hosgeldin canimmm valla buralar gördügün gibi bombos sabah kalkincada hherkez ikimizin yazistiklarini okuyor...:roflol:gerci ben girmeyince gece okadar cok yaziliyorki oku oku bitmiyor ben oluncami aceba kimse denk gelmiyor bana

bugun cok kotu bısey yaptım...uzun zamndır sıgara ıcmıyordum....bugun acayıp ıcmek ıstedım...benım kocıs de sıgaradn nefret eder...adamın yanına yaklasamıyorum..kızacak bana

bugun cok kotu bısey yaptım...uzun zamndır sıgara ıcmıyordum....bugun acayıp ıcmek ıstedım...benım kocıs de sıgaradn nefret eder...adamın yanına yaklasamıyorum..kızacak bana

canim bende sigara iciyordum ama ne hikmetse farkina bile varmadan biraktimmm..benim esimde sigara iciyor eskiden kokusundan ve yemekten sonra canim cekerdi ama anlamadim bir bakmisim bir hafta olmus ve hic icmemisim sonra bir yakim dedim acaib midem buandi birdaha icmedimmm...sen neden canin cekti hayirdir birseymi sikildin??ßsenin esin icmiyorsa tabiki kötü olur ama birseyler ye gecer ve kolonyasositososito

fatoscum moralım duzgundu.bılmıyorum...mısfırlere dıye almıstı esım..benımde elıme gecınce fırsatcılık yaptım..hemen balkonda içtım valla...havalrda sogudu artık.balkonda keyıf sıgarası yapmak ıstedım anlıyacan...ama yok bı daha kotu kız olmuyacagımmm..kötükedihüso

fatoscum yurtdısındasın.ama aslen memleket neresı senın..allah sızın yardımcınız olsun...orda yasamk cok zormus..abım yurt dısında elınde ımkanı olsa hemn gerı donecek ama gelemıyor.orda duzen kurdu..

ayyy canim benim yapmis oldugun en kötü sey bu olsun birtanem buna bile vicdan azabi cekiyorsun :sm_confused:

kız senin ne işin var bu saatte burda valla canım topiğimiz kontrol altında benle fatoşcum çok sohbet edemesekte arada bir laflıyoruz gamyoncuiremsu

canim biz aslen AKSARAYLIYIZ ben dogma buyume buraliyim o yuzden cok zor degil yasamak..esimle tanistigimda burdaydi ama oda turkiyeden gelmis onun icin biraz zordu ama herseyle ben ilgileniyorum ona birsey dusmuyor ounkisi armut agzima dus gibi birsey...ben genellikle ailemin sekreteri gibi birseyim birsey oldumu hemen fatmaaaa diyorlar..bekarken babam hic calistirtmadi beni cok istemistim ama evlendikten sonra calismaya basladim buralarda calismasan sikilirsinnn ya cok gezen birisi olucaksin yada calisicaksin canimmmm

kız senin ne işin var bu saatte burda valla canım topiğimiz kontrol altında benle fatoşcum çok sohbet edemesekte arada bir laflıyoruz gamyoncuiremsu

evet heja arada bir laf atip kaciyor.. yarim saat sesi cikmiyor sonra gine cieeeeeeeeee diyor kaciyoryerimseniben

fatoscum eslık etmk ısterdım sana ama sahur vaktımız geldı.bıseyler hazırlayım..kocısı kaldırayım...cokacimcoookherkese ıyı geceler..gecenız ıyı yarınınız guzel gecmesı dılegıyleeeŞenizŞenizŞeniz

canımcım bakalım gece kusları napıyor dedım...ortalık sakın..nevroya solecem..hejayla fatos gorevını cok guzel yapıyor dıyeee...

evet heja arada bir laf atip kaciyor.. yarim saat sesi cikmiyor sonra gine cieeeeeeeeee diyor kaciyoryerimseniben

kız allah iyiliğini versin emi canım başka konuları okuyorum çok güzel bir site aradığın her şey var milletin dertlerini okuyorum ve halime şükrediyorum cinsellik bölümüne bakıyorum çok gülüyorum ne yapalım anacım yoksa zaman geçmez şimdide ana sınıflarına baktım kızım bu sene ana sınıfına gidiyor teyzesi:1hug:

tamam canim benim zamanimda doluyor zaten bende birazdan cikicam size afiyet olsun iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…