Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
iyi geceler kizlarrrr nasilsiniz???gece kusu buralardami hehehe....ben gecmis sayfalari okuyordum bir ilkin yazim sonra gine devam okurum dedim hamisimizin mucizesi cok sasirtti beni ne harika birsey yaaa ALLAH hepimizin yuzunu gudursun birtane beklerken iki tane ooofff allahim nekadar buyuksin senniii tebrik ediyorum canimm

iyi geceler canım sanırım beni soruyorsun burdayım kaydirigubbakcemile2 az kaldı valla ramazandan sonra en fazla gece 12 ye kadar girebilirim :1hug:

Kızlarrr benimde bugün adet günüm bekliyorum bakalımmm ne zaman gelicek bu kırmızılarrr :eek:klava:Gelll hadi korkmuyorummm alıştırdım kendimi heyecan falanda yokk gelll artıkkk sıktınnnnkötükedihüso

:mymeka: :mymeka: :mymeka: Bunu hakettin. Onunla düello yapılır mı kız. Alttan alıcan. Güçlü görmek istiyoruz dediysek kastımız bu değil. Kızdırma , çevir konuyu , çaktırma. :1rolleyes: :roflol:

selam kizlar nasilsinizŞeniz

yarin iftara cok onemli misafirlerim var ofssss evi temizle yemek hazirlaa ofsssssss
cok yoruluyorum ben ramazanlarda yaffkaydirigubbakcemile

benim de bu gün çok önemli misafirlerim vardı..eşim fransız cumhurbaşkanı mı geliyor diye dalga geçti.ama fransız cumhurbaşkanı gelse elim bile kıpırdamazdı dedim..aç kalırlardı :roflol:

iyi geceler kizlarrrr nasilsiniz???gece kusu buralardami hehehe....ben gecmis sayfalari okuyordum bir ilkin yazim sonra gine devam okurum dedim hamisimizin mucizesi cok sasirtti beni ne harika birsey yaaa ALLAH hepimizin yuzunu gudursun birtane beklerken iki tane ooofff allahim nekadar buyuksin senniii tebrik ediyorum canimm

Canım iyi geceler. :1hug: Çok iyiyiz çok şükür. Sen nasılsın bitanem? a.s. Geçmiş sayfalar oku oku bitmez valla benden söylemesi. kaydirigubbakcemile3

İşte hepimizin adı oraya yazılacak. Hepimiz mucizemizi bulacağız Allahın izniyle. :Saruboceq: :CüvCüv:

benim de bu gün çok önemli misafirlerim vardı..eşim fransız cumhurbaşkanı mı geliyor diye dalga geçti.ama fransız cumhurbaşkanı gelse elim bile kıpırdamazdı dedim..aç kalırlardı :roflol:

:roflol::roflol::roflol: alemsin hee :sm_cool:

ay acayip sitres oldu valla yaaa ne yemek yapsam ne etsem hergun baska misafir geliyoo
valla birsuru kisi cagirdim ramazan bitecek beni kimse cagirmadikötükedihüso:roflol:

kız ne zorluyorsun gelsin diye belki gelmiyecek hihoyyyt bak böyle korkutma allah korusun sora senin korkundan gelir kaydirigubbakcemile5

:roflol: :roflol: :roflol: güldürdün beni kızz hehe :)Ben ondan korkucagıa o benden korksun kötükedihüso

iyi geceler canım sanırım beni soruyorsun burdayım kaydirigubbakcemile2 az kaldı valla ramazandan sonra en fazla gece 12 ye kadar girebilirim :1hug:

evet seni soruyorum hemende anlarmisnaniknanik...ramazandan sonra ben hic giremem diye korkuyorum simdi ramazan sayesinde gece 2 saat ise cikiyorum sonra evdeyim..onun disinda annemlerde olmak zorundayim oda beni pc basinda görünce kafayi yiyorrrr adin hehehe artik gunduz gireriz bu seferde sen gunduz bekcisi olursun canim

yarin iftara cok onemli misafirlerim var ofssss evi temizle yemek hazirlaa ofsssssss

esimde ramazanda masallah aseriyo sanki valla bu saatte bana hamur yogurtturdu sahura kiymali pide istiyo ay biktim beekötükedihüso

Selam bitanem. İyiyiz çok şükür , sen? Yemek yapmak dışında tabi kaydirigubbakcemile3 Senin koca bebek baya koruyor seni. Allah kolaylıklar versin bitanem. Aman güzel yap ağlamasın bebeğin aç kalıp da lülülülülülü

esimde ramazanda masallah aseriyo sanki valla bu saatte bana hamur yogurtturdu sahura kiymali pide istiyo ay biktim beekötükedihüso

selam canım allah kolaylık versin normalde neysede oruç iken zor oluyor hem ev işi hem yemek yapmak neyse canım her şey biter yeterki sağlığımız yerinde olsuna.s.

sırnaşık şey
:mymeka: :mymeka: :mymeka: Bunu hakettin. Onunla düello yapılır mı kız. Alttan alıcan. Güçlü görmek istiyoruz dediysek kastımız bu değil. Kızdırma , çevir konuyu , çaktırma. :1rolleyes: :roflol:

:roflol::roflol:Tamam sustum Nevrocumm susma hakkımı kullanıyorum sırnaşık şey

Canım iyi geceler. :1hug: Çok iyiyiz çok şükür. Sen nasılsın bitanem? a.s. Geçmiş sayfalar oku oku bitmez valla benden söylemesi. kaydirigubbakcemile3

İşte hepimizin adı oraya yazılacak. Hepimiz mucizemizi bulacağız Allahın izniyle. :Saruboceq: :CüvCüv:

ayyy bulucazmi yaa cerencimin duruma beni cok etkiledi..nasil sevinclidir yaaa insallah tadariz bizde ama onunki cok farkli...bugun ablama birisi ablama demiski gecen kardesine cocugun varmi diye sordum sonrada pisman oldum 4 senedir yoksa niye soruyorsunki dedim kendime demis olmuyordur diye dusundum demis..milleti bu aralar benim cocuk telasi aldi :roflol:ama artik gulucem böyle seylere uzulmek yok senin dedigin gibi alisicaz dimi canimmmmmm

Kızlar sizlere doyum olmaz ama benim gözler gidiyor. mirmirmirmir Bu gece de bilgisayar başında uyumayayım. kaydirigubbakcemile3 Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar.. Artık yazılanları yarın okurum. Şeniz

evet seni soruyorum hemende anlarmisnaniknanik...ramazandan sonra ben hic giremem diye korkuyorum simdi ramazan sayesinde gece 2 saat ise cikiyorum sonra evdeyim..onun disinda annemlerde olmak zorundayim oda beni pc basinda görünce kafayi yiyorrrr adin hehehe artik gunduz gireriz bu seferde sen gunduz bekcisi olursun canim

olur canım bundan sonra gündüz görüşürüz bana uyar yalnız anlamadım neden annenlerdesin :uhm:

Kızlar sizlere doyum olmaz ama benim gözler gidiyor. mirmirmirmir Bu gece de bilgisayar başında uyumayayım. kaydirigubbakcemile3 Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar.. Artık yazılanları yarın okurum. Şeniz

ben sasirdim zaten sana bu saate burda oldugunayerimseniben

sanada iyi geceler canım tatlı rüyalara.s.

olur canım bundan sonra gündüz görüşürüz bana uyar yalnız anlamadım neden annenlerdesin :uhm:

canim bizim is icabi iki sehir arasinda gelip gidiyoruz iki tane evimiz var birisi asil yasamak istedigimiz yerde biriside is icabi tuttugumuz idarelik bir ev orada en fazla 1 sene daha kaliriz...bu ikinci ev annemlerin yaninda karsisinda hersey var icinde plasma tv aldik göya ama canak ayarlanamadi orda pcde yok o yuzden annemlerde karsida oldugu icin onlarda oluyorum butun gun...hafta sonlarida gine simdiki evime geliyorum biliyorum karisik anladinmi aceba hehehe

X