Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
rosem, canım üzme sen kendini.Eşin seninle ilgilenmediğinden, duygularını önemsemediğinden değildir konuşmak istememesi.Onun da canı acıyor mutlaka ama biz kadınlar konuşarak rahatlarken, onlar kendi kabuklarına çekilmeyi tercih ediyor.Dışarıdan söylenilenlere hiç aldırma.Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin, onlar da insanların özel durumları olabilir diye düşünebilecek duyarlılıkta değiller demek ki.Onlar konuşsun, sen duyma canım.Senin stresten uzak yaşaman gereken önemli bir dönem şimdi

Kimmiş bizim hamisimizi yoraaann klava: haftaiçi okul ve öğrenciler yeterince yoruyor zaten, h.sonu yatıp dinlen arkadaşım.Misafir ağırlayacak zaman değil şimdi.İlk 3 ay bari yorma kendini.

herkese selam hayırlıı ve güzel bı pazar inş..........olur............... istanbul yağmurlu kapalı ve serın....................ama çok güzel bır hava olmuş yağmur sınrası toprakk mıs kokıyor........... herkes nasıl olsa evde tatıl yanı..........güzel bı gün diliyorum dualar kabul olur inşşşşşşşşş

Günaydınnn Kızlarr Herkeze hayılırlııı ,huzurlu,mutlu bir gün geçirmenizi diliyorummm öpüyorum sizii kocaman.Ufff bu ev işleri bitmiyorr işleri kim yapacak halimm yok.Bugünde adetgünümmm gelen giden yok şimdilikkk
Bak kızıyorum artık Kırmızılarrrrr geliyorsan gellll yeterince beklettin 32gündürrr .Dayan dayan buraya kadar gellll hadiikötükedihüso :dilcikar:

Kizlar dun geceyi degerlendirdiniz mi? Kadir gecesi olma ihtimali vardi. Burda hala gece bitmedi ve hepinizie dua ettim, yinede edicem insallah.

Kizlar dun geceyi degerlendirdiniz mi? Kadir gecesi olma ihtimali vardi. Burda hala gece bitmedi ve hepinizie dua ettim, yinede edicem insallah.

aYY CANIM GERÇEKTENMİ KEŞKE hiç duymadım ve bilmiyorudumm.Rabbim dularını kabul etsin inşallah gönlündekini versin Rabbim en ksıa zamanda:Saruboceq:

mrb canim nevroya sordun ama bende fikrimi soyleyim dedim
benim bi tanidigim var kan uyusmazligi var zavalli 3 bebek kaybetti kan uyusmazligindan eger igneni yaptirmazsan sadece bebek dusuyor yani hamile kalmani engellemiyor
yumurta dollendikten sonra uyusmazlik ortaya cikiyor once degil

allah allah bu msja cok guldum evde kahkayayla nevro bi alemsin

slm kızlar nasılsınız bakalım bugün dün gece yatmadınız sanırım sayfalar amma birikmişhihoyyyt

hayırlı günler kızlar nasılsınız bakiyim benim bugün adet günüm çok sitresliyim ya acaba oldummu olacammı diye kendimi harap ettim daha şu saate kadar bişey gelmedi bakalım artık ne olacak çok merak ediyorum bugün balsuratında adet günüydü oda daha adet olmamış inşallah bu hafta güzel haberler veririz sizlere hamişler listesine de adımızı yazdırrız.

hadi hayırlısı mekselinacım inşallah pis kırmızılar gelmez tatlım bebiş gelir onun yerine balsurat içinde geçerli bu söylediklerim bugün için diğer günler için hepimiz hamiş olalımmmm

Günaydın canım. :1hug: Nasılsın bakalım? Dikkat etmelisin ilk 3 ay , kendini bu kadar yormamalısın. vesta arkadaşımın da dediği gibi , okulda öğrenciler zaten yoruyorlar. Çok acil ve ehemmiyetli olmayan işleri yapma. Eşin yardımcı olsun. :jeyyar: Hamileliğin tadını çıkar. Artık bir daha yorulduğunu duymak istemiyorum. kaydirigubbakcemile5

Sağol bitanem. Sana da hayırlı pazarlar. İzmir de kapalı ve serin canım. Senin de günün güzel geçsin tatlım. Şeniz

Günaydın balımmmmmmmm. :1hug: Senin ve bütün arkadaşlarımızın güzel bir gün geçirmenizi diliyorum. İnşallah gelmezler canım. hihoyyyt Gelmezlerse çarşambaya test yaparsın artık. :dance:

Evet bitanem. Sen bana söylemiştin. Değerlendirdim çok şükür. Allahım dualarımızı kabul eder inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…