Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canımcım bakalım gece kusları napıyor dedım...ortalık sakın..nevroya solecem..hejayla fatos gorevını cok guzel yapıyor dıyeee...

ay sağol tatlım gerçi fatoş benden şikayetçi ama ben gönlünü alırım sizede iyi sahurlar afiyet olsun bende birazdan hazırlamaya başlıyıcam cokacimcoook Şeniz

hejacım ıyı geceler sanada.bole gıderse uyumadım.ama sahura yetısemıyecem kızlarrrrr:roflol::roflol::roflol:ben kactım..opuldunuz

kız allah iyiliğini versin emi canım başka konuları okuyorum çok güzel bir site aradığın her şey var milletin dertlerini okuyorum ve halime şükrediyorum cinsellik bölümüne bakıyorum çok gülüyorum ne yapalım anacım yoksa zaman geçmez şimdide ana sınıflarına baktım kızım bu sene ana sınıfına gidiyor teyzesi:1hug:

ayyy amannn teyzesi sevsin ama seninki simarik degil dimi kizin cunki basimda iki tane var önlerine kim gelirse ezip geciyorlar biktim ama buyuk konusmayim benim coocum nasil olcek dimi giiiii...cinsellikmi:roflol:enteresan seyler yaziyormu bari hihih arada bize burda birseyler ögret

ay sağol tatlım gerçi fatoş benden şikayetçi ama ben gönlünü alırım sizede iyi sahurlar afiyet olsun bende birazdan hazırlamaya başlıyıcam cokacimcoook Şeniz

yok kiz sikayetci degilimmmm sen isine bak oku sayfalarini kacmasin:roflol:sen görürsün nevroma söylicem seniiiii...saka saka canim benim sen keyfine bak arada yazarsin istersen birtanem ilginc birsey bulursan banada söyle bende okurum

ayyy amannn teyzesi sevsin ama seninki simarik degil dimi kizin cunki basimda iki tane var önlerine kim gelirse ezip geciyorlar biktim ama buyuk konusmayim benim coocum nasil olcek dimi giiiii...cinsellikmi:roflol:enteresan seyler yaziyormu bari hihih arada bize burda birseyler ögret

valla hayatım malesef biraz şımarık ama gerçekten büyük konuşmamak lazımmış ben de büyük konuştum işte şöyle terbiye vericem şımartmıyıcam ama tek benle iş bitmiyormuş babası ve anne annesi tepeme çıkarttılar kaydirigubbakcemile

badem canım sen ne arıyorsun rüyanda bizimi gördün ve dayanamayıp hasret gidermeyemi geldin

valla hayatım malesef biraz şımarık ama gerçekten büyük konuşmamak lazımmış ben de büyük konuştum işte şöyle terbiye vericem şımartmıyıcam ama tek benle iş bitmiyormuş babası ve anne annesi tepeme çıkarttılar kaydirigubbakcemile

normal okadar yil yolunu gözlüyoruz simartilcak kimbilir bizimki nasil olucak...benim esim acaib bir baba olur yaaa cok istiyorum tatmasini ilgilenmesini seven bir insan sevdigine herseyi almak isteyen birisi bir cocugu olsa neler yapar...

kızlar ben çıkıyorum sahur hazırlamam gerek geç bile kaldım kaydirigubbakcemile
yarına kadar hoşça kalın mutlu kalın Şeniz

badem canım sen ne arıyorsun rüyanda bizimi gördün ve dayanamayıp hasret gidermeyemi geldin

yoksa siz beni beğenmiyormusunuz:çok üzgünüm:yatmadım ki daha canım.ama az sonra yatıcam.nevrocumun mesajına cevap yazıp öyle yatayım dedim.:a015:

normal okadar yil yolunu gözlüyoruz simartilcak kimbilir bizimki nasil olucak...benim esim acaib bir baba olur yaaa cok istiyorum tatmasini ilgilenmesini seven bir insan sevdigine herseyi almak isteyen birisi bir cocugu olsa neler yapar...

canım allah tez zamanda yüzünü gülrürür inşallah :Saruboceq:

günaydın kızlaaaarrr!! heralde en erkenci benim, hafta arası okulda oluyorum ama hafta sonları tükkanı ben açıyorumkaydirigubbakcemile3
akşam misafirim vardı. o kadar yorulmuşum ki, belimin ağrısı yeni geçti! sabaha kadar da kasıklarımda sancı oldu. çok korktum meleğime bişey olacak diye! doktor istirahat et demişti çünkü:eek: ama bu sondu. bi daha doğuma kadar ağır misafir yok!kaydirigubbakcemile5
hepinizin mutlu bir gün geçirmenizi diliyorum!hihoyyyt a.s.

günaydın herkese,
yağmurlu ve soğuk bu sabah ama yine de güzel bir gün olur umarım hepimize a.s.

nevrocum sana bısey soracam..esımle bende kan uyusmazlıgı var..tedavı konusunu bılıyorum...ama bebıs olmasını engellermı????...bızde kan uyusmazlıgı olunca acaba uyusamıyoruzda ondanmı olmuyor...dıye aklımada gelmıyor degılll

canım bizde de kan uyuşmazlığı var.Dr. gebeliğin oluşması ile ilgili bi sorun oluşturmayacağını söylemişti.Hamileliğin ilk üç ayında düşük riskini artırdığı için dikkat edilecek bir durum.Yani şimdilik bizi olumsuz etkilemiyor.Sen yine de dr.una sor, için rahat olsun.

X