Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım olsun ben anladım fark etmediğini valla topiğimiz çok güzel zamanla alışırsın ben uyandığım zaman topiğe ğirdiğim gibi bir sürü sayfanın birikmiş olduğunu bildiğim için önce sayfaları okuyorum daha sonra selam verip sohbet ediyorum sende zamanla alışırsın a.s.

Tamam canım git. Sonra yasaklarsa gelemezsin valla. Fazla da şansımızı zorlamamak lazım. kaydirigubbakcemile

ben geldım yenıden..kaydirigubbakcemile3hejacım dusundugun olmadı canımcım..soylemesı ayıp.meyve destegı yaptım şimdı..kocısıme.lazım olur dıye.ama arı sutunu denesekmıkı!!!her derda deva sekerım..kecı boynuzu kurunu yaptım..ama maalesf be ne dedı.igrenc bısey bu dıye solendı..ramazanda olunca cok ustelemedım..tadı gercekten kotu..yazık be adamlaraa..ıyıkı hal ısıyle ugrasıyorda meyve dopıngı alıyor...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:bunu ıstıyosa ramazandan sonra mecbur napalım...
git bacım git kocişi kızdırma he belki adamın işi vardır senle ne zaman gelirsen gel ben burdayım uykun kaçarsa gece beklerim

hoş geldin canım iyi yapmışsın meyvesini ver arı sütü al kocişine iyi bak bak ki bu yaptıkların sana bebiş olarak geri dönsün :sm_cool:

kızlar bızım davulcumuz hıc rahatsızlık vermıyor...manılerde manı hersozu yerınde kullanıyor...her eve lazım..adını solemeye gerek yok..onu herkes bılır bu alemde..o bır melek ve o bır anne adayı.ŞenizŞenizişte NEVROSKYYYYY
Sağolun canlarım. kaydirigubbakcemile3 Ramazan manilerimiz çok güzel. Şeniz Sahurda alıyorum davulu elime çıkıyorum. :dance:

ıyı geceler kızlar.ben bugun cok kotuyum.az once ızmıtten geldık.koca bır panoya asmıslar bır bebek resmı bende arabada aglamaya basladım.ama hıckırahıckıra.esımde cok kızdı.artık sen ıstesende bızım bebegımız olmucak dedı.cok sıtres yapıyorum dıye.of allahım esımıde cok ıhmal edıyorum bu gunlerde.benı eve bıraktı kendı bastı gıttı.evlendıgımızden berı ıkı uckere ancak cıkmıstır dısarıu.benım esım cok evcıldır.ama ben onu sıkmaya basladım galıba.bu saaate hıc dısarda olmazdı.ne yapacagım ben ya

Merhaba ben yeniyim beni tanımıyorsun ama yazdıklarını okuyunca kendimi gördüm,demekki tüm çocuk sahibi olmayanlar aynı şeyleri yaşıyorlar aynı rahatsızlıkları hissediyorlar,bende bu durumdan okadar şikayetçiyimki sanki soranlar bakacaklar çocuğumuza,yeni tanıştığın biri önce adını sorar sonra çocuğun varmı diye sorar,Akrabaları ve arkadaşları işin içine katmıyorum onlar sürekli soruyorlar zaten usandım artık ne cevap vereceğimide şaşırıyorum çünkü her cevabıma muhakkak yorumları var.İstemiyorum dersin seni fikrinden caydırmaya çalışırlar,hayırlısı ols dersin sürekli birşey varmı hamilemisin diye sorarlar zaten evliliğinin üzerinden zaman geçince sana kendi çaplarında yardım etmeye çalışırlar ve damgayı kadına vurarlar şunu ye bunu ye...vsproblemin kimde olduğu önemli değildir oysa çocuk olmuyorsa olmuyordur bu eller niye karışırki hayatımıza!OFFFF!Kafanı şişirdim ben çok dertliymişim ya,arkadaşlardan biri yazmış bayramın gelmesini istemiyorum diye,gerçekten bende istemiyorum kimseye hesap vermeye yüreğim kalmadı gücüm kalmadı kimseyi görmek istemiyorum.NEYSE,ALLAH HEPİMİZİN HAKKINA HAYIRLISINI VERSİN,ŞU MÜMAREK GÜNLERDE ALLAH DUALARIMIZI KABUL ETSİN.

geldım kıslar yenıden..
tel geldı arkadastan da bıraz uzun surdu..
nevrocum yazdıgın manı cok guzel olmus ellerıne saglık cok hosuma gıttı..a.s.

arı sütünden bahsetmişken sizinle bildiğim birşeyi paylaşmak istedim....geçen ay kadın doğumcuma gittim eşinde sayı az güçlendirmemiz lazım dedi ve bana bir liste verdi.
250gr çiçek balı
200 gr badem içi
200 gr ceviz içi
5 gr karabiber
5 gr arı sütü
bunları karıştır sabah akşam eşine yedir dedi ama biz havuç kürüne (yağlı)başladık yinede kesinlikle yapmayı düşünüyorum bunlar zaten evde olan malzemeler.(sorunlarımızdan dolayı)
bende kullanayımmi dedim bu macunu hayır ama sadece arı sütünü kullanabilirsin dedi.

canım yazını henuz farkettım dedıgın gıbı gormemısım..,
kafam o kadar allak pullaktıkı..
canım dedıgın gıbı ınsanlardan kendımızı soyutlayamayız..en ıyısı boylelerıne hattını bıldırmek gerek.bundan sonra bırsey dıyen olursa mutlaka sert bır sekılde cevabını alıcak.naniknanik
dedıgın gıbı güclü olmam lazım..kaydirigubbakcemile5

canım aramıza hosgeldın.
senıde kendı uzuntumu anlatarak hüzünlendırmek ıstemezdım.:1no2:
dedıgın gıbı ALLAH ınsallah dularımızı kabul ederde bıran once meleklerımız gelır.. :Saruboceq:

soğol canim hoşbulduk.amin inşallah gelir meleklerimiz.

soğol canim hoşbulduk.amin inşallah gelir meleklerimiz.

canım bıraz sacma oldu sordugum soru degıstıreyım ıstedım.bugun bıraz kafam karısık kusura bakma.
tedavı surecındemısınız?kac zamandır bebek ıstıyorsun canım?

canlarım ben sımdı cıkıyorum.kocıs geldi.bıraz ısımız var.

hepınıze iyi geceler..a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…