Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kıslarrrr artık bebek felan ıstemıyorum..artık hıcbırsey ıstemıyorum..
benı anlamayan bır ese neden cocuk isteyımkı..
keske bugun hıc doktora gıtmeseydım keske ..
kocısle kavga ettık..benı hıc anlamıyor bıraz dertleselım ıstedım bugun olanlarla ılgılı..
benı dınlemek bıle ıstemedı..tv seyretmeyı daha uygun gordu..
artık hıcbırsey ıstemıyorum..
sımdı yatıyorr.bu satırları aglayarak yazıyorumsenağlamasenağlama

Son düzenleme:

Canım dur bi dk. Kavga mı ettiniz şimdi? Offf yaaa :çok üzgünüm: Belki onun da canı sıkıldı. Ondan konuşmak istememiştir. Hem onun akrabaları ya densizliği yapan. Konunun uzamasını istememiştir belki canım. Tabi savunulcak yanı yok. Senin konuşmaya dertleşmeye ihtiyacın vardı haklısın. Yorgundur belki. İş , sonra iftara gittiniz falan. Ne biliyim güzelim , üzüldüm cidden. Yorum da yapamıyorum. Bilemiyorum neden yapmıştır.. Bu gece olması kötü oldu. Şimdi kavga da ettiniz. Kavga yarın unutulur , sarılır barışırsınız ama çalışma da vardı. :çok üzgünüm: Üzülme bitanem sen. :teselli: Kıyamam ben sana , kıyamam göz yaşlarına. Ağlama , o güzel gözlerine yazık senin. a.s. :çok üzgünüm:

kızlarrrrr canım rosem niye öyle diyorsun yapma böyle lütfen üzme kendini inan okuyunca çok üzüldüm hepimizin oluyor böyle zamanları sabırlı olmalıyız :Saruboceq:

bu ayda gıttı nevrocum.cunku gecen ay hıssettım ıgneyı vurundugum zaman 36 saatten once catlama olmustu..
zaten bugun calısma olmadıya bir daha yapmam.
her ay bebesımız ıcın ılac ıcıyorum,ıgne oluyorum kocısse kılını bıle kıpırtatmıyor..senağlama
sanırım artık bebek fıkrınden uzaklasmam lazım..
ama melegımın gelmesını cok ıstıyorum bunun dusuncesı bıle benı kahredıyor..senağlamasenağlama

Son düzenleme:
slm canlarım 2 hamişimiz varmış ben yeni görüyom cok sevindim bu ayın hürmetine inşallah teker teker ismimiz pepbe listede görücez

nevrsky bugün bekliyodm olmadım agrı larım var allah büyük bakalım neolucak yarın

Evet canım hamişlerimiz artık çok şükür. :Saruboceq: Sen de iyisin inşalah. Allah kısmet eder , gelmezse , hamişsen pek güzel olur canım. İyi haberlerini bekliyorum. Şeniz

yasakkelimenevrosky sadece sen mi varsın yoksa sendemi gittin:a015:

Canım burdayım ancak Rosem arkadaşımızın canı sıkkın onunla ilgileniyordum. Dönemedim sana kusura bakma. Sen bana halen muhtemel adet tarihini vermedin. Soruları soruyorsun ama cevaplara bakmıyorsun bitanem. Nasıl haberleşeceğiz seninle? Özel ve ziyaretçi mesajların da kapalı. yerimseniben

kızlarrrrr canım rosem niye öyle diyorsun yapma böyle lütfen üzme kendini inan okuyunca çok üzüldüm hepimizin oluyor böyle zamanları sabırlı olmalıyız :Saruboceq:
canım maalesef suan cok moralım bozuk.bugun catlatma ıgnesı olmustum.doktorum bugun calısma olsun dedı.
ama olmadı bugun gıttı yarında ben ıstemem cok kırıldım kocıse cunku..senağlama
yanı buayda gıttı..senağlama

:Saruboceq:rosem lütfen üzme bizide üzülme zamanı gelince olucaktır inşallah bak eski bekliyen olarak cokyıprandım ama cok sey ögrendim sabırrrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq: herseyin ilacı
kocıs benı anlamak ıstemıyor.sadece ıstedıgım ondan bırazcık ılgıydı..
oysa tv seyretmeyı ve benden kacıp odayı terketmeyı tercıh ettı.
demek kı ıstemıyor bebek felan..senağlamasenağlama
belkıde ıstemedıgı ıcın hamıle kalamıyorum..senağlama

gece gece sızıde uzdum canlarım..o kadar kotu oldum kı bırden..
ıgne felan olmasam hıc sorun degıl..
bu ay olmazsa obur ay derım..o kadar ozverılı davranıyorum ama nasıp olmayınca demek kı olmuyorsenağlama

Nasıl söz o canım benim. Bizlerle paylaşacaksın tabi. Kısmet değilmiş demekki canım. Hayırlısı değilmiş ki bir sorun çıkmış. Böyle düşünmek lazım. Tabiki eşinin yaptığını tasvip etmiyorum. Yanlış ve yapılmaması gereken birşey. Ama bu da tesellidir nihayetinde. Hep birşeyler vesile olur , bir engeller çıkar bazı şeylere ulaşamayız. Bu da onun gibi olmuş aslında. Bunu haketmiyordun. Hormonu yedin , sıkıntısını stresini çektin. En son aşama bu geceydi ama olmadı. Yarın sabah da olur , sıkma canını. Eğer olmazsa da üzülme bitanem. Kısmetten öte gidilmiyor :1hug:

canım nevrosky çok özür diliyorum senağlama biraz kalkmiştim unnuttum senin soruları yanıtlamayı 14 eylül olabilir muhtemel adet tarihim asizin hiziniza yetişemiyorum biraz koçişle ilgilendik oyüzdensenağlamasenağlama

canım haklısın kısmetten otye gıdılmıyor.
yarın sabah nasıl calısma olucak kı ıkımızde nıyetli olucaz..senağlama

nevrosky canım

tekrar özür diliyorum biraz benimde kafam karışık kusura bakmayerimsenibenyerimseniben

kaçırıyorum bazen yazdıklarınızı

nevrosky canım

tekrar özür diliyorum biraz benimde kafam karışık kusura bakmayerimsenibenyerimseniben

kaçırıyorum bazen yazdıklarınızı

Tamam bitanem. Üzülme hemen. :teselli: Sandım biz hiç seninle haberleşemiyeceğiz. 5 cevap yazdıysam beşinden de bihaber gelince korkmaya başlamıştım. Neyse yavaş yavaş ısınırsın. Yenisin haliyle. Bir de bizim topic baya hızlı. Çabuk akıp gidiyor. Takibi zor. Şeniz

14 Eylül demişsin ama 14 Eylül geçti canım. Bir sonrakini alayım ben.

canlarım ben sımdı cıkıyorum..aglamaktan basıma agrılar gırdı..
hepınıze tekrar ıyı geceler...

canlarım ben sımdı cıkıyorum..aglamaktan basıma agrılar gırdı..
hepınıze tekrar ıyı geceler...

senağlama senağlama senağlamaAglama bende ağlıyorum zatennn canım benim canım arkadaşımm rosemimm canım :çok üzgünüm:O kadar çok kızdımki eşinee 3 aydır yumurtlama zamanında huzurluzluk çıkarmaya bayılıyorrr.Üzme kendini lütfennn eşinle bu konuyu konuşmaya çalışş neden hepp bu günlerdee :a015:

Son düzenleyen: Moderatör:
:teytey::teytey:rosem canim üzme kendini bukadar inan bende çherşeyden çok etkilenirim ama olmuyor böyle işte

biraz relax olmak lazım tamammi canım hadi biraz rahatla:dance::dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…