Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol: :roflol: lülülülülülü

canlarım ben sımdı cıkıyorum.kocıs geldi.bıraz ısımız var.

hepınıze iyi geceler..a.s.

Canım ben de şimdi gördüm mesajlarını. Azıcık uzanıyordum. hadi iyi çalışmalar. Güzel değerlendirin. Canını hiç sıkma. Relax ol canım. İnşallah bebeğiniz gelir bu ay. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

canlarım ben şimdi çıkıyorum biraz rdinleneyim çünkü gece nöbetim var öpüldünüz Şeniz

İyi geceler bitanem. :1hug: Ama bu kadar hassas olursan bu işten en zararlı sen çıkarsın. Düşünme demiyorum ama etkilenme bu kadar. Bak bu etkilenmen bugün eşinle aranda sorun çıkarmış. Erkekler bizim kadar hassas değiller ve içinde bulunduğumuz durumu , hissettiklerimizi anlayamazlar. Ama bizler de onlar bizi anlayamaz diyerek kendimizi salmamalıyız. Sen de eşin gelince gönlünü al canım. Ve eşinin yanında onu üzecek ya da sinirlendirecek şekilde davranma. Senin bu hareketlerinle daha çok ümitsizliğe kapılıyordur belki. a.s.

kızlar herkese iyi geceler hepinizi tanıdığıma çok memnun oldum her yeni gün güzel haberle görüşmek dileğiyle iyi geceler :CüvCüv:.a.s.

iyi geceler nevrosky daha önce yazışmıştık soruna cvp verdim ama muhtemelen görmemişsindir çünkü üzerinden 3 gün geçti sanırımdua yüzünden yokmuşsun.ozaman hoşgeldin gerçi bende yeni geldim:) sanırım sperm sayısını ve uyguladığımız tedavi varmı diye sormuştun,en son sperm sayısı 14 milyon bir kez tüp bebek yaptırdım tutmadı uyguladığımız bir tedavi yok ama keçiboynuzu kürünü yapmayı düşünüyorum.Allah herkese hayırlı çocuk versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…