Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
:roflol::roflol::roflol:balım allh ıyılıgını versın kendınle ne barısıksın sen kızzz insallh boyle olasın canım:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Aminnnn canım inşallah hepimizzz kocaman göbeklerimizle ikiz annesi oluruz inşallahhh :) kaydirigubbakcemile3 :CüvCüv: :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

canım nick değişikliği istedimhihoyyyt
inşallah hepimiz güzel haberler alırız birbirimizden.:CüvCüv::CüvCüv:

valla ben çakar sandım çakmadı,hoşgeldin yeni arkadaş dedi:roflol:

bademcım dıyorum ozamn yenı nıck ve yenı heyecanlar..ne dıyeyım sana..yenı nıckınle yenı mujdelı haberler veresın insallh.... bunun gıbı olabılır mesela

Aminnnn canım inşallah hepimizzz kocaman göbeklerimizle ikiz annesi oluruz inşallahhh :) kaydirigubbakcemile3 :CüvCüv: :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

balımcım arastırmalarını beklıyorum ...sabırsızlıkla...embrıyolog arkadsda beklıyor..nerden buldun dedı..tabıkı solemedım...arastırmacıyı..kızın meslegı spermler olmus..yeterkı sperm lafı gecmesın..tum sohbetler spermler uzerıne :roflol::roflol:bende ondan bılgıler alıyorum..

Canım inşallah yakın zamanda tedaviye başlayabilirsin. Heyecanın fazla gördüğüm kadarıyla. Ben düşünmüyorum canım. 1 sene tedavi düşünmüyorum aslında. Doğal yoldan şansımı deneyeceğim. hihoyyyt

Canım ben de hepimizden umutluyum her ay. İnşallah hepimiz tez zamanda bu güzel haberi birbirimize verebiliriz. :dance: Şeniz

Allah iyiliği versin güldürdün beni delüü kız :)Tamam araştırmalara devame derim.Embriyolog arkadaş sabırla beklesin benden selam söylekaydirigubbakcemile3

Merhaba canım. Sağolasın. Ben de özledim sizleri. Maça bakmıştık. Şu adetin gelmese de bayramı erken etsek kız. :hooray: :sm_cool: :dance: a.s.

kızlar bu gece eltimin ısrarına dayanamayıp test yaptım ama negatif çıktı depresyondayımsenağlamasenağlamasenağlama

Merhaba canım. Sağolasın. Ben de özledim sizleri. Maça bakmıştık. Şu adetin gelmese de bayramı erken etsek kız. :hooray: :sm_cool: :dance: a.s.

Şeniz Şeniz Canım benim inşallah adeti benim gibi yaklaşmış olan arkadaşlarla hep beraberrr bayram sevincii yaşarızzz .AMİNNNN İNŞALLAH ALLAHIM:sm_cool:

kızlar bu gece eltimin ısrarına dayanamayıp test yaptım ama negatif çıktı depresyondayımsenağlamasenağlamasenağlama

Evet canım kaç gün vardı? :uhm: Ona göre konuşalım. Hem üzülmek de yok lütfen. Hani o zıplayıp hoplayıp neşe saçan kız nerde? yerimseniben

3 gün var canım tahminen yani senağlama

Ama canım çok erken yapmışsın testi bebiş varsada çıkmaz o kadar erkendenn hemen morelini bozmaaa bu sitede adetten önce test yapıp negatif çıkıp.Adeti geçtikten sonra tekrarlayıp pozitif çıkan arkadşlar var.Ağlama bak benide ağlatıcaksınsenağlama senağlama :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…