Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
mrb canim allaha sukur sen merak etme ben senin yerine bekliyorum siteyi sen islerine bak yine iyisin valla superwomen seni optum canim:lepi:

Sağol bitanem. Şeniz Şimdi işyerinden çıkıyorum. Akşama görüşürüz diyemiyorum. Çünkü akşama da sen olmuyorsun. yerimseniben Görüşmek üzere canım. Şeniz

Canım burdayım ama işlerim yoğun maalesef. Gelemiyorum. Geldiğimde de site açmıyor. :1no2: Ekliyorum canım , Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq: Nasılsın? Şeniz

iyiyim canım saol nedense siteye girmek çok zor bir sayfayı açsa diğerini açmıyo neden böyle oluyo anlamadım -tatlicadiarzu-

Sağol bitanem. Şeniz Şimdi işyerinden çıkıyorum. Akşama görüşürüz diyemiyorum. Çünkü akşama da sen olmuyorsun. yerimseniben Görüşmek üzere canım. Şeniz

tamam canim yarin gorusmek uzere kendine iyi bak
evet aksamlari seim oluyor girdigimi bilmiyor o yuzden canim caktirma
napiyim oda izin versin gizli girmem:enbuyukkk:kötükedihüso

selam kızlar,ben geldim! ama geri gidicem birazdan. iftara davetliyiz komşuya. gözlerimi alamıyorumki uykudan erken geleyim!mirmirmirmir üç buçuk gibi geldim yatmıştım. işte biraz önce kalktım ikindi namazımı anca yetiştirdim size de bir selam vereyim dedim gitmeden.a.s.

nevrosky canım ne kadar iyisin.herşeyle tek tek uğraşmıssın.listeler ,dua sayıları .hepsi saatlerce emek gerektiriyor.o kadar düşünceli ve incesinki inşallah en kısa zamanda hatta 10.hamişte sen olursun inşallah...canım benim bir sonraki adet tarihim 31 ekim.eklersin diye yazıyorum.ben normal yollarla olacağını artık sanmıyorum.ama allahın işi olursada çok mutlu olurum heralde.bugün arka arkaya 3 arkadaşımızın eşlerinin hamile olduğunu öğrendik.eşim çok etkilenmiş bizde biran önce gidelim tüp bebeğe başvuralım diyor.hafta sonu allah kısmet ederse gidip bir öngörüşme yapacağız .hakkımızda hayırlısı .bende size dualarda katılmak isterim ama kayıtlar dolmuştur yazıyor .doğru yerimi okuyorum ama eğer dolmadıysa bana bildirirsen sevinirim...

mrb canim insalah sizde anne baba olursunuz evet zor bir durum insanin elinden birsey gelememesi
canim liste salati tefriciye icin doldu ama ihlas ve salavat istedigimiz zaman ve istedigimiz kadar okuyoruz
sen bilirsin okumak istersen oku ve bildir nevrosky superxomen ekliyor onu:enbuyukkk:

selam canim uyu annesi uyuda bebegin guzelce buyusun ay ne tatlidir o simdi dikkat et canim kendinekaydirigubbakcemile:CüvCüv:

merhaba kızlar bugün transferim oldu şuan evde dinleniyorum ve sürekli su içiyorum dr günde 5 litre su içmem gerektiğini söyledi çünkü 30 tane yumurta çıkardılar baya bi çok oldu 26 tanesi döllendi dün 19 tanesi iyi durumdaydı bugün transferden önce16 taneydi sayı 3ünü transfer etti 13tanesi dondurulacak yumurta çok olduğu için hamilelik olursa %20 lik bi ihtimal ilk bir ay hastanede kalabilirsin dedi vücudum su toplayabilirmiş ama ben razıyım dualarınızda beni de unutmayın kızlar allah hayırlısını verir inşallah ama kendime hayret ediyorum tedavinin her evresinde acayip relaxdım halada öyleyim inanıyorum allah emeklerimi boşa çıkarmıcak hayırlısıyla hepinizi öpüyorum

mrb canim ya pek denk gelmedik seninle ama ben seni takip ediyorum insallah tutar bebegine kavusursun insallah en kisa zamanda
aman canim ya kendine cok dikkat et oy le deme su toplamasida cok zor oluyor ablam neler cekti nefes bile alamiyordu allah korusun seni bu durumdan kendini iyi dinle
insallah guzel haberler verirsin ne guzel bir suru yumurtan olmus masallah:CüvCüv:

cokacimcoooknevrosky canim sen yokken arkadaslari bos birakmayim dedim simdide ben cikiyorum yemek sirasi bizde kendinize iyi bakin kizlar herkese iyi aksamlarkaydirigubbakcemile2

canım ya inş. tutar da emeklerin boşa gitmez.kendine çok iyi bak a.s.

2.ceren haberi.ne güzel haberlerle geldin.ceren rumuzlular çok şanslı maaşallah bu ay.allah bebeğini ana babasına bağışlasın inşaallah.kesin sonuç ne zaman kesinleşecek canım:sm_cool:

2.ceren haberi.ne güzel haberlerle geldin.ceren rumuzlular çok şanslı maaşallah bu ay.allah bebeğini ana babasına bağışlasın inşaallah.kesin sonuç ne zaman kesinleşecek canım:sm_cool:

teşekkürler canım 29 da inşallah test günü arife günü:lepi:

inşallah güzel hbrlerini almak istiyoruz ailecek ama bizim için sen daha önemlisin allahın izniyle kötü bişey olmayacak seni çok seviyorummmmhihoyyyt

Canım yorgun olman , uykulu olman çok normal. Hamileliğin başlarında oluyor. Tadını çıkar her anın bitanem. Şeniz

Sağol bitanem. Güzel dileklerin için teşekkürler. Şeniz İhlâs ve Salavat okumalarımıza katılabilirsin canım. Onların kayıtları yok. Salat-ı Tefriciyeye kayıtla alıyoruz. Onun kayıtları bitti. İhlâs ve Salavatları İstediğin zaman istediğin kadar okuyabilirsin. Okuduktan sonra bildirirsin ben de işlerim.

Bir sonraki adet tarihim 31 Ekim demişsin ama 45 gün var daha. Sanırım 31 Eylül demek istemiştin. Ben 31 Eylül olarak ekliyorum. :1rolleyes:

Öngörüşme ile sizde bu yolda ilk adımı atacaksınız. İyi başlasın iyi sonuçlansın inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

herkese merhaba arkadslar..nasılsınız bakayım...reklam araları gelıp sayfaları okumaya calıstım bu dızıler nerden basladı yahu...neyse şimdı mac baslayacak...esım odaklandı maca...yenı sezon formasınıda gıydı.fenerbahcenın...dun bıde feneryuma gıttık bızımkı basladı..ılerde cocuguz olursa kız erkek hıc farketmez fenerbahcenın tum bebek kıyafetlerını alacakmıyız..ay bı tuhaf oldumm.neyse insallh olurdaa.o gunlerı goruruz...benım kocıs mac hastasıda..benı unuttu bugun...ayy ne cok yazmısım..reklam bıttı vallhı..

Merhaba canımmm :dance: Nasılsın? Şeniz Bence çok iyisin. İnşallah 29 Eylül de çok daha iyi olacaksın. İnşallah herşey yolunda gidecek. Bebişlerin sana tutunacaklar. Hakkında hayırlısı be kadar ise o kadarı tutunsun ve sağlıkla da kucağına al bitanem. OelfidaO'nun da dediği gibi önce sen önemlisin bizim için. İlk çoğul gebelikli hamişimiz sen olursun inşallah bitanem. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

Canım biz de ailecek Fanatik Fenerbahçeliyiz. Birazdan maç başlayacak. :dance: İnşallah iyi bir sonuç alabiliriz. Öptüm seni.. Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…