Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

hepinizi çokkkkkkkkkk seviyorum iyiki varsınız kızlarrrrr:1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.

İşte bu beeeeeee :lepi: :dance: Hemen şu ruh halini de değiştir bakiimm. Depresyon kalmasın. yasakkelime

Bundan sonra kötü ruh hali olanları elden geçiricem :mymeka: :roflol:

ilahi nevroooo sen beni güldürdün rabbimde seni güldürsün hatta bide ikiz bebiş versin:ecrin_bebek: bidenemmm:roflol:

Amin bitanem. He şöyle , ağzından bal damlıyor. Yerim senin o ağzını. a.s.

Sen aslında ağlamazdın da ben geçen seni eccük dövmüştüm de ondan ağlamıştın di mi bitanem. :roflol: Öpmüştüm ben geçmemişmiydi? :1rolleyes: Dur bir daha öpimmmmm Şeniz :asigim:

muhahahahaha görünce gözlerim açıldı :roflol:
dedim ramazan ramazan ne 70liği :roflol:cokacimcoook

öp yavyummmmmmmm öp a.s.a.s.

öp beni recep yi beni recep :roflol:

İşte bu beeeeeee :lepi: :dance: Hemen şu ruh halini de değiştir bakiimm. Depresyon kalmasın. yasakkelime

Bundan sonra kötü ruh hali olanları elden geçiricem :mymeka: :roflol:

Hemen değiştirdim ruh halimi olmuşmuu nevrosmmm sositososito sositososito :roflol:

Elchınnn canım Allah rahatlık versinn sana iyi gecelerrr öptümmm ŞenizRüyanda bizi gör tamammı :roflol:

Canlarım ben çıkıyorum uykular geldiii.Allah rahatlık versin size Allaha emanet olunnn Şeniz Şeniz

Canlarım ben de yatıyorum. Hepinize iyi geceler. İyi uykular. Tatlı rüyalar. Şeniz

Biz bir akım başlattık. Ruh hallerimizi Neşeli yaptık. Sizleri de en kısa zamanda Neşeli görmek istiyoruz. :lepi:

gece sona erdı artık sabahın ilk ışıkları .seher vaktı........... tatlı bı ruzğar varrrrrrr istanbuda............... serin ve çok hoş................. rabbım bu mubarek saatlerde.......... dualarımızı kabul eylesın mekkede yapılan dualar gibi......... inş acıl şifalar versın kullarına...............her nerede kımın ne derdı tasası kederı varsa gıdersınnnnnnnnnn inş........... o herşeye kadırdır.......... bız acız kullarız .......inş........ kısa zamanda...... dualarımız makbul olur............hayırlı seherler...... dua ile. kalın arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....................................AMINNNNNNNNNNNNNNN

Amiiiinnn caniimmm!!! Dualarina bizide kat ismimizle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…