Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
saol tatlışım çok güzel geçti tatilim 3gün otelde kaldık çok hoşuma gitti eşim döndü sonra 2günlüne yine geldii neyse iyi oldu bol bol da alışveriş yaptımm bayağ değişiklik olduu

sen neleryaptın aramızdan hamile kalan var mmııı

Sevindim canım senin adına. Güzel vakit geçirdin yani , ne güzel.. :içelim: Aramızdan hamiş çıkmadı daha ama çıkacak umudumuzu hiç yitirmedik. Çalışmalara devam.. :dance:

Sen ilk olmaya ne dersin :lepi:

Dünden beri hep Kızıldeniz'in kulaklarını çınlatıyorum. O kadar soruna rağmen hem de doğal yoldan hamile kalmış. Tüp Bebek forumunda hamile başlıı var bak istersen. Acayip moral oldu bize. % 0 ileri hareket , morfoloji de kötüyken.. Buradan affına da sığınıyorum Kızıldeniz'in. Adını zikrediyorum sürekli. Maşallah :nazar::nazar::nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Yani umudumuza umut kattık. Rotamızı bebişlere çevirdik. Tam gaz gidiyoruz. süprizzzzz

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

OcerenO---8 Temmuz---Sayı---Doğal yoldan(Eşi 1-2 Temmuz'da spermiogram verecek-umutluyuz)---keçi boynuzu kürü
haci78---8 Temmuz---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
olymposss---11 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü, E vitamini
gülsu---14 Temmuz---Hareket---Doğal yoldan---keçi boynuzu pekmezi
nuriye---14 Temmuz---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
sünger53---14 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
yiğit-yağmur---16 Temmuz---Hareket ve Sayı---2 Temmuz'da 1. aşılamasını oluyor---Mone,Larginine
nix---18 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
esila@mısra---20 Temmuz---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboynuzu kürü pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
Melih---22 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
BTRKLC---23 Temmuz---Hareket---Tüp bebek deneyecekler gün belli değil(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
fokurfokur---23 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamaya başlayacak(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboynuzu kürü
cano77---23 Temmuz---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
arzuhalim---24 Temmuz---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---(Temmuz ortası eşi spermiogram verecek-umutluyuz)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
ZAMBAK3---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı

BENİM GÜZEL ANNE ADAYI ADAYLARIMMMMMMMM , HEPİNİZİ ÖPÜYORUM KOCAMANNN.. a.s.

neyse kızlar yatıyorum artık bende yarın dr a gidicez erken kalkmam lazım malum iki buçuk saat yol gitcez inşallah iii sonuçlarla dönerim hayırlısıyla herkese iyi geceler!!!!!!!!!

evet canım ya ben kışın hergün bir saat yürüyordum ama yaz geldi tembelleştim bugün yarım saatla başladım bakalım umarım devamı gelir hem insanın kafası boşalıyo yürürkenlülülülülülü

Evet canım. Müziği de açıyorum ben tempolu birşekilde bitiyor Allahtan.. :dance:

sanırım kimse yok yine hep böle oluyo bulamıyorum kimseyi

Canım ben de ara ara geliyorum. Biraz işlerim vardı.

neyse kızlar yatıyorum artık bende yarın dr a gidicez erken kalkmam lazım malum iki buçuk saat yol gitcez inşallah iii sonuçlarla dönerim hayırlısıyla herkese iyi geceler!!!!!!!!!

Evet canım erken yatın dinlenin. İyi yolculuklar. Güzel sonuçlarla dönersiniz inşallah. Allah yardımcınız olsun. Allah yüzünüzü güldürsün. Allah emeklerinizin karşılığını görmeyi nasip etsin İnşallah. Amin..

arkadaşlar ben bu listeye kendimi nası eklicem?

Canım merhaba. Muhtemel adet tarihini , sorununuzun ne olduğunu (erkekle ilgili olacak) , doğal yoldan mı tedaviyle mi , kullandığınız kür ilaç vs. yazarsan ben ekleyeceğim canım. a.s.

kuzuumm sen daha uyumadın mı sabah iyi kalkıyosunn

Canım uyumadım da birazdan yatıcam. Yorgunum aslında yerimseniben

nevrosky kaç kilo vermek hedefinn listeeee nasıll çoğalmışş

Canım 55 olmak istiyorum. 62,5 kiloyum şimdi. Boy da 1,65. Bakalım artık..

Liste derken bizim liste mi? Bir hamişimiz eksik. :hooray:

ben tatilde zayıfladım sandım ana baktım aynıyım yaaa nerdee bekar halimm bidaha zor sankii ilaçlardan oldu üff yaa evet bizim liste

sen ne ilacı içtin ben prolaktin için içtim anlattım bide vitamin 1000lik birden aldımm

CANLARIM BEN YATIYORUM ARTIK. GÖZLERİM KAPANIYOR. HEPİNİZİ ÖPÜYORUM. (şu an sadece heja ve sen online'sın gülsu) GELECEKLER OLURSA ONLARI DA ÖPÜYORUM.. İYİ GECELER , İYİ UYKULAR , TATLI RÜYALAR. a.s.

tamam tatlışım iyi geceler pembe dolaba bakıyorumm neler almışlar diyee

CANLARIM BEN YATIYORUM ARTIK. GÖZLERİM KAPANIYOR. HEPİNİZİ ÖPÜYORUM. (şu an sadece heja ve sen online'sın gülsu) GELECEKLER OLURSA ONLARI DA ÖPÜYORUM.. İYİ GECELER , İYİ UYKULAR , TATLI RÜYALAR. a.s.

iyi geceler canım sanada tatlı rüyalar öptüma.s.

merhaba benide ekleyin.İkinci aşılamam yapıldı 3 temmuzda sonuç bekliyorum.morfolloji bizimde %2 görünüyo yani tutmazmı dersin

X