Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ya arkadaşım sana bişi diimmi BENİM EŞİMİN TAM 11. AYINDA SPERMİOGRAM TAHLİLİ 3000 VE HALA MORFOLOJİ ÇOK DÜŞÜKTÜ BİZ TAMAM DEDİK ÜMİDİ KESTİK AMA 12.AYDA 41000 OLDU VE MORFOLOJİ NORMALİN ÜSTÜNDEYDİ SÜPERDİ YANİ VE BEN HEMEN BİR SONRAKİ AYA HAMİŞ KALDIMyani biraz daha sabır işi bunlar dr demedi mi size 6 ay bekleyin diye canı herşeyin zamanı var sabırla bekleyin 3 ay bile olmamış daha biliyorum ve anlıyorum ne kadar istediğini bende aynı durumlardan geçtim.dr eşim ve benim yüzüme karşı sizin bu tahlile göre çocuğunuzun olması imkansız dedi ne kadar yıkıcı bişey.gerçektende başımdan aşağı kaynar suların boşaldığını resmen hissettim yani biraz daha sabır arkadaşım dr bize 6 ay demişti ben tam 12. ayda hamile kaldım tam 1 yıl sonra

vallaha sana şunu sölim artık bundan adım gibi kendim gibi eminim bu bence çocuk isteyenlerin sloganı olsun AT KAFANDAN BEBEĞİ,HAMİŞ KAL

canım bu rakamlar bin mi milyon mu?41 bin mi milyon mu veya3 bin mi milyon mu?

Tşk ederim nevrosky..bugün dr.a gittiik değerlerinizde düzelme var ama beklemek istemiyorsanzı aşılama yapalım dedi rahim filmi istedi,çok pahalı 600 milyon kadarmış...

ya arkadaşım sana bişi diimmi BENİM EŞİMİN TAM 11. AYINDA SPERMİOGRAM TAHLİLİ 3000 VE HALA MORFOLOJİ ÇOK DÜŞÜKTÜ BİZ TAMAM DEDİK ÜMİDİ KESTİK AMA 12.AYDA 41000 OLDU VE MORFOLOJİ NORMALİN ÜSTÜNDEYDİ SÜPERDİ YANİ VE BEN HEMEN BİR SONRAKİ AYA HAMİŞ KALDIMyani biraz daha sabır işi bunlar dr demedi mi size 6 ay bekleyin diye canı herşeyin zamanı var sabırla bekleyin 3 ay bile olmamış daha biliyorum ve anlıyorum ne kadar istediğini bende aynı durumlardan geçtim.dr eşim ve benim yüzüme karşı sizin bu tahlile göre çocuğunuzun olması imkansız dedi ne kadar yıkıcı bişey.gerçektende başımdan aşağı kaynar suların boşaldığını resmen hissettim yani biraz daha sabır arkadaşım dr bize 6 ay demişti ben tam 12. ayda hamile kaldım tam 1 yıl sonra

vallaha sana şunu sölim artık bundan adım gibi kendim gibi eminim bu bence çocuk isteyenlerin sloganı olsun AT KAFANDAN BEBEĞİ,HAMİŞ KAL

canım benim tşk ederim.hepiniz iyiki varsınız.
at kafadan ama nasıl.bir yanımız hep bu olmuş nekadar attık desekte atılmıyorki.beklicez sabretcez birazdaha bakalım.ewet çok erkendi gercekten.kaşındık yani:bbo:

canım bende 200 salavat okudum. hepinize iyi geceler. ben kaçtım. yarın büyük gün:eek: bakalım sonuçlarımız ne çıkacak? :uhm:

canım benim tşk ederim.hepiniz iyiki varsınız.
At kafadan ama nasıl.bir yanımız hep bu olmuş nekadar attık desekte atılmıyorki.beklicez sabretcez birazdaha bakalım.ewet çok erkendi gercekten.kaşındık yani:bbo:

öle bi zaman geliyoki amaaaan neden kendimi yiyiyp bitiriyorum ki boşver yaşamaya bak diyosun ve hemen hamiş kaliyosun yoruluyosun artik beklemekten bikiyosun üzülmekten kendini çeresiz hissediyosun ama öyle değil aslinda kendini çaresiz hissetmene kendin sebep oluyosun.güçlü olucaksinbak ne güzel en azindan eşin tedavi oldu inşallah düzelmicek bi hastalikta değil.öle insanlar varki çocuğu olacak belki ama kimin eşi dra gitmiyo erkeklik gururu kimi çaresiz beklemekten başka bişi yapamiyo.eşlerimizin ve sağliğimizin kiymetini bilelim.ve şükredelim.bak halam 52 yaşina kadar adet gördü ama eniştem dr gitmedi kadin anlatirken hala ağliyo.çok şükür allahim sana inaniyoruz güveniyoruz ve sana şükürler olsun...

Hamile kalana kadar neden hamile kalamiyorum neden olmuyo sonra hamile kaliyoruz sağlikli olsun bebeğimiz diyoruz.ama allah tüm hamişleri korusun kimimiz yari yolda kaliyoruz kimimiz bebeğimizi kucağimiza aliyoruz.hayat böle üzüntü olmasa sevinmeyi bilmeyiz sevinirsek üzüntünün kiymetini bilemeyiz inşallah seninde en kisa zamanda sağlikli bebeişin olur benimde ve tüm isteyenlerin amiiiiinnnn

balsurat teşekkür ederim.baktım.bunlar kafayı sıyırmış anacıııım.iyi ki türkler orta asyadan göç etmişler de yayılmış değişik coğrafyalara.atalarımız neden göç etmişler imdi daha iyi anlıyorum.ama hala çin sınırları içinde bir türk muhtar cumhuriyeti var ve onlara çok büyük işkenceler yapıyorlar.tam bir soykırım örneği.olimpiyatlarda bu ortaya çıkabilir korkusuyla çok büyük önlemler alınmış devlet tarafından.işkenceleri sadece bebelere değil yani senin anlayacağın.çok üzücü çooook

iyi ki doğu türkistan muhtar cumhuriyetinde yaşamıyoruz kıslaaaaaaaar.oradaki soydaşlarımıza allah yardım etsin ve sabır versinbenneyaptımki senağlama

canım bende 200 salavat okudum. hepinize iyi geceler. ben kaçtım. yarın büyük gün:eek: bakalım sonuçlarımız ne çıkacak? :uhm:

Canım Allah kabul etsin. İyi geceler. Yarın güzel haberlerle gel ve bize hemen haber ver inşallah :Saruboceq: Şeniz

öle bi zaman geliyoki amaaaan neden kendimi yiyiyp bitiriyorum ki boşver yaşamaya bak diyosun ve hemen hamiş kaliyosun yoruluyosun artik beklemekten bikiyosun üzülmekten kendini çeresiz hissediyosun ama öyle değil aslinda kendini çaresiz hissetmene kendin sebep oluyosun.güçlü olucaksinbak ne güzel en azindan eşin tedavi oldu inşallah düzelmicek bi hastalikta değil.öle insanlar varki çocuğu olacak belki ama kimin eşi dra gitmiyo erkeklik gururu kimi çaresiz beklemekten başka bişi yapamiyo.eşlerimizin ve sağliğimizin kiymetini bilelim.ve şükredelim.bak halam 52 yaşina kadar adet gördü ama eniştem dr gitmedi kadin anlatirken hala ağliyo.çok şükür allahim sana inaniyoruz güveniyoruz ve sana şükürler olsun...

Hamile kalana kadar neden hamile kalamiyorum neden olmuyo sonra hamile kaliyoruz sağlikli olsun bebeğimiz diyoruz.ama allah tüm hamişleri korusun kimimiz yari yolda kaliyoruz kimimiz bebeğimizi kucağimiza aliyoruz.hayat böle üzüntü olmasa sevinmeyi bilmeyiz sevinirsek üzüntünün kiymetini bilemeyiz inşallah seninde en kisa zamanda sağlikli bebeişin olur benimde ve tüm isteyenlerin amiiiiinnnn

bedefciğim sana katılıyorum.ben 1 yıl kendimi yedim ve tiroid hastası oldum.artık eskisi kadar takmıyorum.çünkü taktıkça her şey kötüleşiyor canımkaydirigubbakcemile5

canım mukabeleye gidiyom ordan dönmem4 dü buluyo yemek iş derken iftar vakti oluyo buaralar gecede okuyorum cünkü rgl agrılarım basladı buaralar bekliyorum onun icin hatimimi hızlandırdım canım sizi özlemişim ben de salatu tefriciyeye katılmak isterdim ama yarıda kalırdiya başlamadım :Saruboceq:allahım ramazan yüzü suyu hurmetine pembe sayfamıdaki isimleri cogalt :CüvCüv::1hug:

Anladım bitanem. Allah kabul etsin dualarını inşallah. Hakkımızda hayırlısı. :Saruboceq:

Tşk ederim nevrosky..bugün dr.a gittiik değerlerinizde düzelme var ama beklemek istemiyorsanzı aşılama yapalım dedi rahim filmi istedi,çok pahalı 600 milyon kadarmış...

Canım ben Devlet hastanesinde yaptırmıştım ücret ödemeden. Cidden pahalı. CADIARZU

Kızlarr yaa bende felaket miğde yanması oluyorr kaç gündür bu saatlerde ve sahurdaaa :)belirti diyebilirmiyiz
:roflol:

offffff ben niye renkli yazamıyorum yahuuu beceremiom bilen varsa anlatıverin
kafamçokkarıştı

Canlarım ben çıkıyorum. Bugün işlerim çok yoğundu ve çok yoruldum. Erken yatayım. Akşamdan beri de internet bankacılığı işlerini hallettim , hesap kitap. Gözlerim çok yorulmuş. Zor bakıyorum ekrana. Kendinize çok iyi bakın kızlar. Bu akşam canlı olamadım. Bitkinim. Ama sizler lütfen canlı olun ve kalın. Herkese iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. Şeniz

X