Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
mrb arkadaşlar
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
çok kötüyüm bugün
eşim bugün test yaptırdı ve sperm değeri 0 çıktı.koca bi 0
3 ay oldu varikosel ameliyatı olalı.keçiboynuzu kullandı 3 ay.birazda olsun umut olur değerlere bi baktıralım dedik ve şok.senağlamasenağlamasenağlama

Canım benimm üzme kendinii Rabbim büyük ne mucizeler gerçekleşiyor umut ışığı oluyor hamile kalan arkadaşlarrr.Rabbim bu zorlu bekleyişte hepimizee bol sabırlar dayanma gücü versinnn inşallah :nazar:

mrb arkadaşlar
çok kötüyüm bugün
3 ay oldu varikosel ameliyatı olalı.keçiboynuzu kullandı 3 ay.birazda olsun umut olur değerlere bi baktıralım dedik ve şok.senağlamasenağlamasenağlama

canım bak şöyle bir şey de var.varikosel 3 ay, 6 ay hatta 1 yıl sonra yanıt verebiliyormuş.dr öyle demişti bize.siz küre devam edin bence.72 gün geciyor en az spermler yenileninceye kadar.benim eşim de 2,5 ay önce oldu sonucunu bilmiyoruz henüz.sizin kaç gün oldu ameliyat geçeli?

mrb arkadaşlar
çok kötüyüm bugün

canım çok üzüldüm okuyunca, ama senin üzülmene üzüldüm.Test sonucunda şu an için üzülecek bişey yok ki.Ameliyattan sonra böyle bir sonuç olabiliyormuş, bu normal.1 yıl içinde artması bekleniyor.Yanlış hatırlamıyorsam bedeflerin durumu da böyleydi, ameliyattan 1 sene sonra normale dönmüş, bak şimdi hamile.Yapma sen böyle, bak üzülme gerçekten düzelecek :teselli:

mrb arkadaşlar
çok kötüyüm bugün

canım,belkıde testı hemen yaptırdıgınız ıcın boyle cıktı.
bıraz daha zaman gecınce daha guzel sonuclar cıkar insallah canım.:Saruboceq:

hepiniz sağolun arkadaşlar.biliyorum bazı şeyleri geç düzeleceğini ama böylede beklemiyordum şok oldum.1 hafta sonra üç ay dolacak ameliyat olalı.isyan etmiyorum ama artık bugün gücümün iyice azaldığını hissettim.çaresiz hissettim.
iyiki varsınız...

hepiniz sağolun arkadaşlar.biliyorum bazı şeyleri geç düzeleceğini ama böylede beklemiyordum şok oldum.1 hafta sonra üç ay dolacak ameliyat olalı.isyan etmiyorum ama artık bugün gücümün iyice azaldığını hissettim.çaresiz hissettim.
iyiki varsınız...

tatlım ya keşke 72 günü bekleseydiniz.acele etmişsiniz.20 gün -1 ay sonra tekrar yaptırın bak iyileşmeyi rakamlarda da göreceksiniz.

süper diildi tabi ama sıfırda diildiml de 2 milyondu:1no2:

ameliyattan sonra değişen birşey olmadığı gibi, gerileme de olabiliyormuş.Demek ki şu anda normal yani sizin karşılaştığınız durum.Yapıcak tek şey biraz daha sabırlı olmak.İnşallah sizin çok beklemenize gerek kalmaz.

kizlar bu ne ya cildirdim bekafamçokkarıştı:eek:klava:
birturlu site calismadi catladim valla sozde bugunume siteye ayirmistim
nevrosky canim bu arada 200 ihlas 400 salavat daha eklermisin-tatlicadiarzu-

nevrosky canim benden 300 ihlas 200 salavat eklermisin bugunumu hep okumakla gecirdim evet bitsinde tekrar baslansin diye allah kabul etsin insallah her hareket icin bir arkadasimizin duasi kabul olsa yine iyi allahim yarabbim encok bekleyen ve encok ihtiyaci olan listemizdeki anne adaylarimiz icin dualarimizi kabul eyle amin

nevrosky canım 200 ihlas 200 salavat ekler misin? bu üçüncü dualara bu hafta çok yoğundum fazla katılamadım okuyamadım. ama hiç okumasaydım içimde kalacaktı.
bu arada hepinize hayırlı iftarlar kızlar oruçlarınız ve dualarınız kabul olsun.

merhaba kıslar..
nevrocum 100 ihlas okudum eklersın canım..a.s.

Canlarım Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq: Hemen ekliyorum. Şeniz

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız özlemişim sizi nvrsky canım benim sen nasılsın bu aralar giremiyorum canım ya bitarafım eksik gibi geliyo banakaydirigubbakcemile5

Merhaba canım. :1hug: Farkındayım ama gelmeye çalış canım. a.s. Neden ayrı kaldık? :sm_confused:

mrb arkadaşlar
çok kötüyüm bugün

Canım merhaba. Canın sıkkın ama bence bu kadar üzülme bitanem. En az 6 ay geçmesi lazım değerlerin değişimine bakmak için. Eşin sigarayı bıraksa bence daha iyi olurdu. Sigara sayıyı çok etkiliyor. Zaten varikosel ameliyatı yeni sayılır. Bak eşin sigarayı bırakamıyorsa Çinko alsın. Sigaranın etkisini azaltıyor. Bu işler için yani. Zinco C adında bir ilaç var onu al. Yan etkisi de yok. Yaz yeni geçti. Sıcaklarda spermler etkilenmiştir. Biliyorsun sıcak en büyük düşman. Kasım'ın ilk haftası tekrarlayın canım. Allahım inşallah o zamana kadar şifasını verir de yaptıramadan hamiş kalırsın. :Saruboceq: :CüvCüv:

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar
çok kötüyüm bugün

ya arkadaşım sana bişi diimmi BENİM EŞİMİN TAM 11. AYINDA SPERMİOGRAM TAHLİLİ 3000 VE HALA MORFOLOJİ ÇOK DÜŞÜKTÜ BİZ TAMAM DEDİK ÜMİDİ KESTİK AMA 12.AYDA 41000 OLDU VE MORFOLOJİ NORMALİN ÜSTÜNDEYDİ SÜPERDİ YANİ VE BEN HEMEN BİR SONRAKİ AYA HAMİŞ KALDIMyani biraz daha sabır işi bunlar dr demedi mi size 6 ay bekleyin diye canı herşeyin zamanı var sabırla bekleyin 3 ay bile olmamış daha biliyorum ve anlıyorum ne kadar istediğini bende aynı durumlardan geçtim.dr eşim ve benim yüzüme karşı sizin bu tahlile göre çocuğunuzun olması imkansız dedi ne kadar yıkıcı bişey.gerçektende başımdan aşağı kaynar suların boşaldığını resmen hissettim yani biraz daha sabır arkadaşım dr bize 6 ay demişti ben tam 12. ayda hamile kaldım tam 1 yıl sonra

vallaha sana şunu sölim artık bundan adım gibi kendim gibi eminim bu bence çocuk isteyenlerin sloganı olsun AT KAFANDAN BEBEĞİ,HAMİŞ KAL

İyi akşamlar arkadaşlar....size bi sorum olcaktı aşılamadan önce rahim filmi çektirmemiz şart mı??

İyi akşamlar arkadaşlar....size bi sorum olcaktı aşılamadan önce rahim filmi çektirmemiz şart mı??

Merhaba canım. Evet rahim filmi şart. Şu bakımdan ; eğer kanallar tıkalı ise doğal yoldan ve aşılama ile şansınız %0. Ancak tüp bebek denenebilir. Bu sebeple baştan bakılması lazım. İnşallah öyle birşey yoktur tabiki. Sadece tedbiren bakmak gerekir. a.s.

X