Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
sanırım böyle c:\hp\desktop\laie91bsd6[1].gif

:roflol: :roflol: :roflol: Allah ıyılıgını gece gece güldürdün benı
o linki bak yukarıda SARI KARE ŞEKLİNDE BİR BUTON VAR ORAYA TIKLAYIP ORDAKİ BOŞLUGA LİNKİ YAPIŞTIRIYORSUN TAMAMA BASINCA OLURkaydirigubbakcemile3

Arkadaslar Allah hepinizden razi olsun inanin cevap yazmaniz icimi biraz ferahlatti yani yalniz olmadigimi hissettim, burda gavurun memleketinde tek basimayim esim haric. Normalde boyle umutsuz degilimdir ama inanin su na gozyaslarima engel olamiyorum. Bu kadir gecesinde hepimiz icin dua edicem insallah...

sperm sayısı 20 milyon ve üstü normal ileri hareketlilik az sanırım ama bizim 0 yine sizin iyi tüp bebek de şans vardır ama aşılama bilmiyiyorummm

:roflol: :roflol: :roflol: Allah ıyılıgını gece gece güldürdün benı
o linki bak yukarıda SARI KARE ŞEKLİNDE BİR BUTON VAR ORAYA TIKLAYIP ORDAKİ BOŞLUGA LİNKİ YAPIŞTIRIYORSUN TAMAMA BASINCA OLURkaydirigubbakcemile3
:ecrin_bebek: :emir_bebek: hihoyyyt
lülülülülülü lülülülülülü :lepi:

en iyisi yatimm ii geceler sırnaşık şey sırnaşık şey
becerüksüüüüüüüüüzz kaydirigubbakcemile2

Bende idare ediyorum. Bir gün iyi, bir gün kötüyüm. Burasi da olmasa ne yapardim, bilmiyorum.

neyse canlar saat 3 olduu sahur hazirlicam esimi uyandircamm yarin gorusmek uzere allaha emanet olun Şeniz

Günaydın kıslar,

Nevrosky canım ben hastalandım:roflol: ben sana demiştim dimi napalım kısmet değilmiş bu sefer çok üzülmüyorum çünkü olmıycağını o sonuçlardan sonra biliyodum :nazar:

Günaydın kıslar,

Nevrosky canım ben hastalandım:roflol: ben sana demiştim dimi napalım kısmet değilmiş bu sefer çok üzülmüyorum çünkü olmıycağını o sonuçlardan sonra biliyodum :nazar:

canım hayırlısı artık diger aya inşallah hamiş kalırsın.:teselli:

bugün pek kimse yok galiba nevrosky sen naptın canım senin adet gününde yaklaşıyor bir belirti falan hissediyormusun?

Canım nerdeeee o günlerrrr:) hehehe ne demezsinn nevro hamişim diyemem o kesin işte
laie91bsd6.gif
laie91bsd6.gif
laie91bsd6.gif

Canım ben bu ay erken yumurtlamıştım. Yazdığım tarihi öne alıyorum. Ya perşembe ya a Cuma benim adet günüm. Seninle arka arkayaydık ya artık değiliz. Ben senden önceyim. Geçen ay 16. gün bu ay 13. gün yumurtladım. Ordan oynama oldu , değiştirmemişim listede. İnşallah hamişizdir bitanem. Saruboceq

X