Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Evet canım diyebiliriz. Senden iyi hamiş mi bulucaz. Hatta hamişsin de diyebiliriz :roflol:

Canım nerdeeee o günlerrrr:) hehehe ne demezsinn nevro hamişim diyemem o kesin işte
laie91bsd6.gif
laie91bsd6.gif
laie91bsd6.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
laie91bsd6.gif
laie91bsd6.gif
Canım heheh bu sefer başardın yazıların renkliiiiikaydirigubbakcemile5

efet burdan çok şey öğreniyorum bide bazı gülümsemeler sayfada yok mesela son yazdığın mesajdakiler
:asigim:
ne çok şey sorup istiyorum ama bigün kovalıycaksınız benüüüü :eek:klava:

canım balsuratım umarım hamişsindir:CüvCüv:
seni pembiş sayfada görürüz bacımkaydirigubbakcemile5
birkaç ay sonrada artık 2009 haziran annesimi olursun o topikte yakalmaya çaışırız seniŞeniz

Semen Hacim 1.6

Konsantrasyon 7

Morfoloji Normal 7

Morfoloji Anormal 93

Ileri hareketlilik 25

(A) Hareketli 20

(A+B) Hareketli 25

Toplam Sperm 12

Toplam Hareketli 3

Kizlar bu yazdiklarimin hepsi anormal cikmis yani koyu fontla gorunuyor test sonucunda yani normal degil ama lutfen bana yorum yapin yani ne kadar kotu, urologa gidecek insallah esim. Arkadaslar morfolojinin sekil bozuklugu oldugunu anladim. Peki su durumda bizim tup bebek sansimiz bilemi yok:KK43:((

canlarım benim herzamanki gibi çok şensiniz ama ben belk,i hepinizdende çok küçük olmama rağmen içim karadı nerdeyse işallah benimde birgün bebeğim olur onu içimde hissederim kucağıma alırım kocamdan bi bebeğim canım kanım olsun ona bunu vermeyi okadar çok istiyorum ki

canım olmaz olur mu benim eşimin harektli spermi 0 dı hareketsiz zaten yok tese ameliyatıyla tüp bebek denedik doktor bize bile şans verdi senin şansın benden daha çok canım benim

canlarım benim herzamanki gibi çok şensiniz ama ben belk,i hepinizdende çok küçük olmama rağmen içim karadı nerdeyse işallah benimde birgün bebeğim olur onu içimde hissederim kucağıma alırım kocamdan bi bebeğim canım kanım olsun ona bunu vermeyi okadar çok istiyorum ki
canım kaç yaşındasın inşallah bebeğin olur en kısa zamanda banada küçüksün kendin bebesin ne bebeği diyolar sinir oluyorummmmmm :eek:klava:

efet burdan çok şey öğreniyorum bide bazı gülümsemeler sayfada yok mesela son yazdığın mesajdakiler
:asigim:
ne çok şey sorup istiyorum ama bigün kovalıycaksınız benüüüü :eek:klava:

Canım istediğin zaman sor bize her zaman yardımcı oluruz sana sitede :)
laie91bsd6.gif
Bu ifadeyi bulamazsın canım sitede yok çünkü ben ekliyorum onu oraya :roflol:nasılmıı dersen?ifadenin adresini yapıştırıyorum buraya :)

canım balsuratım umarım hamişsindir:CüvCüv:
seni pembiş sayfada görürüz bacımkaydirigubbakcemile5
birkaç ay sonrada artık 2009 haziran annesimi olursun o topikte yakalmaya çaışırız seniŞeniz

Canımm inşallah sabırla beklemeye çalışıyorum .Canım benim haziran annesi topiğinde görürüz yazdın yaa bende hesaplamıştım.Sen yazınca çokk duygulandım .Aminnn inşallah Allahım hepimizin yüzünü en kısa zamanda hayırlı zamanda güldürr :CüvCüv: :ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile5

Arkadaslar inanin su an cok kotuyum. Ne olur biriniz cevap yazin. Az once agladim ve esime belli etmeyi istemiyorum, onu uzmeyi hic istemiyorum.

zaman zaman hepimiz de oluyorr böyle kuzumm ne yapalımm allah büyük beklemekten başka çaremizz yokk

Semen Hacim 1.6

Konsantrasyon 7

Morfoloji Normal 7

Morfoloji Anormal 93

Ileri hareketlilik 25

(A) Hareketli 20

(A+B) Hareketli 25

Toplam Sperm 12

Toplam Hareketli 3

Kizlar bu yazdiklarimin hepsi anormal cikmis yani koyu fontla gorunuyor test sonucunda yani normal degil ama lutfen bana yorum yapin yani ne kadar kotu, urologa gidecek insallah esim. Arkadaslar morfolojinin sekil bozuklugu oldugunu anladim. Peki su durumda bizim tup bebek sansimiz bilemi yok:KK43:((

Canım benim ben fazla yorum yapamıyorumm nevrosky arkadaşımız iyi anlıyorr tahlil sonuçlarından.Keşke yorumlasaydıkta seninde için rahat olsaydı.Ama hareketler çokta kötü görünmüyorr.
Bizimde sayı ve hareket sorunu var yerlerde geziyor değerler hareket daha da az bizim .Ama ben alıştım artık morelimi bozmadan sabırla bekliyom :nazar:

Arkadaslar inanin su an cok kotuyum. Ne olur biriniz cevap yazin. Az once agladim ve esime belli etmeyi istemiyorum, onu uzmeyi hic istemiyorum.

canımmmmmmmmm nolurrrrrrrr üzme kendınıı............. inşallah.........bu günler geçecekkkkkkkkkkkk....................hr doğan gün güzellıklerrrrrr getırecekk.............. içini ferah tut rabbım senı .................ve tum arzu edenleri sevındırecek inş................. bı zamanı varrrrrrr inş yakındırrrrrrrrr..................inşşşşşşşşşşş.................hayırlı gecelerrrrrrrr...................rabbımmmmmmm sıkıntılarını gıdersinnnnnnnnnnn................inşşşşşş

menzil gülü canım hiç anlamıyorumki morfolojiden falan ben buraya burdaki kızları sevdiğimden takılıyom
inşallah en kısa zamanda sıkıntından kurtulur ve tostombik bi yawruya kavuşursun rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

X