Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
mrb canim iyi aksamlar ben azonce iyiydim simdi pek iyi sayilmam
nedenmi kizlardan bir sey okudum bakma dediler dinlemedim baktim belki sende baktin bebek yiyen cinliler dogrumu bu ya midem kalkti diyecek bir:a015:sey bulamiyorum:a015:kafamçokkarıştı

bende cok kozu oldum canim gorunce nasil agladimsenağlamaetkisinden kurtulamiyorum:çok üzgünüm:

nevrosky canim benden 300 ihlas 200 salavat eklermisin bugunumu hep okumakla gecirdim evet bitsinde tekrar baslansin diye allah kabul etsin insallah her hareket icin bir arkadasimizin duasi kabul olsa yine iyi allahim yarabbim encok bekleyen ve encok ihtiyaci olan listemizdeki anne adaylarimiz icin dualarimizi kabul eyle amin

bende cok kozu oldum canim gorunce nasil agladimsenağlamaetkisinden kurtulamiyorum:çok üzgünüm:

valla canim ben bir anlam veremedim dogru degildir falan dedim ama bilmiyorum cok gercekti ya ihhhhhhhhhhhhhhhhh
kufur etmiycem ya oruclu oruclu sitedende atilmak istemiyorum onlara oyle bir seyler saydimki anlatamam
bunlar nasil insan birde poz vermis gordunmu:eek:klava:

cerencim sakin bakma ya annesi bebege yazik uzak dur sen sana yasak
bencede tavsiyelere uy ben uymadim midem bulandi

ben hala burdayim caktirma siteden beni kovacaklar yazip duruyorum valla neyse kizlar herkese iyi aksamlar ben cikayim artik yemek sirasi bana geldi
pekde kimse yokda cvp verecek olsun yarin gorusmek uzere

ben hala burdayim caktirma siteden beni kovacaklar yazip duruyorum valla neyse kizlar herkese iyi aksamlar ben cikayim artik yemek sirasi bana geldi
pekde kimse yokda cvp verecek olsun yarin gorusmek uzere

ben geldim cnm hihoyyyt
yemeklerini hazirla iftarini ac oyle gel cnm kaydirigubbakcemile
ben burdayimmm allah kabul etsin cnmmm
ben niyetli degilim hastayim :1rolleyes:

yaw o çinliler meselesi 1-2 senedir var.ama o yalanlandı.gözü dönmüş çinli düşmanı sapığın biri yapmış falan dendi.130 milyon nüfus olunca:1shok: yamyamlığa mı kötükedihüsobaşladı bu millet sapik mi yaaaaa::kızgın:

yaw o çinliler meselesi 1-2 senedir var.ama o yalanlandı.gözü dönmüş çinli düşmanı sapığın biri yapmış falan dendi.130 milyon nüfus olunca:1shok: yamyamlığa mı kötükedihüsobaşladı bu millet sapik mi yaaaaa::kızgın:

yaLan oldugunu sanmiyorum canima.s
gecen bir topicte kk de yani cinlilerin p...lokantisinin resimleride vardii:1shok:
vicdansiz bu cinliler igrenc insanlar ya:nazar:

kızlar bende merak ettim bu resimleri ama bakmayacağım. valla inanırım ben ya. çünkü onlar zaten herşeyi yiyorlar. o kadar nüfus olunca beslenmekte zor oluyor heralde.kedi köpek aklınıza gelen herşeyi yiyorlar. bir de kominizm hakim olduğu için allah korkusu falan da yok...

beyzanur o lokanta resimleri ben yollamıştım galiba ama bence gerçek resimler onu gösteriyor çünkü neyseki hemen topicten silmişlerdi aman boşverin bakmayın hele hamileler hiç bakmasın.

yaLan oldugunu sanmiyorum canima.s
gecen bir topicte kk de yani cinlilerin p...lokantisinin resimleride vardii:1shok:
vicdansiz bu cinliler igrenc insanlar ya:nazar:

kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı :1shok: şimdi baktım onada ayyyy bu nebiçim lokanta bunalr ne kadar iğrençç insanlarrrr:nazar:

mrb arkadaşlar
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
çok kötüyüm bugün
eşim bugün test yaptırdı ve sperm değeri 0 çıktı.koca bi 0
3 ay oldu varikosel ameliyatı olalı.keçiboynuzu kullandı 3 ay.birazda olsun umut olur değerlere bi baktıralım dedik ve şok.senağlamasenağlamasenağlama

mrb arkadaşlar
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
çok kötüyüm bugün
eşim bugün test yaptırdı ve sperm değeri 0 çıktı.koca bi 0
3 ay oldu varikosel ameliyatı olalı.keçiboynuzu kullandı 3 ay.birazda olsun umut olur değerlere bi baktıralım dedik ve şok.senağlamasenağlamasenağlama

canım üzme kendini senin durumunda olan birçok kişi var sabret bakalım zamanla artabilirde bazı dogum hikayelerinde senin durumunda olanlar hep hamile kalmış oluyorlar umudunu yitirme dua et canım.:Saruboceq:

X