Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım nasılsın.mesaj iki defa gelmişte düzenleyip başka bişey yazayım dedim.işallah bu ay çok müjde alacaz......

Son düzenleme:

adamlara içire içire artık kafayı yediler bende ne görsem duysam söylüyorum en son ermiş attardan aldığımız çayı demledim simsiyah bişey eşim getir çamurlu suyumu içeyim diyor :roflol::roflol:

Doğru valla ne görsek hemen söylüyoruz ama napalım bizde bi umut belki iyi gelir diyoruz çamurlu suda güzel espriymiş güldürdün beni kaydirigubbakcemile3

Kıslar ben bi türlü giremiyorum topiğimize kaç saattir uğraşıyorum girdiğim zamanda geri sayfalara dönemiyorum son sayfada kalıyorum. Modemide açıp kapadım düzelir diye düzelmiyo bi türlü sinir oldum ya:jeyyar:

smhsmh canım çok geçmiş olsun inşallah zamanla düzelme olur en kısa zamanda bebişine kavuşursun inşallah :ecrin_bebek:

canım benim
sabah eşim ameliyat oldu çok şükür iyi ilk anda çok sancısı vardı yinede hala hafiften ağrısı var ama

ameliyattan çıkmasını beklerken 300 salavat -- 300 ihlas okudum tatlım

Canım geçmiş olsun eşin tez zamanda ayağa kalkar inşallah :Saruboceq: bu ameliyat sizin için güzel günlerin başlangıcı olur.:1hug:

zaten testi ilk yaptirdiğimizda eşim ürolojiye gitti bunda bir şey yok c ve e vitamini al tamam diyor.eşim kasik fitiği ameliyati oldu o zaman 6 aylik evliydik doktor test yaptir gerek varsa varikosel ameliyatida yapariz dedi sonuca bakti bunda ameliyatlik bir şey yok dedi şimdi düşünüyorum da onu nerden anliyor acaba sayi mi bizde sayi yüksek.
Daha sonrada 2 tane kadin doğumcu bakti ilk olan sende problem yok dedi taşi bana atti bende 3 ay genaphone ve pregastan kullandim am hiç yumurta takibine çağirmadi .3 ay bitiminde hamile kalmayinca başka bir kadin doğuma gittik o açti gözümü ben kruger olayinin üzerinde hiç durmamiştim.sonra aşilama yapildi.sonuç olarak eşimi velilen hiç bir şey olmadi .

kızlar, ben belki de hamiş olabilirim!! adetim 2 gün geçti, bende test yaptım. ikinci çizgi çok silik çıktı. o nedenle emin olamıyorum. yarın sabah idrarımla bi daha yapacam, kesin sonucu bildiririm. misafirim gelecek iftara,bi daha giremeyebilirim bugün. Allah'ım inşallah doğrudur! :sm_cool:bu ay bir mucize olur o zman:):CüvCüv:

ay inanmıyorum canım bence kesin hamilesin:teytey: silik bile çıkması hamiyle olduğunu gösterir :sm_cool: çok sevindim kendine dikkat et darısı bizlerin başına :Saruboceq:

Bence en kesin sonuc icin kan testi yaptır. En azından gebeliğin kac haftalık oldugunu hormon sevyenin normal seyredip etmedigini gorursun. Ben şimdiden tebrik edeyim yinede :teytey:

nevrosky canım ben salatı tefriceyi okudum bitti canım bu arada 100 ihlas ve 100salavat okudum bir zahmet onlarıda eklersin öptüm canım

kesin bir hamilelik var demekt.ama moralini bozmayayım adetin 2gün geçmiş silik çıkmaması lazımdı.Sen kan tahlili yaptır bence kesin sonuç için .hayırlı haberni bekliyoruz.

merhaba kıslar.
baslıga gelınce guzel haberlerı gorunce cok heyecanlandım..
cerencım beyaz melek ınsallah ıkınızde hamıssınızdır..:CüvCüv::Saruboceq:

buarada benım henuz adet bıtmedıgı ıcın tefrıcıye ye baslayamadım nevrocum.
yarın bıter sanırım.
ınsallah yarın guzel haberler alırızz kıslar sızden..hihoyyyt

Merhaba canım. Nasılsın? Yine eskisi gibi verimli uğramıyorsun Rosemcim. Ramazan'dan ve Bayramdan sonra mazeret kabul etmem ama ona göre yasakkelime Kısmet olunca başlarsın bitanem. Daha vaktimiz bol. a.s.

ayy inş. cerencim ve beyaz melek hamişsinizdir.:sm_cool:
bütün gün okuldaydım 12 saat yeni girdim eve ,yorgunluktan bittim, yarın da okuldayım o yüzden ancak yarın akşama okuduğumda haber verebilirim nevrosky.hepinizi öpüyorumma.s.

merhaba kıslar nasılsınız bugün ilk kontrolüme başladım ve dra gittik.tekrar keseyi gördüm ama bu kes içinde bebeğim vardı allahım o kadar güzel bi duygu ki çok harika bişi.ve kalp atışınıda gördüm sesini duyamadım ama gördüm yanıp sönüyodu o kadar kötü ldum ki içimde bi kalp daha atıyo ve ikiside benim.rabbim bu güzel duyguları en çok isteyenlere biran önce yaşat allahım....kimseyi mahrum bıakma...AMİİİİİİİİİNNNNN

ayy çok sevindim ikinci çizgi silik çıkınca hamilelik oluyo çogunlukla yani kk da bu güne kadar hep öyle okudum inşallah bu mübarek ayda bebişine kavuşmuşsundur yarın sevinçli haberi vereceksin inşallah

maşallah ne güzel bir duygudur rabbim rahat bir hamilelik geçirmeni sağlasın ve sağlıklı bir şekilde bebişini kucagına almanı canım

bedefcim çok sevindim her şeyin yolunda gitmesine inşallah sağ sağlim kucağınada alırsın :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…