Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
herkeze günaydin............
Test yapacaktim korktum cesaret edemedim hastane kapisindan geri döndüm.......
Ilk defa çok korkuyorum test yapmaktan....
Göğüslerim çok fena oldu bu ayyy hala sizliyorlar bekleme karari aldim bu gün 29.gün çatlatma iğnesi olduğum için gecikme ihtimali yok normalde..
Bu günde olmazsam belki cesaret gelir de yarin yaptiririm kan testini...
Hamişler belirtiniz nelerdiii

Günaydın canım, bi hayır vardır inşallah bu hissettiklerinde bugünü sabırsızlıkla bekliyoduk şimdi umutlar yarınamı kaldı hadi bi gün daha sabredelim bakalım inşallah güzel haberlerini alıcaz kaydirigubbakcemile5

ne bileyim canim ya neden böyle oldum bilemiyorum...
Oysa adetime 1 hafta kala test yapmak için can atardim...
Bu ay içimden gelmiyo cesaret edemiyorum test yaptirmaya günüm dün en geç bu gün olmam gerek..29...günümdeyim çatlatma iğnesi olduğum için pek gecikmez canim...bu günde bi atlatsam...............

ne bileyim canim ya neden böyle oldum bilemiyorum...
Oysa adetime 1 hafta kala test yapmak için can atardim...
Bu ay içimden gelmiyo cesaret edemiyorum test yaptirmaya günüm dün en geç bu gün olmam gerek..29...günümdeyim çatlatma iğnesi olduğum için pek gecikmez canim...bu günde bi atlatsam...............

İnşallah bu günüde atlatırsın canım kendimden malum bu ay hiç umudum yok ama senden umutluyum sürekli girip bi haber varmı senden diye bakıyorum inşallah yarın müjdeyi alırız hep beraber:CüvCüv:

beyaz melek ınsallah hamıssındır.
kıslar buarada ıbrahım saracoglu bugun tv de azosperm ıcın nohutun suyunu onerdı.
baktınız mı bılmem?gercı halen konusuyor..

kızlar hayırlı cumalar bugün bol bol dua edelim ALLAHIM bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin beyaz melek İNŞAALLAH canım sende hamişsindir idrar testi yapsana canım bizi daha fazla meraklandırma nevrosky sen nasılsın canım neyse ben çıkıyorum salati tefriciye duasını okumaya başlıyım bari hadi ALLAHA EMANET OLUN...

arkadaslar hayırlı cumalar hepınıze.herkes ıyıdır ınsallah.bende yavas yavas okumaya baslıyım tefrıcıyelerı.bu arada acayıp arttı sancılarım.heralde erken olcam ben bu ay.tarcıncorekotu balmı yaptı acaba boyle bılmem.ama bır hafta var daha adetıme.hayırlısı olsun..herkesı opuyorumm....

Arkadaslar cumamiz mübarek olsun.

Allah hepimize sabir versin. Tedavilerimizi de güzel sonuclandirsin.
Bizlere hayirli evlatlar nasip etsin.

Hepinize cok tesekkür ediyorum. Dertler paylasildikca azalir. Kendim yazmasamda yazilari takip ediyorum. Kendinize ve eslerinize iyi bakin canlar.

Kıslar arkadaşım tel açtı şimdi seda sayanda dr ibrahim bey varmış azosperme bile iyi gelicek bi formul vermiş yarım lt suya 7-8 tane nohut koyup kaynatıyomuşsun sonra suyunu içiyomuşsun çok iyi geliyo diye anlatıyomuş arkadaşımda hemen beni aradı bide bunu dene diye sizinde bilginiz olsun ama nohut taze olucakmış.:1hug:

arkadaslar hayırlı cumalar hepınıze.herkes ıyıdır ınsallah.bende yavas yavas okumaya baslıyım tefrıcıyelerı.bu arada acayıp arttı sancılarım.heralde erken olcam ben bu ay.tarcıncorekotu balmı yaptı acaba boyle bılmem.ama bır hafta var daha adetıme.hayırlısı olsun..herkesı opuyorumm....

Oh ne güzel evde olunca istediğiniz saat okuyabilirsiniz keşke bende evde olabilsem ama ne yazıkki çalışmalıyım bende bu akşam okumaya başlarım benimde sancılarım başladı yolda geliyo hiç görmek istemiyorum kırmızıları ama onlar beni bırakmıyolar:nazar:

hepinize hayırlı cumalar kızlar şu mübarek günde rabbim dularımızı kabul etsin inşallah bebklerimizie kavuşştursun hepimizi amin şimdi bende tefriciyeye başlıcam inşallah

Bugün kimse yok galiba herkes dualara başladı anlaşılan Allah inşallah dualarımızı kabul eder ve herkesin gönlüne göre verir:Saruboceq:

herkeze günaydin............
Test yapacaktim korktum cesaret edemedim hastane kapisindan geri döndüm.......
Ilk defa çok korkuyorum test yapmaktan....
Göğüslerim çok fena oldu bu ayyy hala sizliyorlar bekleme karari aldim bu gün 29.gün çatlatma iğnesi olduğum için gecikme ihtimali yok normalde..
Bu günde olmazsam belki cesaret gelir de yarin yaptiririm kan testini...
Hamişler belirtiniz nelerdiii

Canım bu akşama kadar da olmazsan bence yap. Ayın kaçında vuruşmuştun çatlatma iğnesini?

beyaz melek ınsallah hamıssındır.
kıslar buarada ıbrahım saracoglu bugun tv de azosperm ıcın nohutun suyunu onerdı.
baktınız mı bılmem?gercı halen konusuyor..

Hımm. O ibrahim Saraçoğlu da tek tek yumurtluyor sanki. Sitesinde ben öyle birşeye rastlamamıştı. Yeni mi bulmuş acaba?

kızlar hayırlı cumalar bugün bol bol dua edelim ALLAHIM bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin beyaz melek İNŞAALLAH canım sende hamişsindir idrar testi yapsana canım bizi daha fazla meraklandırma nevrosky sen nasılsın canım neyse ben çıkıyorum salati tefriciye duasını okumaya başlıyım bari hadi ALLAHA EMANET OLUN...

Sağol canım sana da hayırlı cumalar. Ben çok iyiyim canım çok şükür , sen nasılsın? Allah kabul etsin inşallah dualarımızı. :Saruboceq:

Hayırlı cumalar canım. Çok şükür iyiyiz. Sen de iyisindir inşallah. Başla bitanem , Allah kabul etsin. İnşallah olmazsın canım. Hayırlısı inşallah. kaydirigubbakcemile5

Arkadaslar cumamiz mübarek olsun.

Allah hepimize sabir versin. Tedavilerimizi de güzel sonuclandirsin.
Bizlere hayirli evlatlar nasip etsin.

Hepinize cok tesekkür ediyorum. Dertler paylasildikca azalir. Kendim yazmasamda yazilari takip ediyorum. Kendinize ve eslerinize iyi bakin canlar.

Sağol bitanem. Senin de Cuman Mübarek olsun. Amin canım inşallah. :Saruboceq: Ne güzel dilekler. :asigim:

Sen de kendine iyi bak , Allaha Emanet Ol canım. Şeniz

Kıslar arkadaşım tel açtı şimdi seda sayanda dr ibrahim bey varmış azosperme bile iyi gelicek bi formul vermiş yarım lt suya 7-8 tane nohut koyup kaynatıyomuşsun sonra suyunu içiyomuşsun çok iyi geliyo diye anlatıyomuş arkadaşımda hemen beni aradı bide bunu dene diye sizinde bilginiz olsun ama nohut taze olucakmış.:1hug:

Adama artık saf su götürsem içmeyecek. :roflol: İnanın birşei daha kaldıracak bünyesi kalmadı. Çok da karıştırmamak lazım. Hiçbir şey kullanılmıyorsa ya da 1-2 şey kullanılıyorsa denemekte fayda var tabi. :lepi: İnşallah deneyenlere şifa olur. Biz kullanamayız. Yoksa adam beni boşar. kaydirigubbakcemile3

hepinize hayırlı cumalar kızlar şu mübarek günde rabbim dularımızı kabul etsin inşallah bebklerimizie kavuşştursun hepimizi amin şimdi bende tefriciyeye başlıcam inşallah

Canım , sana da hayırlı cumalar. Amin , inşallah bitanem. Allah kabul etsin canım. :Saruboceq: Şeniz

X