Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Nevroskyy canumm ben geldim sen gitmişsin hehe:) Anca şimdi gelebildim işlerim vardı.Sonrada dua okudum . :Saruboceq:

Salati Tefriciye ye başladım 110 tane okudum.133 tanede Salavat eklersin canım Allahım cümlemizin okduğu duları kabul eder ve bütün dualar Rabbimin huzurunda birleşip bizlere dönerr ve sonrada inşallah hamiş kalırız:Saruboceq: :CüvCüv:

bebekresimlerinet0053ws7.jpg

merhaba arkadaşlar bizim rapor çıkmış hele şükür,bu gün doktora telefon edip konuştuk.Hafta içi raporu alıp ilaçları yazdıracağız.Hayırlısı olur inşallah..

:dance::dance::dance: Canım gözünüz aydın. Artık bundan sonraki daha da kolay. Rapor elinizde , ilaçlar yazılacak. Hayırlısı ile başlayın inşallah. Allah işlerinizi rast getirsin. Sonra da bebişinizi ya da bebişlerinizi getirsin. :teytey:

Yarın geldiğimde burada hamiş görmek istiyorum. Allahım nasip eder inşallah bu mutluluğu bizlere. kaydirigubbakcemile2 :CüvCüv:

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ROSEMMMMMMMMMMMMM
stolatol0.gif

doguncard15xw5.gif
geburtstag5023zgag1.gif

Bugün canım arkadaşım Rosem'imin doğum günü. :sm_cool: Benim için değeri çok büyük arkadaşımın. Kelimelerle de ifade etmek zor elbet bu manevi duyguyu. :asigim:

Kendisini bu topic vasıtasıyla tanıma fırsatı buldum. İlk andan itibaren sıcak ve sevgi doluydu. O olmasaydı bu topic belki olmazdı. Konuyu açtığım gün ilerleyen sayfalarda o geldi. Bir daha da bırakmadı beni , bizleri. Katılım fazla değildi o zamanlar. İsmini yazdıran fazla uğramıyordu. Tek tük kişiydik takip eden. Onlar olmasaydı , konumuz çoğu konu gibi yoğun gündemin arasında eriyip giderdi. İşte Rosem de onlardan biriydi. Destekçimdi. Heyecanımı hep sıcak tuttu. Fikirler verdi , sahiplendi , benimsedi. Çoğunuzla bu kadar yakın iletişim kurabilmemde onun payı çok büyük. İlgiyi göremesem ben de küser ve bu konunun peşine düşmezdim.

Teşekkürler Rosem. Bana kendini kazandırmakla yetinmedin. Senin gibi bir sürü daha güzel insanla tanışmama vesile oldun. a.s.

İyi huylu , güzel kalpli , duygusal arkadaşım Rosem. Sen çok iyi birisin. Seni tanıdığım için çok şanslıyım.
przyjacieledw9.gif

Her ne kadar son zamanlarda ; gerek derslerin , gerek işlerimiz , gerek Ramazan , gerekse kendimizi dualara vermemiz sebebiyle fazla görüşemesek , eski sohbetlerimizi yapamasak da her zaman aklımdasın , kalbimdesin. Her zaman dualarımdasın.

Tez zamanda anne olabilmeni , okulunu hayırlısıyla bitirebilmeni , bir ömür eşinle mutlu olmanı , gelecekte güzel bir iş sahibi olmanı diliyorum. :Saruboceq:

Allahım sana ; en az senin kadar tatlı , en az senin kadar güzel , en az senin kadar iyi huylu , en az senin kadar temiz kalpli , en az senin kadar sevgi dolu , en az senin kadar düzgün kişilikli bir evlat bağışlasın.. :Saruboceq:

Nice yıllara , Nice yaşlara bitanem. Bu yaşının ömründeki en güzel günlerin başlangıcı olması dileğiyle.. Seni seviyorum. :asigim:

nevrocum canım benım boyle guzel duygulu satırlardan sonra ne yazıcagımı sasırdım.
canım benım cok tesekkur ederım..
kartlar ,balonlar ,yazılan satırlar...hepsı cok ama cok guzel.cok duygulandırdın benı bırtanem..:1hug:
dun gunluge bırseyler karalamıstım yenı yasımla ılgılı.bıraz karamsardım.
ama nevrocum senın yazdıklarından ve dusunduklerınden sonra sımdı yenı bır yasa gırmenin mutlulugu var..:1hug:

dedıgın gıbı bu sıralar cok fazla kk ya gıremıyorum.:eek:gercı sabah uyanınca ılk ısım pc yı acıp baslıga bakmak oluyor ama cok fazla cevap yazamıyorm..

bende senı cok sevıyorumm nevrocum ıyıkı tanımısım senı..ŞenizŞeniz

buarada ınsallah bugun hamıs haberlerı alırız..mutlulugumuz ıkı katına cıkar..
hadı bakalım beyaz melek cerencım guzel haberlerınızı beklıyoruz..hihoyyyt:CüvCüv:

kızlar sanırım ben HAMİLEYİM:sm_cool: Bu sabah yine test yaptım. yine çok net değildi ama düne göre biraz daha belirgindisositososito Allah'ım sana şükürler olsun! Allah'ım herkese yaşat bu duyguyu inşallah! sonucu görünce kocamla birbirimize sarılıp ne yapacağımızı şaşırdık. ağlasak mı gülsek mi bilemedik. 1 yıllık bekleyişin sonunda doğal yoldan verdi Rabbim yavrumuzu. Gelecek ay için rahim filmi, aşılama,iğne artık ne varsa onu yapmaya karar vermiştik. Çok şükür ki gerek kalmadı. eşimin tedavisinin ilk ayında meleğimiz geldi bize.
doktora gidip kesin sonucu almadan ailelere söylememeye karar verdik. ama birileriyle de paylaşmadan duramadım. iyi ki varsınız kızlar! bir aydır topiğinize takılıyorum ama hiç yabancılık çekmedim aranızda. hatta bu mutlu haberi kocamdan sonra sizinle paylaşacak kadar!kaydirigubbakcemile3

herkese gunaydın...arkadslar nasılsınız...yaptıklarınızı azda olsa takıp edebıldım.yapılan duaları gordum.hayırlısıyla dualarımız kabul olur.allhuteala herkesın gonlunu gore verır..insallh...nevrosky benım reglı donemımı degıstırmemısın....3 EKIM OLARAK YAZARMISIN. canım

ayyyyyyyyyyyyy cerencım tebrık ederım senı...ınan cok sevındım...işe gıtmeden ne guzel bır haber verdın.allh ısteyen herkese boyle suprız yapıp bızlerrede versın.. canımcım

kızlar sanırım ben HAMİLEYİM:sm_cool: Bu sabah yine test yaptım. yine çok net değildi ama düne göre biraz daha belirgindisositososito Allah'ım sana şükürler olsun! Allah'ım herkese yaşat bu duyguyu inşallah! sonucu görünce kocamla birbirimize sarılıp ne yapacağımızı şaşırdık. ağlasak mı gülsek mi bilemedik. 1 yıllık bekleyişin sonunda doğal yoldan verdi Rabbim yavrumuzu. Gelecek ay için rahim filmi, aşılama,iğne artık ne varsa onu yapmaya karar vermiştik. Çok şükür ki gerek kalmadı. eşimin tedavisinin ilk ayında meleğimiz geldi bize.
doktora gidip kesin sonucu almadan ailelere söylememeye karar verdik. ama birileriyle de paylaşmadan duramadım. iyi ki varsınız kızlar! bir aydır topiğinize takılıyorum ama hiç yabancılık çekmedim aranızda. hatta bu mutlu haberi kocamdan sonra sizinle paylaşacak kadar!kaydirigubbakcemile3
tebrıkler canım..Şeniz
iste bu haberı beklıyorduk..:hooray::hooray:
cok sevındım senın adına ve bızlere umut olman adına..hihoyyyt

cerencim çok sevindim canım Allah daim etsin inş.mutluluğunuzu cnm....
nevrosky canım ya ben bugün hastalandım maalesef...bi daha ki adet tarihim 13 ekim...
Bu arada 165 tefriciye nin 56 nı okuyabildim,hastalanınca okumayın demiştin o yüzden bıraktım bende haberin olsun..

İyi haberler görmeye geldim ve yeterince güzellikler gördüm.cerencim muhteşem bir haber vermişsin, tebrik derim canım. hihoyyytŞenizÇok mutlu oldum senin adına.Her hamişimizde olduğu gibi sen de bize umut oldun. a.s.:icecream:

Cerennnnn canım sabah ilk işim topiğe gelip g güzel haber varmı diye bakmaktı.Veeeeeee görüyorumkiiiiii HAMİLESİNNNN OLEYYY GÖZÜNAYDINNNNN....TEBRİKLEEERRRRR.HAYIRLI OLSUNN CANIMMM...RABBİMİN İZNİYLE SAĞLIKLI BİR HAMİLELLİK GEÇİRİP,ALLAHIN İZNİYLE SAĞLIKLI BİR ŞEKİ,LDE BEBEĞİNE KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAHHH.RABBİM MUCİZESİNİ SANA BU MÜBAREK AYDA SUNDU :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

X