Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bugün kimse yok galiba herkes dualara başladı anlaşılan Allah inşallah dualarımızı kabul eder ve herkesin gönlüne göre verir:Saruboceq:

Canım ben öğlen arası eşimle dışarı çıkmıştım. Alışverişe gitmiştik. Geldim , işlere baktım biraz. Sonra da soluğu yine hooooooppp burda aldım. kaydirigubbakcemile5 Seninle ben işyerinde olduğumuzdan okuyamıyoruz tabi tefriciyeyi. İnşallah akşama.

kizlarrrrrrrrrr ben geldimmm sizleri özledim valla ne kaynatiyorsunuzz bugun eksik kaldim biraz..kocacim gelincede mala gidicez gine sizlerle sohbet edemicemmm..ama aksama bende duaama baslicam insallah nevroskicim

kizlarrrrrrrrrr ben geldimmm sizleri özledim valla ne kaynatiyorsunuzz bugun eksik kaldim biraz..kocacim gelincede mala gidicez gine sizlerle sohbet edemicemmm..ama aksama bende duaama baslicam insallah nevroskicim

Hoşgeldin canım. :1hug: Bugün pek kaynatmıyoruz aslında. Karşılamadım ben arkadaşlarla , dışarıdaydım. Arkalarından konuşuyorum(mesaj yazıyorum) :roflol: Size kolay gelsin canım. Akşam hayırlısıyla başlarsın inşallah , Allah kabul etsin bitanem. :Saruboceq:

nevrosky ben salatı tefriciyeyi okudum canım bitirdim çok şükür ALLAHIM kabul eder İNŞAALLAH

Hoşgeldin canım. :1hug: Bugün pek kaynatmıyoruz aslında. Karşılamadım ben arkadaşlarla , dışarıdaydım. Arkalarından konuşuyorum(mesaj yazıyorum) :roflol: Size kolay gelsin canım. Akşam hayırlısıyla başlarsın inşallah , Allah kabul etsin bitanem. :Saruboceq:

aaaaaaaa kizlar benden duymus olmayindan nevroskiy arkanizdan konusuyormus haberiniz olsun ama psssssssstt...naniknanik

bencede fatos1983 haftada bir kaç tane okuyalım zaten fazla uzun sürmüyor hesapladım en fazla 1 saat sürüyor çok da zevkle okudum çabukda bitti işte görde bak akşam duamız bitmiş olacak İNŞALLAH ALLAHIM KABUL EDER DUALARIMIZI AMİN.

bencede fatos1983 haftada bir kaç tane okuyalım zaten fazla uzun sürmüyor hesapladım en fazla 1 saat sürüyor çok da zevkle okudum çabukda bitti işte görde bak akşam duamız bitmiş olacak İNŞALLAH ALLAHIM KABUL EDER DUALARIMIZI AMİN.

insallah nekadr cok hatim edersek okadar cok hamile kalma sansimiz artarkaydirigubbakcemile5

Adama artık saf su götürsem içmeyecek. :roflol: İnanın birşei daha kaldıracak bünyesi kalmadı. Çok da karıştırmamak lazım. Hiçbir şey kullanılmıyorsa ya da 1-2 şey kullanılıyorsa denemekte fayda var tabi. :lepi: İnşallah deneyenlere şifa olur. Biz kullanamayız. Yoksa adam beni boşar. kaydirigubbakcemile3

Aynen valla benimkide yeter artık diyo ne duysam söylüyorum bundan alalım şundan alalım diye dün çakşır suyundan bahsettim dalga geçiyo benimle acemi domestosmu diye ne diyon sen ya dedim çamaşır suyu alalım dedin ya diyokaydirigubbakcemile3
Biz keçiboynuzu suyunu bıraktık ikna edebilirsem bunu deneyelim onun yerine bakalımkaydirigubbakcemile2

Canım ben öğlen arası eşimle dışarı çıkmıştım. Alışverişe gitmiştik. Geldim , işlere baktım biraz. Sonra da soluğu yine hooooooppp burda aldım. kaydirigubbakcemile5 Seninle ben işyerinde olduğumuzdan okuyamıyoruz tabi tefriciyeyi. İnşallah akşama.

İyi yapmışınız canım ya benim çıkmak gibi bi şansım yok ne yazıkki sabah 9 akşam 6 arası burdayım. Akşamı sabırsızlıkla bekliyorum biran önce okumak istiyorum:1hug:

evet nevrosky haklısın canım çalışanları ve hasta olanları unutmuşum ben afedersin canım.

Mekselina tebrik ederim canım bitirmişsin Allah dualarını, dualarımızı kabul etsin inşallah:Saruboceq:

çok şükür siteye girebildim deli oldum yaww nevrosky ben tefriciyeleri bititrdim
bide 250 ihlas ve 150 salavat okudum eklersin canım

herkese selam, nevrosky ben tefriciyeden payıma düşeni bitirdim canım. Allah kabul etsin inş. dualarımızı..

canım benim
sabah eşim ameliyat oldu çok şükür iyi ilk anda çok sancısı vardı yinede hala hafiften ağrısı var ama

ameliyattan çıkmasını beklerken 300 salavat -- 300 ihlas okudum tatlım

Aynen valla benimkide yeter artık diyo ne duysam söylüyorum bundan alalım şundan alalım diye dün çakşır suyundan bahsettim dalga geçiyo benimle acemi domestosmu diye ne diyon sen ya dedim çamaşır suyu alalım dedin ya diyokaydirigubbakcemile3
Biz keçiboynuzu suyunu bıraktık ikna edebilirsem bunu deneyelim onun yerine bakalımkaydirigubbakcemile2

adamlara içire içire artık kafayı yediler bende ne görsem duysam söylüyorum en son ermiş attardan aldığımız çayı demledim simsiyah bişey eşim getir çamurlu suyumu içeyim diyor :roflol::roflol:

canım benim
sabah eşim ameliyat oldu çok şükür iyi ilk anda çok sancısı vardı yinede hala hafiften ağrısı var ama

ameliyattan çıkmasını beklerken 300 salavat -- 300 ihlas okudum tatlım

Canım çok geçmiş olsun. a.s. İnşallah güzel günlerin başlangıcıdır bugün. Eşin şifa bulur dilerim. :Saruboceq: Ameliyatı hayırlısıyla atlattınız. Artık biraz zamana bırakıp , bir yandan da mucizemizi beklemeye devam edeceğiz. yerimseniben

Okudukları da ekliyorum canım. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

Sağol canım. Allah kabul etsin inşallah. Hepinizin emeğine sağlık. :Saruboceq:

SLM nasılsın sen nasıl memursun ya geceleri hiç uyumuyormusun hep burdasın .İzindemisin biz kafamızı kaldıramıyoruz yemekten sonra.Ayrıca sana ve hjerkeze sormak istediğim şu senin eşinde kuruger %2 benim eşimde %4 .Gittiğimiz hiç bir doktor eşime bir ilaç yada erhengi bir şey yazmadı.bir çok yerde okuyorum erkek infertilesinin ilaç tedevisi yok diye ama yinede ilaç kullanıp iyileşme olan oluyor.Bizim eşlerimizde neden denemiyorlar.Doktorlara da pek güvenemiyor insan para için herşeyi yapr bunlar.Eşi ilaç kullanan var mı arkadaşlar.

adamlara içire içire artık kafayı yediler bende ne görsem duysam söylüyorum en son ermiş attardan aldığımız çayı demledim simsiyah bişey eşim getir çamurlu suyumu içeyim diyor :roflol::roflol:

:roflol: sırnaşık şey laelaelaelaelae :içelim:

X