Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
İnşallah biz de en kısa zamanda mucizelerimize kavuşuruz. :Saruboceq: :CüvCüv: kaydirigubbakcemile5

inşallah canım dediğin gibi bizde mucizelerimize kavuşuruz böyle mucize bir şekilde hamile kalanları gördükçe inancım dahada çok artıyor yaradan istedikten sonra demek ki her şey fasafisoymuş yani bizimde kalacağımız günler yakındır inşallah :Saruboceq: aslında bende kızımda mucize bir şekilde hamile kaldım benim kızım evliliğimizin dördüncü yılında oldu sonra anlatırım hikayemi a.s.

nevroskycim canım duamız bitmiş. ben bugun okuyamadım çok yoğundum. okuyan okumayan herkesten en fazla da senden allah razı olsun bitanem. allah inş. dualarımızı kabul eder ve hayırlısyla bebişlerimizi kucağımıza alırız.

Canım bitti yenisine başladık hemen. Ramazan'da boş durmak yok. Dualara devam. Bebişler gelecek Allahın izniyle. :lepi:

inşallah canım dediğin gibi bizde mucizelerimize kavuşuruz böyle mucize bir şekilde hamile kalanları gördükçe inancım dahada çok artıyor yaradan istedikten sonra demek ki her şey fasafisoymuş yani bizimde kalacağımız günler yakındır inşallah :Saruboceq: aslında bende kızımda mucize bir şekilde hamile kaldım benim kızım evliliğimizin dördüncü yılında oldu sonra anlatırım hikayemi a.s.

Canım çok iyi geliyor bu hamiş haberleri. Cidden çok seviniyoruz. Umudumuz artıyor. Senin o mucize hikayeni de dinlemek isteriz bitanem. İlk müsait zamanında bekliyoruz. a.s.

Canlarım ben çıkıyorum. Hepiniz kendinize iyi bakın. İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

BIR BABA...21 Yildir Evlat Hasretiyle Yanip Tutusan Bir Baba!!!!!!

Merhaba Ey Kalbimin Hasreti
Merhaba Ey Gonlumun Yillarca yOlunu Bekledigi Ozlemim
Merhaba ey Ruyam Damarimda Dolasan Kanim

Bu Mektubu Yillardir Yolunu Bekleyen Ve Daha Kac Yillarca Bekleyecegini Bilemeyen ,Ozleminle Yanip Tutusan Ugruna Adaklar Adayip Hergun Gelmen Icin Dualar Eden Gozyasli Baban!!!!!!!senağlama

Biricik Bebegim Sen Gelmedin Ama Birgun gelirsin Umidiyle Kalbimdeki En Guzel Yeri hazirladim...

HERKES EVLADININ VARLIGI ILE KONUSUP SAKALSIRKEN BEN SENIN YOKLUGUNLA KONUSUP ALEV ALEV YANAN HASRETINLE AVUNMAYA CALISIYORUMsenağlama

SENDE DUA ET YAVRUM HADI RABBIMIZE SENDE DUA ETsenağlama ETKI DILEKLERIMIZ GERCEKLESSIN SON BULSUN SANA OLAN HASRETIM
DEKI.....
EY YUCELER YUCESI EY MERHAMETLILER MERHAMETLISI EY SEFKATLILER SEFKATLISI RABBIM.
BENI BABAMA KAVUSTUR BU HASRETI BITIR BEN COK UZULUYORUM BABAMIN GOZYASLARINA senağlamaBABAMIN ICINDEKI EVLAT HASRETINI BITIR SUPHESIZ SENIN HERSEYE GUCUN YETERsenağlama

CANIM YAVRUMMM SENINLE AGLAYIP SENINLE GULECEGIM SENI KALBIMDE HISSEDIP YASAYACAGIM HAYDI YETER ARTIK BU HASRET yeter!!!!!!senağlama

HAYDI CANIM YAVRUM SENI YUCELER YUCESI MERHAMETI SONSUZ OLAN SEFKATI SONSUZ OLAN RABBIME EMANET EDIYORUM HAYIRLI YARINLARIN SENINLE OLMASINI DILER VE HASRETLE GOZLERINDEN OPERIM senağlama

SENI CANINDANDA DAHA COK SEVEN BABAN senağlamasenağlama

aLintidir....

ofsssssss icim aciyorrrrrrr
bu gece bir baskaaaaaaaa bu gece yoklugun daha bir aci veriyor canim bebegimmmmm
umudum bitiyor gibi senağlama careler tukeniyor gibiiiiiiiiiiiiiiii
hasretinden yuregim sizliyorrrrrrrrrrrrrrr
minik ellerini,uzat elimizeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
bitsin bu aci yavrummmmmmmmm
babanla her gece seni dusunuyoruzzzzzzz
eminim sende bize gelmek icin can atiyorsunnnnsenağlama
bugun arkadasimin yeni dogmus bebegini gordum canim yavrummmmmm
onlan sana haber yolladimmmmmmm
bekletme bizi kurban oldugummmmmmmmmmmmmmmsenağlamasenağlama

RABBIM BIZLERIDE YAVRULARIMIZA KAVUSTURUR INSALLAH EN YAKIN ZAMANDAsenağlama

ofsssssss icim aciyorrrrrrr
bu gece bir baskaaaaaaaa bu gece yoklugun daha bir aci veriyor canim bebegimmmmm
umudum bitiyor gibi senağlama careler tukeniyor gibiiiiiiiiiiiiiiii
hasretinden yuregim sizliyorrrrrrrrrrrrrrr
minik ellerini,uzat elimizeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
bitsin bu aci yavrummmmmmmmm
babanla her gece seni dusunuyoruzzzzzzz
eminim sende bize gelmek icin can atiyorsunnnnsenağlama
bugun arkadasimin yeni dogmus bebegini gordum canim yavrummmmmm
onlan sana haber yolladimmmmmmm
bekletme bizi kurban oldugummmmmmmmmmmmmmmsenağlamasenağlama

RABBIM BIZLERIDE YAVRULARIMIZA KAVUSTURUR INSALLAH EN YAKIN ZAMANDAsenağlama

senağlama senağlama senağlama Bitanem benim. Allahım da küçük meleğin de duyuyor sizi. Ona kavuşacaksın canım. Tedavine az kaldı sayılır. En geç 3 ay sonra güzel haberlerle döneceksin. Belki öncesinde bir mucize bile yaşarsın. Seni çok iyi anlıyorum bitanem. Hepimizin gözü yollarda. Hasretle bekliyoruz. İnşallah yola çıkmışlardır. Biz zaten çoktan yollara düştük. Bir an önce karşılaşıp onları sımsıkı sarmak istiyoruz. :asigim: Şeniz

Canlarım ilk okumamızı bitirdik , duamızı yaptık Allahın izniyle. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Bu mübarek ayda boş durmayalım. Dualarımıza devam edelim. Dualarımızı yine hepimiz için birleştirelim.

Bebek isteyenlere bebiş sahibi olmaları , hamişlere de bebeklerini sağlıkla kucaklarına almaları için dualar edelim.

Yine bir önceki gibi 10.000 İhlâs okuyup , 10.000 Salavat getirelim. En son ben yine duasını yapacağım.

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

Balsurat : 100 İhlâs 100 Salavat
..ELCHIN.. : 100 İhlâs
heja : 200 İhlâs 200 Salavat
Nebahat : 400 İhlâs 400 Salavat
sünger53 : 160 İhlâs

1. GÜN : İHLÂS : 960 SALAVAT : 700

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 960
SALAVAT : 700

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Günaydınnnn Kızlarrrr Herkeze mutlu,huzurlu ,sağlık dolu bir gün geçirmenizi diliyorumm.Stres yokk rahat Relax Relax olun hehehe bizimde gelicek bebişlerrr müzikkkk son ses açın müziğin akışına kaptırın kendinizi dans edin :)şuan duramıyom ben :dance::dance::teytey:
:roflol::roflol:geldiler bana yine müzikk delüsü olarak

Günaydınnnn Kızlarrrr Herkeze mutlu,huzurlu ,sağlık dolu bir gün geçirmenizi diliyorumm.Stres yokk rahat Relax Relax olun hehehe bizimde gelicek bebişlerrr müzikkkk son ses açın müziğin akışına kaptırın kendinizi dans edin :)şuan duramıyom ben :dance::dance::teytey:
:roflol::roflol:geldiler bana yine müzikk delüsü olarak

Balımmmmm ; sana da günaydın. Günün güzel geçsin inşallah. Sürekli bir şey delüsü olmak zorundamısın? :roflol: Delülük kanında var sankü :roflol: :roflol:

Balımmmmm ; sana da günaydın. Günün güzel geçsin inşallah. Sürekli bir şey delüsü olmak zorundamısın? :roflol: Delülük kanında var sankü :roflol: :roflol:

Sağolll canımm arkadaşlar söyleye söyleye adım öyle kaldı ne yapayım :) Bendede alışkanlık haline geldi dile getiriyom hahaha.Zten relaxtımm dün 2 hamiş haberinden sonra ugün bulutlardayım sankii yüreğimde rabbimin bana verdiği huzur,rahatlık,ferahlık varr.Kızlar hep dua edin ben hep içinden her zaman söylerdim Rabbim bana sabır ver,dayanma gücü,güç,kuvvet ver,zihnnimdeki bebek düşüncesini rahatlat ve tatil dönüşü bunu görüyorum faydasını Rabbimin izniyle şükürler oslun Allahım sana.Eşime bile geldiğimden buyana evde tek kelime etmedim:)hergün adamın başının etin yiyen ben hehehesırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol:

ek111sr8.gif
Günaydın kızlar. a.s.

Sağolll canımm arkadaşlar söyleye söyleye adım öyle kaldı ne yapayım :) Bendede alışkanlık haline geldi dile getiriyom hahaha.Zten relaxtımm dün 2 hamiş haberinden sonra ugün bulutlardayım sankii yüreğimde rabbimin bana verdiği huzur,rahatlık,ferahlık varr.Kızlar hep dua edin ben hep içinden her zaman söylerdim Rabbim bana sabır ver,dayanma gücü,güç,kuvvet ver,zihnnimdeki bebek düşüncesini rahatlat ve tatil dönüşü bunu görüyorum faydasını Rabbimin izniyle şükürler oslun Allahım sana.Eşime bile geldiğimden buyana evde tek kelime etmedim:)hergün adamın başının etin yiyen ben hehehesırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol:

En güzelini yapıyorsun balım. Relax olacaksın. :lepi: Adam da şaşırmıştır. :uhm:

Ben biraz çıkıyorum. Sonra yine gelirim kızlar. Yani balım. Şu an kimse yok sanırım. kaydirigubbakcemile3

Ben biraz çıkıyorum. Sonra yine gelirim kızlar. Yani balım. Şu an kimse yok sanırım. kaydirigubbakcemile3
,
canım mesajımı aldınmı yazmıştım.gece sana unutma hergün 200 salavat 200 ihlas yazabilirsin.ramazanın sonuna kadar çekecek bizim içina.s.

hepinize günyadın kızlar! inşallah güzel bir gün geçirirsiniza.s. bende başlıyorum dualara bugün. nevroskycim, aslında katılım bukadar iyiyken 4444 dua(salatı tefriciye) filan var ya, onları yapabiliriz? bir dileğimiz oldumu annemler toplanıp hep bunu okurlardı. öesela sınavlara gireceğimiz zaman filan.kaydirigubbakcemile2

merhaba kıslar..bugun de dun gece gıbı guzel haberler alırız ınsallahh..bugun bıraz tembellık yapasım var sınavdan sonra bıraz dınleneyım ıstiyorum..kaydirigubbakcemile3
buarada cerencıme katılıyorum.4444 kere okunan duayıda okusak ıyı olur. :Saruboceq:

X