Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 800 İhlâs 600 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 800 Salavat
aymes : 1650 İhlâs 950 Salavat
Balsurat : 880 İhlâs 890 Salavat
bengüsu : 300 Salavat
BeyzaNur-HH : 100 İhlâs 100 Salavat
BTRKLC : 1100 İhlâs 700 Salavat
cerencim : 400 İhlâs 600 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 700 Salavat
gamze2007 : 285 İhlâs
heja : 500 İhlâs 500 Salavat
minervaduygu : 80 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 800 İhlâs 800 Salavat
olymposss : 200 İhlâs 200 Salavat
rabiş : 300 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 250 İhlâs 70 Salavat
Rosem : 50 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 550 İhlâs 300 Salavat
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 300 İhlâs 400 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 3160 SALAVAT : 2090
4. GÜN : İHLÂS : 1570 SALAVAT : 2020
5. GÜN : İHLÂS : 1320 SALAVAT : 1150
6. GÜN : İHLÂS : 0 SALAVAT : 0

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 9875 ------> BEN İHLASI 10.000'E TAMAMLAYACAĞIM
SALAVAT : 8360 ----> CANLARIM SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM BUGÜN DUASINI YAPAYIM.

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM ARKADAŞLAR. İKİSİ DE 10.000 OLUNCA DUASINI YAPACAĞIM. ARTAN OLURSA , FAZLADAN OKUNURSA YENİDEN BAŞLARIZ. HEPİNİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR. ALLAH MURADLARIMIZI VERSİN İNŞALLAH. :Saruboceq:

nick elchin adet tarihi 21 eylül sayı ve hareket az normal yol deniyoruz keçi boynuzu kürüne devam

nick elchin adet tarihi 21 eylül sayı ve hareket az normal yol deniyoruz keçi boynuzu kürüne devam

Aramıza hoşgeldin canım. :1hug: Seni de hemen verdiğin bilgiler doğrultusunda listemize ekleyeceğim. Seni burada sık sık görmek isteriz. Öncelikle değerleri nedir eşinin? Spermiogram sonucunu bizlerle paylaşabilirmisin? Sayı , hareket ve morfoloji nasıl bir bakalım , fikir edinelim bizler de.. a.s.

:Saruboceq:arkadaşım nevrosky eğer okunacak ihlas ve salaat varsa bende katılmak isterim aranıza

saol canım hoşbuldum gerçekten emin ol hep burda olacağım pc manyağıyım çünkü

sonuçlarımız şöyle canım
ilk ölçüm
miktar 2.5 ml
ph 7.5
renk krem
süresi 30 dk
sperm sayısı 11.6 mil
canlılık %35-40
morfoloji normal %60-65
anormal %35-40

:Saruboceq:arkadaşım nevrosky eğer okunacak ihlas ve salaat varsa bende katılmak isterim aranıza

Canım Salavat'ı 10.000'e tamamlamamız lazım. Ben bunlar tamamlanınca duasını yapacağım. 1600 lazım. Arkadaşlar gördükçe okur. Ben de okuayacağım. Sen de okursan sevinirim. Okuduğunu buraya yazarsın. Allah şimdiden kabul etsin. Allah razı olsun canım. a.s.

Canım morfoloji çok güzelmiş maşallah. Hareketlilikten bahsetmiyor. Canlılıktan ziyade harekete bakmamız lazım. Sayı da 20 milyonun altında. Ama çok da az değil Şükürler olsun. Hareketin de açık halini bulursan yazarsan bakarız. Üroloğa gitti mi eşin? Herhangi bir ilaç verdi mi?

dr bize vitamin ilaçları ve damar açıcılar verdi 1 ay kullandı eşim sonuç
ikinci ölçüm
miktar 4.1 ml
ph 7.8
renk krem
süresi 40 dk
sperm sayısı 1 milden az
canlılık %20-25
morfoloji normal %50-55
anormal %45-50

tamam canım o nasıl söz tabikide hemde seve seve okurum allah hepimizden razı olsun tatlım
rabbim dualarımızı kabul eder inşallahhh meleklerimizi tez zamnada göbişlerimize yollar

AMİNNNNNNNNNN...............

aferdersin canım hareketlilği unutmuşum ilk ölçümdeki hareketlilik %20-25

ikinci ölçümdeki ise %10

Nevrokyym canım benim okudum şimdi 440 tane Salavat eklersin listeye Allah kabul etsin​
:Saruboceq:

tamam canım o nasıl söz tabikide hemde seve seve okurum allah hepimizden razı olsun tatlım
rabbim dualarımızı kabul eder inşallahhh meleklerimizi tez zamnada göbişlerimize yollar

AMİNNNNNNNNNN...............

Gördüğüm kadarıyla ikinci spermiogramda sayı baya bir azalmış. Hem de vitamin ve ilaçtan sonra. benim eşimin ise artmıştı. Neden böyle oluyor acaba. Stresleniyor galiba eşlerimiz. Perhiz gününe de uymuşsunuzdur muhtemelen. Ama bu düşüşün sebebi ne olabilir ki? Peki en son spermiogramdan sonra ne dediler?

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 800 İhlâs 600 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 800 Salavat
aymes : 1650 İhlâs 950 Salavat
Balsurat : 880 İhlâs 1330 Salavat
bengüsu : 300 Salavat
BeyzaNur-HH : 100 İhlâs 100 Salavat
BTRKLC : 1100 İhlâs 700 Salavat
cerencim : 400 İhlâs 600 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 700 Salavat
gamze2007 : 285 İhlâs
heja : 500 İhlâs 500 Salavat
minervaduygu : 80 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 800 İhlâs 800 Salavat
olymposss : 200 İhlâs 200 Salavat
rabiş : 300 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 250 İhlâs 70 Salavat
Rosem : 50 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 550 İhlâs 300 Salavat
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 300 İhlâs 400 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 3160 SALAVAT : 2090
4. GÜN : İHLÂS : 1570 SALAVAT : 2020
5. GÜN : İHLÂS : 1320 SALAVAT : 1150
6. GÜN : İHLÂS : 0 SALAVAT : 440

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 9875 ------> BEN İHLASI 10.000'E TAMAMLAYACAĞIM
SALAVAT : 8800 ----> CANLARIM SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM BUGÜN DUASINI YAPAYIM.

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM ARKADAŞLAR. İKİSİ DE 10.000 OLUNCA DUASINI YAPACAĞIM. ARTAN OLURSA , FAZLADAN OKUNURSA YENİDEN BAŞLARIZ. HEPİNİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR. ALLAH MURADLARIMIZI VERSİN İNŞALLAH. :Saruboceq:

bilemiyorum canım düşüşün sebebini ve sanırırm tahlil verdiği yerde etkiledi eşimi çünkü ufacık bir wcde vermiş çok kalabalıktı dedi ve sinirlendi tekrar gitmedi şimdi keçi boynuzu kürü uyguluyoruzz 2 aydır 3 ay dolsun başka yerde tekrarlamayı düşünüyoruz canım

ilgin için teekkür ederim çok saol

Bak işte gördün mü. Bir sonraki spermiogramı daha iyi bir yerde yaptırırsınız artık canım. verilen yer de çok önemli. İnşallah kullandıklarınız şifa olur. Sonuçlar yüzünüzü güldürür. Şeniz Allahım tez zamanda hepimizi bebişlerimize kavuştursun inşallah. Amin. :Saruboceq:

bebek isteyenlerin duası

RABBENA HEBLENA MİN EZVACİNA VE ZÜRRİYATİNA KURRETA A YUNİN VEC ALNA LİLMUTTAKIYNE İMAMA. AMİN

anlamı
RABBİMİZ BİZLERE, GÖZLERİMİZİ NURLANDIRACAK KORUNMAK İSTEYENLERE YOL GÖSTERECEK EVLADLAR BAĞIŞLA EŞLERİMİZDEN :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar sersoy79 hamile :sm_cool: biz 2 hafta öncesine kadar varikosel ameliyatından konuşuyorduk eşinde %80 morfoloji bozukluğu, hareket ve sayı azlığı vardı.Ameliyatı biraz daha bekletip doğal tedavi yollarını denemeye karar vermişlerdi.Başka bi sayfa üsküdar da bi aktardan bahsedilmişti.Şifa bulup, çocuk sahibi olan çok kişi olduğu söylendi.Sersoy79 eşiyle gitti macun, bi kaç çay vermişler.Bugün hamile olduğunun haberi geldi.Gerçekten o aktarın verdiklerinin mi faydası oldu bilmiyorum.Kafam karıştı açıkcası.Ne olursa olsun, sonuç güzel bebek geliyooo

Canım şimdi gördüm. Çok sevindim. Güzel Allahım işte verdi mi veriyor. hem de doğal yoldan. Bu sefer sağlıkla kucağına alır inşallah. Amin. :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…