Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
[/COLOR] kızlaaaar günaydııınnnnnn.nasılsınız görüşmeyeli.ben bu aralar pek giremedim.nasıl gidiyor hayat????

İyidir canım çok şükür , sen nasılsın? Bildiğin gibi. İş ev gidip geliyoruz. Ve burasııııııı. Vazgeçilmezim. Gündüz işte akşam evde 3. adresim. Arayanlar beni daha çok burada bulurlar sanırım. Ramazan olduğu için yoruluyor erken yatıyorum. Ramazan'dan sonra daha çok burda olurumm. :lepi:

Ne demek canım benim. Çok iyi oldu. Ortak muradımız için kalplerimizden sonra dualarımızı da birleştirdik. Her zaman hepimiz için dua ediyorduk. Bunu biliyorum. AMa böyle çok daha güzel oldu. Bunu tekrarlarız katılım oldukça. Ben çok huzur buldum. Allah hepinizden razı olsun. a.s.

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 400 İhlâs 300 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 800 Salavat
aymes : 1250 İhlâs 800 Salavat
Balsurat : 880 İhlâs 890 Salavat
BeyzaNur-HH : 100 İhlâs 100 Salavat
BTRKLC : 1100 İhlâs 700 Salavat
cerencim : 200 İhlâs 500 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 700 Salavat
gamze2007 : 285 İhlâs
heja : 400 İhlâs
400 Salavat
minervaduygu : 60 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 800 İhlâs 800 Salavat
olymposss : 100 İhlâs 100 Salavat
rabiş : 300 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 200 İhlâs 70 Salavat
Rosem : 50 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 500 İhlâs 300 Salavat
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 200 İhlâs 200 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 3160 SALAVAT : 2090
4. GÜN : İHLÂS : 1470 SALAVAT : 1920
5. GÜN : İHLÂS : 0 SALAVAT : 0

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 8455
SALAVAT : 7110

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

bengüsu canım hiç merak etme varikosel çok kolay bir ameliyat.benim eşim ameliyattan 1 gün sonra dolaşmaya başladı.rapor almak istemedi işine dönmesi gerekiyordu.dr. 1 ay rapor verecekti ama o istemedi 5 gün sonra işine başladı.sen hiç merak etme.basit bir operayon.bizim 2 ay oldu ameliyat olalı.sonuçalrını henüz almadık.bir arkadaşım ameliyattan 6 ay sonra doğal yolla hamile kaldı.darısı başımıza:))))

Not : Listemiz 10.000 karakteri geçtiği için ikiye bölmek durumunda kaldım. Günleri belli olan arkadaşlar Bölüm 1 , günleri belli olmayan arkadaşlar Bölüm 2'dedir. Bilginize. a.s.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

BÖLÜM 1

smhsmh---4 Eylül---Hareket ve Morfoloji(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
olymposss---4 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---4 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
blny72---5 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü-E Vitamini
NEŞELİ:))---9 Eylül---Yumurtalıkta Kristalleşme---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,Klomen,Trentilin,E-vitamini,çinko
Rosem---10 Eylül---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
sünger53---10 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
rapunzell_82---10 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---Bitkisel ilaç kullandı şu an hiçbirşey kullanmıyor
cerencim---11 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü,ballı çörek otu,sigara içmiyor
haci78---12 Eylül---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
latifeelif---12 Eylül---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama (1 Ağustos'da oldu)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
gülsu---13 Eylül---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
xvyz---14 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan-Bitkisel ilaç
BEYAZ MELEK---15 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
minervaduygu---15 Eylül---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan---Ace Plus Selenyum,Çinko,Folik Asit,bal,fındık,ceviz,badem
aymes---17 Eylül---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü,3 ay klomen kullandı
vesta---17 Eylül---Sayı,Hareket(Varikosel)(19 Ağustos'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü,Çinko,Fındık,ceviz
BTRKLC---18 Eylül---Hareket---Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
asutay---18 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---???
rabiş---20 Eylül---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
sevimli hayalet---21 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
Balsurat---21 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
nevrosky---22 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı bıraktı
fatımazehra---22 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Bayram'dan sonra aşılama düşünüyorlar)---Keçiboynuzu pekmezi,bal,ceviz
mekselina86---23 Eylül---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
gozdem---23 Eylül---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
oztun---24 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Aşılama başarısız)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
MONA ROSA---25 Eylül---Morfoloji(Haziran'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E Vit.,Çinko,Polen,Bal,Keç.Boy.Pek.,Keç.Boy.Kürü,Sigara içmiyor
belinay82---26 Eylül---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içmiyor
demiray---27 Eylül---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
heja---28 Eylül---Hareket---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
tuliny---28 Eylül---Sayı (Mayıs'ta varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Larginine,Ace Plus Selenyum,Trental
****ÜsLuB****---29 Eylül---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
bobova---29 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
yiğit-yağmur---30 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
OcerenO---1 Ekim---Sayı---1. Tüp Bebek Tedavisinde---Keçi boynuzu kürü
bengüsu---2 Ekim---Sayı ve Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan---???
asi74---10 Ekim---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan(Ekim'de aşılama yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü,pekmezi,bal,fındık,fıstık,üzüm,domates çorbası

Not : Listemiz tarihe göre sıralanmıştır.

Not : Tarihleri "???" şeklinde olan arkadaşlar ; lütfen tarihlerinizi düzenli olarak belirtiniz.. Bizleri merakta bırakmayınız.. a.s.
BÖLÜM 2

açeyla---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)???---???
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
artık umutsuz---???---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
arzuhalim---???---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
Beyzanur-hh---Ekim 23 gibi Türkiye'de Tüp Bebeğe başlayacaklar---Meni Kanallarında tıkanıklık---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
cano77---???---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
derendeniz---???---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
dersim_78---???---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
desertrose---???---Morfoloji---Doğal yoldan---???
dilanur---???---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(Yumurta takipleri başarısız-2 aya aşılama yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü---Sigara içiyor
ebgün---???---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
esila@mısra---???---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
fatos1983---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
KİBRİYA---???---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız hapla)---Bal polen karışımı,fınfık,fıstık,Şu an birşey kullanmıyor
melek23---???---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
Melih---???---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
neslihan22---???---Hareket---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---???
nix---???---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
nuriye---???---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesi başarısız---Sigara içmiyorlar
osetya2007---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
PURPLEMOON---???---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
sedaceylin---???---Azosperm (Maalesef 2 Tesa başarısız) (2004'de testis kanseri sebebiyle kemoterapi gördü)(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---???
sukrann---???---Sayı(Varikosel)---Yumurta geliştirici hap ve çatlatıcı iğne ile Doğal yoldan---???
vavelya---???---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
ZAMBAK3---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz

Not : Listemiz alfabetiktir

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Kimine Göre Pembe Köşe
Kimine Göre Pembe Liste
Hayallerimizi Süsleyen En Baş Köşe
Nazar Değmesin Hamişlerimize

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

4. HAMİŞİMİZ : elfide Morfoloji %1 - 2,5 senedir bebek istiyorlardı.. 4 Yumurtlama takibinden sonuç elde edemediler.. Bu ay ilk aşılamasını oldu.. Hiç birşey kullanmadı. Çünkü morfoloji bozukluğunu aşılama günü öğrendiler. Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun. Allahın izniyle 1. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı. :hooray:

5. HAMİŞİMİZ : ealsnas Sayı , Haraket , Morfoloji - Hiç birşey kullanmadı - Gürgan Klinik'te tüp bebek tedavisindeydi - Hep pozitif oldu. İnandı. Hep umutla baktı. Sonunda mükafatını aldı. - Allahın izniyle 1. TÜP BEBEK DENEMESİNDE HAMİLE kaldı. :hooray:

6. HAMİŞİMİZ : FOKURFOKUR Hareket ve Morfoloji (Varikosel Başlangıcı) - Klomen,Keçiboynuzu Kürü,Domates Çorbası - Arka arkaya hapla 3 başarısız aşılama geçirdi. Yılmadı , bu ay ilk kez iğne ile aşılama tedavisine başladı. Son iki aşılamada verilen spermde olumlu sonuçlar alınmış , hepimizi umutlandırmıştı. Dualar karşılığını buldu , Düzenli ilaç ve kür kullanımının mükafatı alındı. - Allahın izniyle 4. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı. :hooray:

7. HAMİŞİMİZ : bedef Varikosel - 1 sene önce varikosel ameliyatı oldu - Değerler iyileşti - Sadece keçiboynuzu pekmezi kullandılar - Hiç ummadığı bir ayda mucizesi çıkageldi - Onları çok ama çok mutlu etti - İyi ki geldi , İlaç gibi geldi - Umudumuza umut kattı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

8. HAMİŞİMİZ : civciv1981 Azosperm - 8 yıllık evlilerdi - Evliliklerinin 1,5. yılında normal yollarla bebek sahibi olamayacaklarını öğrendiler - 7 sene sonra biriktirdikleri parayla ilk ve son olarak tese ile tüp bebek denediler - Tutmadı , sonuç negatifti - Hemen ertesi ay bir mucize gerçekleşti - Allahım "ol "dedi - Umudunu yitirenlere umut oldu - Sorun Azospermdi ama Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Allah sendende razı olsun canım bencede tekrarlıyalım çok iyi oldu:1hug:

günaydın kızlarr akşam kabus gibiydi bir türlü açılmadı sayfa nevrosky canım dün 100 ihlas 100 salavat okumuştum eklersin

günaydın kızlarr akşam kabus gibiydi bir türlü açılmadı sayfa nevrosky canım dün 100 ihlas 100 salavat okumuştum eklersin

Günaydın canım aynı şeyi bende yaşadım bi ara deli olucaktım ama arkadaşlar girmiş nasıl oluyo anlamadımfisfisfis

evet aldık canım,eşim haftaya varikosel ameliyatı olacak,sperm sayısı düştükçe düşüyor,doktor epey ilaç verdi ve birde enfeksiyon varmış onun içinde iğne verdi,hayırlısı bakalım a.s.

bu arada bende dua listesine katılmak istiyorum ama yalnızca salavat getirebilirim çünkü şu anda adetliyim,bitince ihlas suresini de okurum,salavat getirdikten sonra sayısını yazacağım bugün.

Canım böyle durumlarda modemi açıp kapatın. Sorun düzeliyor genelde. Bana da birisi önermişti. Uyguluyorum düzeliyor ekseriyetle. Hemen ekliyorum canım okuduklarını. Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. :Saruboceq: Nasılsın bitanem? Hayırlı cumalar bu arada. a.s.

bu arada bende dua listesine katılmak istiyorum ama yalnızca salavat getirebilirim çünkü şu anda adetliyim,bitince ihlas suresini de okurum,salavat getirdikten sonra sayısını yazacağım bugün.

Sağol canım Allah razı olsun. Bildirdikçe ekleriz bitanem. Allah kabul eder inşallah dualarımızı. :Saruboceq:

nevrosky cim canım..dün adet oldum...okuyamıyorum...ama bitsin...bu arayı telafi edicemmmmmmm......

öptüm hepiniziiiiiiiiiiiiiii

Şeniz Şeniz Şeniz

iyiym canım size de hayırlı cumalar nevrosky özel mesajların için sağol.
aymes senin eşin de test sonucunu bugün alacaktı değil mi yanlış hatırlamıyorsam.inş. güzel çıkar
bengüsu yu okuyunca bir an panik yaptım bizim de mi sayı düşecek diye, bir de düşerse eşim artık keçiboynuzunu falan bırakır.:çok üzgünüm::bbo:

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 400 İhlâs 300 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 800 Salavat
aymes : 1250 İhlâs 800 Salavat
Balsurat : 880 İhlâs 890 Salavat
BeyzaNur-HH : 100 İhlâs 100 Salavat
BTRKLC : 1100 İhlâs 700 Salavat
cerencim : 200 İhlâs 500 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 700 Salavat
gamze2007 : 285 İhlâs
heja : 400 İhlâs
400 Salavat
minervaduygu : 60 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 800 İhlâs 800 Salavat
olymposss : 200 İhlâs 200 Salavat
rabiş : 300 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 200 İhlâs 70 Salavat
Rosem : 50 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 500 İhlâs 300 Salavat
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 200 İhlâs 200 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 3160 SALAVAT : 2090
4. GÜN : İHLÂS : 1570 SALAVAT : 2020
5. GÜN : İHLÂS : 0 SALAVAT : 0

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 8555
SALAVAT : 7210

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Hayırlı cumalar canım evet bugün saat 4 de alıcak sağol canım benimde tek umudum güzel çıkması:Saruboceq:

Sağol bitanem. Şeniz İnşallah aymes'ten bugün güzel haberler alırız. Saat 4'te alacaktı sonucu. :dance:

nevrosky cim canım..dün adet oldum...okuyamıyorum...ama bitsin...bu arayı telafi edicemmmmmmm......

öptüm hepiniziiiiiiiiiiiiiii

Şeniz Şeniz Şeniz

Canım benim düşünmen yeter. Sağolasın , Allah razı olsun. Bunu bititiriz sanırım 2 güne kalmaz duasıyla birlikte. Yenisine katılırsın artık. Şeniz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…