Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canım Pakize Tarzı iyi bir hastane aslında..Eskilerden bilnen bir yer..Türkiye nin ilk kadın jinekoloğunun kurduğu bir hastaneymiş..İçindeki paragöz doktorda iş yok:enbuyukkk:

canım ya ara ara topicine girmeye çalışıyorum...

yorumların ve çabaların için seni canı gönülden kutluyorum.....

eminimki burdaki herkesin güzel duaları senin üzerinde ..... sevabın büyükkkk....

rabbim seni ve tüm isteyenleri bu mübarek ayın hürmetine mükafatlandırsın...hepimizin en kısa zamanda hamiş kalmasını tüm kalbimle çok istiyorum....

bu ihlas süresi ve salavat getirme olayını şimdi gördüm ve benimde yapasım geldi...şuan işteyim...ama yarın mutlaka okuyacağım....

Allah'ım dualarımızı kabul etsin inşallahhhhhhhhh :Saruboceq: :Saruboceq:

üslübcum canımŞenizbu kararına sevindim.gerçi hastane biraz yoğun ama hayırlıss.senin yazını okuduktan sonra benim de içim rahahatladı.bende 3, aşılamamı kocaelinde üniversite yaptırcam.benim de özel takıntım vardı.bunalrı okuyunca şaşırdımeray bey iyi bir dr ama orasının yoğunluğu korkutmuştu beni .hayırlısı herkez için .a.s..

nevrosky canım ramazan başlamadan kelime-i tevhide başlamıştım bugün 14.000 oldu
topiğini görünce içimden hediye etmek geldi niyetim 70.000 inşallah o sayıyada ulaşınca onuda hediye ederim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimize hayırlı evlatlar nasib etsin hepiniz duamdasınız... :Saruboceq:

Hayırlıı AKŞAMLAR KIZLARRR.NEVROSKY CANIM 230 __İHLAS,240__SALAVAT OKUDUM eklersin ALLAH KABUL ETSİN KIZLAR CÜMLEMİZİN DUALARINI İNŞALLAH :lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Silinebiliyorsa iyi. Haklısın tabi uzun süre kullanınca çevren oluşmuştur. Hadi geçmiş olsun o zaman canım. sositososito

nevrosky nerdesin yawww:jeyyar:sen olmayınca tadı olmuyo buraların:asigim:diğer arkadaşlar kızmasın banaklava:dikkat ettimde kimse eşlerinden bahsetmiyo hep bebekten konuşuluyo kendimizi bu kadar kaptırmayalım (söyleyene bak) çünkü psikolojikmiş kendimizi rahat bırakalım adet olucaz diye koca bir ayı mahvetmeyelim :1rolleyes:bugün olumsuz haber almama rağmen dr.dan ama rahatım biliyorumki zamanı gelince minniklerimiz gelecektir bizeben eşimi o kadar çok seviyorumki allah onu başımdan eksik etmesin yokluğunu göstermesin galiba herşye dayanırımda onsuzluğa dayanamamhaberlerde izlemiştim çocuk için tedavi görüp uzun zaman sonra hamile kalmış kadın fakat ne kaderki müjdeli haberi eşine söyleyemeden eşini trafik kazasında kaybetmiş bu ne kadar büyük bi acıdır:1no2:allah kimseye yaşatmasın o yüzden hep bu aklıma gelir ve olmuyo diye yakınmam isyan etmem bazen insan nefsi işte istiyo hamile görünce bebek görünce ama olsun allah hayırlı zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin şu saatte bunları yazmak geldi içimden hepinize iyi geceler tatlı rüyalar:1hug:

merhaba arkadaslar.a.s.
Ne kadar iyi olmus bu dua işi.Rabbim bu mübarek günlerde hepimizin gönlünün muradını versin insallah.hihoyyythihoyyyt
Benden de 200 salavat ve 200 ihlas eklermisin nevroskycım
İnsallah dualarımız kabul olur.
Rabbim hiç birimizi ana baba olmaktan mahrum bırakmasın :Saruboceq:

Günaydın kızlar. Ben dün akşam giremedim. Baya sayfa atlamışız. Şimdi hepsine tek tek bakacağım. Okunan duaları toplayıp ekleyeceğim. Gelişmeleri gözden geçireceğim. Ve sizlere tek tek döneceğim. Gününüz güzel geçsin inşallah. Hepinizi Öpüyorummmmm.. Şeniz

Herkese günaydın arkadaşlar hepimiz için güzel ve hayırlı bi gün olur inşallah:dance:

Uslubcum bende pakize tarzıda tedaviye başlamayı düşünüyodum senden ssklı olduğunu duyunca orda başlarım demiştim ama bu olayları duyduktan sonra asla gitmem oraya gerçekten dediğin gibi doktor var doktor var bazıları sırf para için yapıyo bu işi yaptıkları yeminlerin hiçbir anlamı yok o kadar canım sıkıldıki sana bu yaptıklarına söyliyecek söz bulamıyorum yanımda olsa şöyle bi tane patlatıcam o doktora :mymeka:
Neyse canım demek o hastane bizim için hayırlı değilmiş fazla takmaya değmez.
Bende kendime başka hastaneler araştırıyım. Sen bulmuşsun zaten inşallah:Saruboceq: herşey dilediğin gibi olur :lepi:

nevroskycim pat diye giriyorum ama izmirde olduğunu farkettim drun kim cnm merak ettim dr arastırması yapıyorumda memnun musunn

Canım ben özel doktora gitmedim. Ege Üniversitesi'nde aşılamalarımı yaptırdım. Memnun da kalmadım :mymeka: Bulursan bana da haber versene canım şöyle güvenilir birini. Elimizin altında bulunsun. Ben tedaviyi bıraktım da şimdilik ama kenarda bulunsun di mi ama yerimseniben

günaydın arkadaşlar. gününüzün güzel geçmesini dilerima.s.a.s.
İstanbul Umut Tüp bebek merkezi hakkında fikri olan varmı. tedavi gören arkadaşlar yada bilgisi olan yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler

Yapma be güzelimmm. fisfisfis Canım senin kist işi hapla düzelir inşallah. Ama eşininki kötü olmuş. Demekki önce bakan yer WHO'ya göre bakmış. Kruger'e göre bakmamış morfolojiye. Şimdiki yer Kruger'e göre bakınca olay patlak vermiş. Meğer doktor ondan morfoloji iyi değil bu morfolojiye göre zor demiş. WHO olduğu içinmiş. Benim sana mesajımı hatırlıyorsundur. WHO'ya %50 gerekiyor. Kruger'e göre de en az %7. Normalde %14 de , %7'ye bile razıyız yani. İlaç verdi mi peki? Bir de diğer değerler nasıl çıktı? Paralel mi çıktı? Onlarda bir değişiklik var mı? Amma çok soru sordum.. fisfisfis Cevaplarına göre bişiler daha yazıcam çünkü.

Muhtemel adet tarihini de ver güzelim , senin de listemize ekleyelim. Belki listemiz uğurlu gelir. a.s.

Canım heyecanlı bekleyişimiz bitti demek. Haklıymışsın demek ümitlenmemekte. İnsanın biraz da içine doğuyor sanki böyle şeyler bazen. Sağlık olsun bitanem. Çok üzüldün biliyorum. :teselli: Gecikmese üzülmeyecektin bu kadar. Ümitlendirdi seni ister istemez. Bir taraflarda vardı hep o ümit. Hayırlısı olsun canım. Getirdiğin Salavat için teşekkürler canım. Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. Dediğin gibi 10 Ekim olarak kaydediyorum. İnşallah öbür ay canım. a.s. Ümidini kırma sakın. İnşallah o güzel günlerin çok yakındadır. :1hug:

Günaydın bitanem. Dünkü mesajları okumaya ve cevaplamaya çalışıyorum. Bir akşam gelmedim baya birikmiş. Çok sevindim buralar yalnız kalmamış. Baya katılım varmış akşam. Keşke ben de sizlerle olabilseydim. Öpüyorum canım seni. Günün güzel geçsin inşallah. İyi çalışmalar canımm Şeniz

bu selenyum dediğin nedir canım? besinlerle mi alacak yoksa bir ilacı filan mı var?

bende yeni geldim aranıza 14 aylık evliyim .Hiç korunmadık ama hamile kalmadım.Eşime spermiyogram testi yaptırdık bizde sayı çok iyi 86 milyon ama ilri hızlı hareketli %15 ve morfoloji %4 ileri hızlı hareket %25 normal imiş Morfolojide %14. Bizde sorun bu .23 ağustosta aşılam yaptırdım dün kan tahlili yaptırdım sonuç negatif ben kesin emindim olacağından .Çok üzüldüm ama akşam saat 22.30 kadar şebeklik yaptım eşime ama daha fazla dayanamadım başladım ağlamaya.Bunu yapmak istemiyorum ama daha fazla dayanamadım.İnsan ister istemez morali bozuluyor.Aşılama yaptırdığım günden itibaren sigarayı bıraktım ağır kaldırmadım.Yani bir hamilenin yapması gerekenleri yaptım.Dün orda c50 nin üzeri değer beklerken 0,05 görünce oturdum kaldım.Hayırlısı olsun ne diyeyim daha genciz .Olur hepimizin inşallah.Allah hepimize nasip kısmet eder anne olmayı inşallah.

Günaydın canım. Çok sağol. Senin de günün güzel geçsin inşallahhhhhhh. kaydirigubbakcemile5 Bir fikrim olmadığı için sorunu yanıtlayamıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlayacaklardır. :1rolleyes:

Sanada günaydın Canım ben tüp bebek merkezi araştırırken orayı buldum çok iyi biyer olduğunudan bahsediyo herkes doktorlarıda çok iyiymiş ama gidip görmedim sadece duyduklarım bunlar ssk yokmuş ben ssklı bi yer araştırdığım için oraya gitmek nasip olmadı:1hug:

Canım sanada iyi çalışmalar akşam bende annemdeydim biraz katılmaya çalıştım malum evden katılamıyorum akşamları size. Bende seni öpüyorum bitanemŞeniz

sağol canım. cevabın için teşekkür ederim.a.s.:1hug: ssk nın karşıladığı yerlerde var özel değilmi. peki sen nereyi düşünüyorsun. yada karar verdinizmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…