Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
neşeli allah kolaylık versin yeni yeni hastalıklar duyuyoruz umarım kısa sürede sorun kalmaz eşinde.
neslihan22 sen de aramıza hoşgeldin

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

NEŞELİ:))---9 eylül---yumurtalıkta kristaleşme---doğal yoldan,1 aşılama iptal---keçi boynuzu 3 aykullanıldı ve bırakıldı,klomen,trentilin,e-vitamini,çinko

nevrosky canım benim için düzeltirmişin doğrusu bu artık
ve şimdiden teşekkür ederim canıma.s. :1hug:

Son düzenleme:
neşeli allah kolaylık versin yeni yeni hastalıklar duyuyoruz umarım kısa sürede sorun kalmaz eşinde.
neslihan22 sen de aramıza hoşgeldin

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN canım
inşallah bütün sorunları atlatır ve geri baktığımızda vay be neler yaşamışık ama değmiş deriz
diyeceğimizede inanıyorumkaydirigubbakcemile5

senin dediğin ilaç sevinç ege diye bir tüp bebek uzmanı var onun hazırladığı bir karışım mı yoksa daha önce ona mail atmıştım çünkü bilgi verirsen sevinirim. kullandığınız ilacı nerden sipariş edebiliriz?

İnş.canım ya Rabbim kısa ve kolay yoldan nasip etsin hepimize....evet adetin 3.günü yaptırdım baya uzun bi tahlildi 2 tüp verdim dr.normal dedi..inş.tek sorunumuz bu olur da o da düzelir..arı sütü çok faydalı isteseniz ondan alabilirsiniz hem site kapalı olsa bile şu an dr.un yeri açık istersen gidebilirsin eğer ist.daysan şişli de yeri..tel.ni özelden ve ya msn den vereilirim sanırım tel vermek yasak sitelerde..

kızlar ben kaçtım yarın olamayacam nedeni kk dan arkadaşımın evine davetliyim
artık kanki oldukda kendileriyle bide ablamız gelecek yani kankiler toplantısı yapacaz gönül isterki hepinizde tanışmak inşallah bir gün oda olur:))

nesliham 22 aramıza hoşgeldin canım inşallah en kısa zamanda rabbim bebeğini nasip etsin
kızlar ben çıkıyom internet yapılınca artık görüşürüz kendinize iyi bakın

neslihan22 aramıza hoşgeldin canım tez zamnda senide hamişlerin arasında görürüz inşallah

kıslar fokurfokur hamısmıs..yasasın..hihoyyythihoyyyt
kıslar sıze guzel haberlerım var buarada..
bu ay ıkı tane yumosum var yıne.ama bırısı kucuk 11 mm dıgerı buyumus yeterlı olgunluga gelmıs..hemde 20 mm olmus.hihoyyythihoyyyt
doktorum catlatma ıgnesı verdı pegnly..yarın ıgneyı yaptırcam..:dance:

off süper ya fokurfokur havalarda uçuyordur şimdi hihoyyyt
hadi rosem ,nevrosky açın önümüzü de sıra bize gelsin artıkkk:sm_cool:

Canımm benim allah razı olsun seninde dua için yazını şimdi ziyaretçi sayfamdan gördüm geç oldu yazmam :))öpüyorum seni mucukkk kokuluukaydirigubbakcemile5

Bi kişi daha çok şükür fokur fokur u tebrik ediyorum.Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah...Rabbim bizlere de en kısa zamanda nasip etsin inşallah..

Canım öncelikle aramıza hoşgeldin. İnşallah sen de bir an önce hamiş olursun. Hemen ümitsizliğe kapılma. Tedaviyle de olabilir doğal yolla da. Hayırlısı ile gelsin de başka isteğimiz yok. Allahım senin de yüzünü güldürecektir. Üzme kendini sakın.. a.s.

Listemize eklememiz için bazı bilgilere daha ihtiyaç duyuyoruz. Muhtemel adet tarihin , kullandığınız kür ya da ilaç var mı ?

Dileğim inşallah bu topikteki herkes yeni bir hamişler topiğinde tekrar bir araya gelir AMİNNNNNNNNNNN:Saruboceq:

Ohhhhhhhhhhh Ohhhhhhhhhhhhhhhh :dance::dance::dance: Yandannnnnnnnn :teytey: Ne güzel bir dilek bu canım benim.. Zaten fokurfokur da hamişmiş haberleri geldiiiiiiiiiii. :hooray: Kendisi gelsin güzelce kutalayacağımmmmmm daha

Fokurfokurcuğum tebriklerrrrrrrrrrrr:hooray::teytey: kaydirigubbakcemile5

Allah kucağına sağlıkla almayı nasib etsin inşallah:Saruboceq::CüvCüv:süprizzzzz: :lepi:

Canım maşallah. Ne güzel şifa olmuş o kullandıkları öyle. Daha da artar inşallah.

Canım adaetin 3. günü yaptırabilirsin o testi. Şimdi olmaz yani. Bekle bir daha adet olursan yaptırırsın. İnşallah olmazsın tabi :içelim:

Canım güncelliyorum birazdan. Ben de öptüm seni.. Şeniz İnşallah bir dahaki düzeltmem alt listeye geçirmek için olur yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…