Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

artık umutsuz---19 Ağustos---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
bedef---20 Ağustos---1 sene önce varikosel ameliyatı oldu(Değerler iyileşti)---Doğal yoldan(1 düşük var]---Keçiboynuzu pekmezi
fokurfokur---20 Ağustos---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---4. Aşılama iğneyle(3 aşılama başarısız hapla)---klomen,keçiboy. kürü,domates çorbası---Son aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
KİBRİYA---21 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız hapla)---Bal polen karışımı,fınfık,fıstık,Şu an birşey kullanmıyor
ZAMBAK3---23 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
dersim_78---24 Ağustos---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
sevimli hayalet---24 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
gozdem---25 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
rabiş---26 Ağustos---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
mekselina86---26 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
asi74---27 Ağustos---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan(Ekim'de aşılama yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü,pekmezi,bal,fındık,fıstık,üzüm
MONA ROSA---27 Ağustos Sonuç---Morfoloji (Haziran'da varikosel ameliyatı oldu)---1. Aşılamasını oldu---E Vit.,Çinko,Polen,Bal,Keç.Boy.Pek.,Keç.Boy.Kürü,Sigara içmiyor
belinay82---28 Ağustos---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
oztun---29 Ağustos---Sayı ve Hareket---1. Aşılamasını oldu---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
vavelya---31 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
****ÜsLuB****---3 Eylül---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
smhsmh---4 Eylül---Hareket ve Morfoloji(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
olymposss---4 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---4 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
OcerenO---5 Eylül---Sayı---1. Tüp Bebek Tedavisinde---Keçi boynuzu kürü
yiğit-yağmur---6 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
NEŞELİ:))---9 Eylül---Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,E vitamini,Çinko hapı
Rosem---10 Eylül---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
sünger53---10 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
haci78---12 Eylül---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
latifeelif---12 Eylül---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama (1 Ağustos'da oldu)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
gülsu---13 Eylül---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
xvyz---14 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan-Bitkisel ilaç
BEYAZ MELEK---15 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
aymes---17 Eylül---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
vesta---17 Eylül---Sayı,Hareket(Varikosel)(19 Ağustos'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Çinko
BTRKLC---18 Eylül---Hareket---Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
Beyzanur-hh---Ağustos sonu Tüp Bebek---Meni Kanallarında tıkanıklık---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
sukrann---???---Sayı(Varikosel)---Yumurta geliştirici hap ve çatlatıcı iğne ile Doğal yoldan---???
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
demiray---???---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
desertrose---???---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---???---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
nuriye---???---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesi başarısız---Sigara içmiyorlar
PURPLEMOON---???---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---???---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
Melih---???---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
ebgün---???---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
dilanur---???---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(Yumurta takipleri başarısız-2 aya aşılama yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü---Sigara içiyor
nix---???---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---???---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
sedaceylin---???---Azosperm (Maalesef 2 Tesa başarısız) (2004'de testis kanseri sebebiyle kemoterapi gördü)(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---???

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

4. HAMİŞİMİZ : elfide Morfoloji %1 - 2,5 senedir bebek istiyorlardı.. 4 Yumurtlama takibinden sonuç elde edemediler.. Bu ay ilk aşılamasını oldu.. Hiç birşey kullanmadı. Çünkü morfoloji bozukluğunu aşılama günü öğrendiler. Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun. Allahın izniyle 1. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı. :hooray:

5. HAMİŞİMİZ : ealsnas Sayı , Haraket , Morfoloji - Hiç birşey kullanmadı - Gürgan Klinik'te tüp bebek tedavisindeydi - Hep pozitif oldu. İnandı. Hep umutla baktı. Sonunda mükafatını aldı. - Allahın izniyle 1. TÜP BEBEK DENEMESİNDE HAMİLE kaldı. :hooray:

herkese hayırlı cumalar kızlar rabbim bu gün hepimizin dularını kabul etsin inşallah bugün hatim duasına katılıcam hepinizi için dua edicem inşallah :Saruboceq:
nasılsınız kızla?r sizleri çok özledim aklım hep sizde malesef hala internet yok evde yine annemden giriyorum aramıza yeni arkadaşlar katılmış mona rosa ve seda ceylin hoşgeldiniz bir an önce bebklerinize kavuşursunuz inşallah
mona rosa inşallah bebişlerin sana sımsıkı tutunurlar rabbim hayırlısını nasip etsin
seda ceylin çok geçmiş olsun inşallah herşey yoluna girer ve bebişine kavuşursun
üslup çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah ameliyattan sonra herşey düzelir istediğin gibi olur
nevrosky canım hamile olma ihtimalinmi var ayy heyecanlandım inşallah yeni hamişimiz sen olsan keşke:1hug:hihoyyyt

Nevrosky canım dün eşimin yine spermiogram sonuçlarına baktım canım sıkıldıkça inceliyorum orda normal morfoloji %47 anormal morfofololi %57 dio altındada işte çift baş kuruk falan die terimler var bizim morfolojimiz nasıl yoksa o altındakileride yazmammı gerekir anlaman için merak ettimde bi bakalbilirmisin.

ewet kızlar pazartesi sabahı 10,30 da randevum var.adetim tam 5 günü tüp tedavielrini inceliyorum sanırım bu ay tedavim zor başlar .önümüz ramazan umarım eylül de başlayabiliriz.gerçi dr çok azimli bayram seyran dinlemiyomuş .umarım bayram kurbanı olmam.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kizlar nassilsiniz uğrayamadim epeydir...
Ben yarin sabah rahim filmi çektireceğim...
Inşallah herşey güzel olur kizlar... Dualarinizi esirgemeyin herkeze hayirli cumal

Dualarımız seninle canım..

dersim78 arkadaşım doğum günün kutlu olsun..Tüm sevdiklerin ve ailenle birlikte nice yıllara..

Arkadaşlar bu arada doktor eşim ameliyat olsada olmasa da mutlaka mikroenjeksiyon olmamız gerektiğini söylemiş benim yüzümden..Çünkü miyomlar tekrar ortaya çıkabilirmiş..Fazla zaman kaybetmemek gerekli dedi..
Ne de olsa varikosel sonrası en az 3 ay beklemek lazım sperm değerleri normale gelsin diye..Benim eşimde aşırı bir durum olduğu için 3 ay değil 1 yıl falan da gerekebilir doğaldan olsun diye..

Benim de o kadar beklemeye tahammülüm yok..:teselli:

İnşallah güzel haberler getirirsin bizlere:1hug:

rabbim yardımcın olsun tadevin hayırlısıyla mutlulukla sonuçlansın bebğine kavuştursun inşallah amin

Canım ihtimalim mi var , ben mi öyle düşünmek istiyorum bilemiyorum. İnşallah vardır demekten başka birşey gelmiyor elimden şimdilik. 2 gün önce test yaptım negatif çıktı. Bir daha yapmaya da cesaretim yok şimdi. kafamçokkarıştı Güzel dileklerin için teşekkürler canım benim. Allah senden razı olsun. Dualarında bizleri de eksik etmiyorsun. Allah dualarını , dualarımızı kabul eder inşallah. En kısa zamanda bu internet olayına bir çözüm bul canım , seni özlüyorum ben ama :1hug:

bende seni hepinizi özlüyorum yaa hayatımın bir parçası oldunuz hergün konuşmam neler yaptıgınızı bilmem lazım :içelim: inşallah bir kaç güne kadar çözümlicem internet sorununu
inşallah senin için ayrıca dua edicem inşallah hamişsindir allah inşallah hamiş listesine kendi adını eklemeyi nasip eder canım :1hug:

Canım ikisinin toplamı 100 etmeli. Yanlış yazmış olabilirsin birisini. Anormal ile normal toplamı 100 edecek. Eğer %47 doğruysa ; çok güzel morfoloji. Anormal olanın altındaki rakamlarda anormallerin neye göre anormal olduklarının dağılımı. Mesela kuyruk , baş , boyun , çift baş , kısa kuyruk gibi çeşitleri olur vb. çeşitleri de olabilir. O anormal olanların ayrıyeten incelenmeleri yani. Sizin morfoloji %47. Çok süper canım maşallah. :dance: Eğer kruger morfolojisine göre bakıldıysa mükemmel. Kruger'e göre %14 üzeri normal çünkü. :içelim:

Canım hayırlısı ne ise o olsun. Zaten hayırlısını verecektir Allah. Bu Tüp Bebek denemesi sana bebeğini ya da bebeklerini getirsin de isterse 2 ay sonra olsun. Geç olsun güç olmasın. Bunca zaman bekledin sabırla. Anlıyorum , bir an önce meleğine kavuşmak istiyorsun. Ama her işte bir hayır vardır. Eğer bir aksilik çıkarsa bunda da bir hayır varmış de ve kendini hiç üzme. Artık stress olmamalı hayatında. Biliyorsun stress yüzünden sorun yaşadın. Bu yola girdin , daha dikkatli olman lazım. ALlah size sağlık , sıhhat ve güç versin inşallah. Şeniz

Sen ne düşünüyorsun canım? Ameliyat olmasın mı? Bence ameliyat olmasında fayda var. Kaybedeceğiniz birşey yok. O kadar beklemezsiniz tamam ama bu ameliyat da çıksın aradan. Zaten şu haliyle tüp bebek tedavisine başlayabiliyorsunuz. Ama ameliyat olursa rapor çıkarma işi gecikirmi bilmiyorum. Hani 3 ay sonra sonuç görmek istenir mi rapor vermek için acaba? O da var.

Canım benim Şeniz Sağol canım. Güzel temennilerin beni çok mutlu etti ve heyecanlandırdı. İnşallah kısmet olur. a.s.

Canım normal morfoloji %43 yanlış yazmışım bu sonuç iyi yani arada iyi şeylerinde olması moralimi düzeltiyo ama sperm sayısı çok az 3,8 ml yazıyodu toplam sperm 12,00 yazıyodu. Birde o dediğin dağılımların hepsi vardı kağıtta ama ben pek anlamıyorum evdeki pc hala düzelmedi düzelseydi akşam yazıcaktım sana ama yazamadım işyerine getiremiyorum kağıdı masam tam ortada kimsenin haberi yok çünkü herkes daha çocuk istemiyorum diye biliyo söyliyemedim kimseyi :1hug:

Selam Kizlar Cumaniz Mubarek olsun insallah rabbim dualarimizi kabul etsin

Kizlar acil Yardima ihtiyacim var
Istanbul ACIBADEM HASTANESInde tup bebek yaptiran varmi acaba ?
Basari orani nedir ACIBADEMIN

Canım evdeki bilgisayar düzelince tamamını yazasın açık açık. Çok kafana takma sayıyı. Bir tanesi yeter. Belli kriterler var ya hani ; onlar olmazsa da bebek olur ama zor olur diye tedaviye yönlendiriyorlar talebe göre. Kısmetinde varsa böyle de olacaktır. Ne mucizeler gördük. Klomen kullanmış galiba eşin baktım da şimdi. E vitamini ve keçiboynuzu kürü de yararlı olacaktır aslında bir nebze. Başka birşey kullanmıyor mu eşin canım? a.s.

Selam Kizlar Cumaniz Mubarek olsun insallah rabbim dualarimizi kabul etsin

Kizlar acil Yardima ihtiyacim var
Istanbul ACIBADEM HASTANESInde tup bebek yaptiran varmi acaba ?
Basari orani nedir ACIBADEMIN

Canım tüp bebek bölümünde bir topic aç istersen. Ben bu başlıkta hiç denk gelmedim canım. Senin de Cuman mübarek olsun. Amin , canım inşallah dualarımız kabul olur. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…