Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
yenicumaov3bi9.gif

Herkeslere günaydınlar. Hayırlı cumalar. Cumanız mübarek olsun arkadaşlar.. Şeniz

Bugün dersim78 arkadaşımızın doğum günü. Yeni yaşını kutluyor , yeni yaşının güzel yarınların bir habercisi , bebek yolunda bir milad olmasını diliyorum. Şeniz

resim1uf8.jpg

Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin...

islam aleminin bayramlarından olan bu gün mübarek birgün her cuma...

Allah razı olacagı kullardan eyler inşallah bizleri... Ve tez zamanda dualarımzı kabul eder kavuşturur bizi yavrularımıza:Saruboceq:

Aldım canım evet. Bu ay 3. ayımdı. 3. kademeyi ilk kez bu ay gördüm. Ve çalıştık.. hihoyyyt Beklemedeyim. İnşallah hamişimdir. Hayırlısı diyorum :Saruboceq:

bu ay ilk defa gördüysen önceki aylarda yumurtlamadığın anlamına geliyor o zaman.bence bu ay hamişsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kıslar hamilelik monitörü ne demek yumurtladığın zamanı falanmı gösteriyor kusura bakmayın bilmiyorumda merak ettimfisfisfis

merhaba ealsnas, öncelikle problemimi paylaştığın için teşekkür ediyorum. ancak eşimin ilk kanser olduğunu öğrendiğimizde bir testisi alındı ve diğeride çok hasar görmüş tese işleminde az gelişmiş değil olgunlaşmamış sperm bile bulamadılar. eşimi hiçbir şeye değişemem biz 15 yıl flörtün ardından evlenmiş birbirini hala çok seven bir çiftiz. ama evimiz öyle sessizki eminim beni anlıyorsundur. bu şans verilseydi iyi bir anne baba olacağımızdan eminim aslında hepimiz aynı şeyleri düşünüyoruz öyle değilmi :) ama öyle çok isterdimki en az sizin kadar şansım olupta bir ömür boyu ümit etmeyi. ama şunu anladımki şansın bittiği yerde insanlar hakikaket asla yapmam dedikleri şeylere sarılıyorlar.donasyon yoluyla eşim baba olursa bu onun hastalığınada iyi gelecek hayata bakışı değişecek daha bir dört elle sarılacak onu kaybetmek istemiyorum beni anlıyormusun ealsnas. kendini suçlamaktan vazgeçecek onun hastalığı biiyorsun stresle çok bağlantılı sana yemin ederim kendimi 1 düşünüyorsam onu 10 düşüüyorum bu bebek bize gerekli diye düşünüyorum 2 sene bu donasyon olayında kaçtım ama şu günlerde kararımızı vermek üzereyiz. amerikan hastanasine tekrar başvurup eşimin son kez yapılacak testlerinden sonra doktorun bize vereceği cevaba göre harekete başlayacağız artık. umarım beni kimse kınamıyordur.

Merhaba Sedaceylin,

Önemli olan sen ve eşinin mutluluğu çok zor bir zor süreçten geçtiğini anlıyorum. Kendiniz için en iyisini seçeceğinizden eminim. Ben donasyon yöntemine sıcak bakıyorum. Hem kadın için hem erkek için. Gazetede 58 yaşinda bir kadının donasyon yöntemi başkasının yumurtası ile anne olduğunu okumuştum. Çiftlerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Gün doğmadan neler doğar. Öncelikle senin için hangisi hayırlı olacaksa o olsun. Aslında çok şanslısın seni çok seven ve destek olan bir eşin var. Sana bol şans diliyorum. Unutma öncelikle senin ve eşinin sağlığı.

ewet artık kaçınılmaz son ya olucak ya olucak çünkü maddiyat +yaş+sinir bozukluğuyani canım arkadaşım bu benim son şansımsüprizzzzzne yapalım belki fallar doğru çıkar:dance:pazartesi bakalım gidicez hastaneye inşallah herşey normal değerlere döner.ve biz tedaviye başlıyabiliriz.canım sende ne haber durum ne alametee sende?inşallah seninki POZATİF olur.kaydirigubbakcemile5

Merhaba BTRKLC,

Tüp bebek tedavisi masraflı ve sıkıntılı bir süreçtir. Ancak başarı şansında hem tedavi yönteminin hem ekibin hemde tedavi gören kişiye bağlıdır. Pozitif düşünmek okadar önemliki. Tedaviye başlarken pozitif ve rahat olacaksın. Bu başarı şansını çok etkiliyor. Erkek faktörü kısırlıklarda tüp raporu almak daha kolay. SGK den yaralanma şansın varsa mutlaka yararlan çünkü tüp masrafının 1.500 ytl si ve tadavide kullanılacak ilaçların %80 nini ödüyorlar. İlaçlar çok pahalı bir hormon ilacının 300 ytl ile 500 ytl arası değiştigini biliyorum. O nedenle çok iyi araştırıp planlayıp öyle başlayın. Yaş konusuna gelince SGK da 39 yaş sınırı var.

hepinize günaydın hayırlı cumalar

Günaydın canım. Sana da hayırlı cumalar. Allah razı olsun. a.s.

bu ay ilk defa gördüysen önceki aylarda yumurtlamadığın anlamına geliyor o zaman.bence bu ay hamişsin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım alet 2-3 ayda ancak tanıyor. Bütün testlerde topladığı bilgileri yorumluyor ve hormonlarını değerlendiriyor. Ona göre yumurta büyümeye başladığında bile gösteriyor. Yumurtladıysam da alet beni tanımadığı için göstermemiş olabilir. Bu ay tamamen tanışmış olduk. İnşallah olmuştur. Olmadıysa da nasıl olsa tanıştık. :roflol:

Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin...

islam aleminin bayramlarından olan bu gün mübarek birgün her cuma...

Allah razı olacagı kullardan eyler inşallah bizleri... Ve tez zamanda dualarımzı kabul eder kavuşturur bizi yavrularımıza:Saruboceq:

Sağol canım. ALlah razı olsun. Güzel dileklerin ve duaların için teşekkürler. İnşallah masum dileklerimizi tez zamanda gerçekleştirir. Dualarımızı kabul eder. Amin.. :Saruboceq:

Günaydın canım sanada hayırlı cumalar bugün güzel haberlerin varmı bize :teytey:

Canım bugün gelen birşey yok beklemedeyim. Test yapmayı düşünmüyorum. O yüzden iyi bir haber varsa bile bilemiyorum haliyle. İki gün önce idrar testi yapmıştım evde. Negatif çıkmıştı. Belki de başka sebeplerden gecikmiştir. Tamamen de yoramıyorum. Değişik şeyler hissettim bu doğru ama bazen kendi kendimizi yanıltabiliyoruz. Hayırlısı inşallah. Çok sağol bitanem ilgin için. Şeniz

Kıslar hamilelik monitörü ne demek yumurtladığın zamanı falanmı gösteriyor kusura bakmayın bilmiyorumda merak ettimfisfisfis

http://www.kadinlarkulubu.com/kolay...earplan-hamilelik-monitoru-t186260/index.html

Canım ben bu aleti erkek infertilitesi olduğunu bilmeden önce almıştım. Öğrenmeden 5 fün önce. 1 ay inceledim ve son başarısız aşılamamdan sonra aldım. 2 aydır beni tanıma sürecindeydi. Bu ay tanıdı ve yumurta çatlamasını gösterdi. Biz de çalıştık. İnşallah sınıfı geçeriz.. hihoyyyt

Sağol canım. ALlah razı olsun. Güzel dileklerin ve duaların için teşekkürler. İnşallah masum dileklerimizi tez zamanda gerçekleştirir. Dualarımızı kabul eder. Amin.. :Saruboceq:

Canım bugün gelen birşey yok beklemedeyim. Test yapmayı düşünmüyorum. O yüzden iyi bir haber varsa bile bilemiyorum haliyle. İki gün önce idrar testi yapmıştım evde. Negatif çıkmıştı. Belki de başka sebeplerden gecikmiştir. Tamamen de yoramıyorum. Değişik şeyler hissettim bu doğru ama bazen kendi kendimizi yanıltabiliyoruz. Hayırlısı inşallah. Çok sağol bitanem ilgin için. Şeniz

http://www.kadinlarkulubu.com/kolay...earplan-hamilelik-monitoru-t186260/index.html

Canım ben bu aleti erkek infertilitesi olduğunu bilmeden önce almıştım. Öğrenmeden 5 fün önce. 1 ay inceledim ve son başarısız aşılamamdan sonra aldım. 2 aydır beni tanıma sürecindeydi. Bu ay tanıdı ve yumurta çatlamasını gösterdi. Biz de çalıştık. İnşallah sınıfı geçeriz.. hihoyyyt

Hadi bakalım hayırlısı ile bebisin gelir...

kizlar nassilsiniz uğrayamadim epeydir...
Ben yarin sabah rahim filmi çektireceğim...
Inşallah herşey güzel olur kizlar... Dualarinizi esirgemeyin herkeze hayirli cumal

kizlar nassilsiniz uğrayamadim epeydir...
Ben yarin sabah rahim filmi çektireceğim...
Inşallah herşey güzel olur kizlar... Dualarinizi esirgemeyin herkeze hayirli cumal

Merhaba canım. Çok iyiyiz , çok şükür. Hayırlısı olsun inşallah. Güzel bir sonuç çıkar inşallah. Allah kolaylıklar versin. Dualarımız seninle canım. :Saruboceq: Sana da hayırlı cumalar.

Yeni adet tarihini bildirirmisin canım bu arada , güncelleyelim.. 18 Ağustos kalmış. a.s.

Son düzenleme:
X