Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ben senden bu ay umutluyum canım sıvılceler baslamadıgına gore bakalım belkıde hamıssındır..ınsallah..:Saruboceq:

pek ihtimal vermiyorum ben canım..olsa olsa belki bir kaç günlük gecikmem olur...:çok üzgünüm:
eşimin sperm sonucundan sonra çok hayal etmek istemiyorum fazlaca....

pek ihtimal vermiyorum ben canım..olsa olsa belki bir kaç günlük gecikmem olur...:çok üzgünüm:
eşimin sperm sonucundan sonra çok hayal etmek istemiyorum fazlaca....
canım benım doktorum hep dıyorkı bu ısler hıc bellı olmuyor dıyor..hıc canını sıkma pozıtıf dusun dıyor..
hayırlısı olsun canım bakalım adet gunun bır gelsınde,umutsuzluga kapılma lutfen heran hersey olabılır..Allah ım yardım eder ınsallah hepımıze..amin..:Saruboceq:

benim doktorum da öyle diyor ya bakalım artık..Allah büyük..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar progestan kullandınız mı hiç.aşılamadan sonraki gün mü yok aşılama yapıldıgı gün mü başlıyorsunuz ve günde kaç tane alıyorsunuz.

Merhaba canım benim Şeniz Çok iyiyim , sen nasılsın? Hazırlıklı olmak en güzeli. Olursa sürpriz olsun.. Herşeyin hayırlısı canım. :1hug: Dün MSN'den acilen çıkmam gerekti. Çok sonra döndüm ama sen yoktun. Daha doğrusu bilgisayarı hemen kapattım. Evden çıkıyordum. Annem rahatsızlanmıştı. Çok şükür şimdi iyi. Doktora gitmiş iltihap , enfeksiyon gibi birşeyler olmuş böbrek taşı ile ilgili. Dün aniden çıktım yani. Kusura bakma canım. Geldiğimde de sen yoktun. a.s.

kızlar progestan kullandınız mı hiç.aşılamadan sonraki gün mü yok aşılama yapıldıgı gün mü başlıyorsunuz ve günde kaç tane alıyorsunuz.

ben progestan kullandım canım ama asılama ıcın degıl sadece adet duzensızlıgı ıcın gunde 2 defa ve 16.gun baslamıstım..sengözlerimebaksanab

Canım ben aşılamadan sonra kullandım. Hemen başladım.. Her akşam crino jel miydi neydi tam hatırlamıyorum. Günde 1 tane.

Biraz abarttım canım..75 diyorduk ya..onu geçti..benneyaptımki

3 ay takside böldüm..100 ytl:çok üzgünüm:
99 ytl teklif eden olmuş..

bu ayki limitim bitti...

Ama çok güzeldi canım. Güle güle kullan. Hakiki deri ve rengi süper idi. Çok güzel bir alışveriş bence. :sm_cool:

Canım inşallah hamişsindir ama hiç bir belirti olmadıpına göre umutlarımız dahada yüksek senden iyi haberler almayı sabırsızlıkla bekliyoruz hadi güldür yüzümüzü.:lepi:

Nevroskycim annen rahatsızlanmış geçmiş olsun canım iyi demişsin gerçi Allah daha iyi etsin

Kızlar eşim bugün spermiogram yaptırıyor.

Cok stresliyim.Sonucu saat 6 da alacakmıs.
Ne olur bize dua edin. :Saruboceq:
Sadece 1 taneye bile razıyım.Rabbim umut kapımızı kapatmasın.Hiçbirimizin :çok üzgünüm:

İnşallah iyi sonuç alırsınız..:Saruboceq:ama neden o kadar geç veriyorlar sonucubenneyaptımki

nevrosky çok geçmiş olsun canım.İnşallah tekrarlamaz annenin rahatsızlığı.Böbrek zordur, sıkıntı veriyor gerçekten.

vavelya inşallah sonuç beklentinin de üstünde çıkar.Bebişin "çok sıkıldım beklemekten yavaş yavaş geliyorum, yola çıktım" msjını gönderir size test sonucu ile.

İnşallah yüzünüzü güldürecek bir sonuç alırsınız bitanem. Senin için de beklemek zor olur akşama kadar. Güzel haberler almayı nasip etsin inşallah Allahım.. Amin.. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım sağolasın. Allah razı olsun. Hiç böyle olmamıştı. Neyse geçecek tamamiyle inşallah. Şeniz

kimse yok sanırım kendinize iyi bakın benim hesaplarıma göre adetim yarın inşallah kırmızılar gelmez :Saruboceq: ben çktım yarın görüşmek üzere a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…