Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi Yüzünden Hamile Kalamayan Bayanların Listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar su 'cum duan çok güzelmiş bende aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn diyorum açtım ellerimi senin duanla bende dua ettim mübarek cuma günü rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah kızlar son iş günü sayılır bugün o yüsden çok yoğun bende yarın öğleden sonra yola çıkanlardanım rabbim hepimize zhayırlı yolculuklar nasip etsin belgincimde hayrışı bi şekilde gider inşallah ayrıca umutta merkezde internet var ordan bize yazar belgincim
bilgemm canım ilaçlar kilo aldırıyor valla ama senin için sorun olmaz ben 4 kilo aldım ayrıca şişlikte yapmıştı bende 1 ay kendime gelemedim ohalimi görüp neden hamile değilim diye inşallah hakkınızda hayırlısı olur
yetercim hislerimiz düşüncelerimiz karşılıklı bizlerde senin gibi bu bayramda yanlız olanlardanız rabbim bebişsin geçen sson bayrammız olsun inşallah

aşk melegim nerdesin ya kimse yok ya bu duayı bitirelim aslında ayrı ayrı 313 tane okumak lazım ama kimsi yokki bugun başlayıp bugun bitirelim dedim ama olmazsa yarın başlayalım

Son düzenleme:
bugün kimsecikler yok beni de su uyardı gelmiyorsun diye
of canlarım bana dua edin eleman bulalım yada eleman ger gelsin ne yaparım perişan olurum ben ya dr işlerim var az kaldı bakalım salı yada çarşamba neler olacak

arkadaşlar merhaba ben yeniyim eşimin ileri hızlı 4 ileri yavaş 72 çıktı ve gros morfoloji anamolisi %50 sizce nasıl sonuçlar

canım ya bugun okuyup bitirelim ben birazdan duasını yazacam buraya sen kaçtane okuyacaksan yazda ben yarın takip edemem olurmu

Sadece ayetel kürsi değil mi?
20 tane okurum diye düşünüyorum ..
Peki bu 313 taneyi bugün tamamlayamazsak yarın öbürgünde devam edebilir miyiz?

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.Dilim anca buna yetiyor.Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olan kız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle. Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
RABBİM! BAK ELLERİMDE HİÇ BİŞEY YOK ..ELLERİMDE SADECE YOK VAR..VE BEN YOKTAN
VAR ETTİGİN BU ELLERLE SENİN SONSUZ KEREMİNE EL ACMIŞ DUADAYIM..ÇÜNKÜ
BEN DE VAR YOK SENDE İSE YOK YOK ... VE BU YOKLUGUMLA VARINLA HİMAYE ET
VE DUALARINA BENİ DE EKLEYENLERİN DUALARINI KABUL ET {AMİN }

ALLAHIM GÜZEL ARKADASIMIZ Belgin Bilgemmmmmm ve Elfida için KATINDAN HAYIRLI EVLAT NASİP ET...ELİ AYAGI DÜZGÜN,SAGLIKLI SIHHATLİ,DİNİNE BAGLI,VATANINI SEVEN,ANNE BABASINA SAYGILI ÇOK TATLI BİR EVLAT NASİP ET...SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME RABBİM..YANLIZ SENDEN BEKLER YANLIZ SENDEN DİLENİRİZ...YÜREGİ GİBİ GÜZEL ARKADASIMA HAYIRLI BİR NESİL VER,HAYIRLISIYLA BU AY HAMİLE KALMASINI NASİP ET YARABBİM.
ARKADAŞLARIMIZ HER DARALDIĞINDA YAR VE YARDIMCISI OL SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER ..AMİN...

Yarab!sen neyin hayirlısının neyin hayırsız oldugunu biz bilemeyiz cünku biz acisiz günahkar kuldan daha iyisini bilirsin cünkû sen Rahman Rahimsin senin şefkatin ananın yavrusuna olan şefkatinden 70bin.daha büyük hazinden ve ve şefkatinden bütün insanlara icinde esmaduamıza evlat özlemi hasreti analık şefkatini duygusunu yaşamak isteyen bircümleye her iki cihanda yüzünü güldürecek hayırlı evlatlar ihsan eğle .Amin yasin fetih amenerresulu sekine duası hürmetine inş.selametle.
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

Gözyaşlarım gözlerimde durmayıp akmak için inat ettiler resmen.. Bende koyverdim..
Ne kadar dualamışsın Su ..
Allah bin kere razı olsun seninde gönlüne göre versin..
Ayetel kürsiyi okuduktan sonra buda duası değil mi?
Bunuda arkasından okuyoruz o zaman ..
Çok teşekkür ederim .. Hemen alıyorum bu yazıyı ..

arkadaşlar merhaba ben yeniyim eşimin ileri hızlı 4 ileri yavaş 72 çıktı ve gros morfoloji anamolisi %50 sizce nasıl sonuçlar

Standartların altında canım..
Ama yinede bi üroloğun fikirinizi almanızda fayda var..
Çıkan sonucu doktorunuza mutlaka inceletin ...
Kolaylıklar versin rabbim..

10 tane okudum ben bilginiz olsun

Tamam canım ağzına sağlık

Ya bilmiyorum tam olarakda ama ben bugun bitirmeye calışacam hepsini ben okuyacam napıyım sende 20 tane oku 10 tanede jakobi okumuş 40 tanede ben okudum
Rabbim dularımızı kabul etsin

yok kuzum bu gün heps bitecek diye bir şey sıraya koyun herkes ne kadar okumuş söylesin ekleyin bende yarında itibaren ayetel kürsü okurum bu gün adetim bitiyor

aşk melegim nerdesin ya kimse yok ya bu duayı bitirelim aslında ayrı ayrı 313 tane okumak lazım ama kimsi yokki bugun başlayıp bugun bitirelim dedim ama olmazsa yarın başlayalım
canım benim adet bu gün bitecek yarın okurum kime okuyacaksak
merhaba kızlar su 'cum duan çok güzelmiş bende aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn diyorum açtım ellerimi senin duanla bende dua ettim mübarek cuma günü rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah kızlar son iş günü sayılır bugün o yüsden çok yoğun bende yarın öğleden sonra yola çıkanlardanım rabbim hepimize zhayırlı yolculuklar nasip etsin belgincimde hayrışı bi şekilde gider inşallah ayrıca umutta merkezde internet var ordan bize yazar belgincim
bilgemm canım ilaçlar kilo aldırıyor valla ama senin için sorun olmaz ben 4 kilo aldım ayrıca şişlikte yapmıştı bende 1 ay kendime gelemedim ohalimi görüp neden hamile değilim diye inşallah hakkınızda hayırlısı olur
yetercim hislerimiz düşüncelerimiz karşılıklı bizlerde senin gibi bu bayramda yanlız olanlardanız rabbim bebişsin geçen sson bayrammız olsun inşallah

biliyorum canım yaaa hepimiz aynı şeyleri yaıyoruz
biliyorsunz ben duygularımın aklımın önüne geçmesine pek izim vermem ama akşam kntrol edemedim sanırım
sağolun sizlerle konuşmak iyi geldi

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur. Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.Dilim anca buna yetiyor.Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olan kız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle. Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
RABBİM! BAK ELLERİMDE HİÇ BİŞEY YOK ..ELLERİMDE SADECE YOK VAR..VE BEN YOKTAN
VAR ETTİGİN BU ELLERLE SENİN SONSUZ KEREMİNE EL ACMIŞ DUADAYIM..ÇÜNKÜ
BEN DE VAR YOK SENDE İSE YOK YOK ... VE BU YOKLUGUMLA VARINLA HİMAYE ET
VE DUALARINA BENİ DE EKLEYENLERİN DUALARINI KABUL ET {AMİN }

ALLAHIM GÜZEL ARKADASIMIZ Belgin Bilgemmmmmm ve Elfida için KATINDAN HAYIRLI EVLAT NASİP ET...ELİ AYAGI DÜZGÜN,SAGLIKLI SIHHATLİ,DİNİNE BAGLI,VATANINI SEVEN,ANNE BABASINA SAYGILI ÇOK TATLI BİR EVLAT NASİP ET...SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME RABBİM..YANLIZ SENDEN BEKLER YANLIZ SENDEN DİLENİRİZ...YÜREGİ GİBİ GÜZEL ARKADASIMA HAYIRLI BİR NESİL VER,HAYIRLISIYLA BU AY HAMİLE KALMASINI NASİP ET YARABBİM.
ARKADAŞLARIMIZ HER DARALDIĞINDA YAR VE YARDIMCISI OL SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER ..AMİN...

Yarab!sen neyin hayirlısının neyin hayırsız oldugunu biz bilemeyiz cünku biz acisiz günahkar kuldan daha iyisini bilirsin cünkû sen Rahman Rahimsin senin şefkatin ananın yavrusuna olan şefkatinden 70bin.daha büyük hazinden ve ve şefkatinden bütün insanlara icinde esmaduamıza evlat özlemi hasreti analık şefkatini duygusunu yaşamak isteyen bircümleye her iki cihanda yüzünü güldürecek hayırlı evlatlar ihsan eğle .Amin yasin fetih amenerresulu sekine duası hürmetine inş.selametle.
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

amin amin
emeğinize yüreğinize sağlık

Giz güzel dileklerin için çok sağol arkadaşımm..

Kızlar ben yine bugün manalı manalı rüyalar gördüm..
Eşimin halası bana bebek eldiveni ve şapkası verdi, rengi maviydi ve üstünde yılbaşı ağacı deseni vardı..
Bende aaa ne kadar güzel ben bunu yılbaşında takarım dedim..
Kızlar ben transferden sonra yılbaşına yakın sonucumu öğreceğim yani aralığın ortalarında falan..
Sanki yılbaşında bir sürpriz olacakmış gibi bana üstünde çamağacı olan bir eldiven hediye etti rüyamda..
Ve daha bitmedi.. birde bana paspas verdi.. Al kızım bunuda kapının eşiğine ser dedi misafirin gelecek..
Şaşırdım kaldım ..
Ay hep böyle rüyalar görüyorum yaaa :)
canım hayırdır inşşşşşşşşş
hayırlara vesile olsunrüyaların
gelecek bebğinin habercisi olsun bu rüyaşlar
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

Günaydın Kızlar ...
Belginimmm canım hayırlı yolculuklar inşallah güzel haberler getirisin bize..
Merakta kalıcaz şimdi ne yaptın ne oldu diye , int bulduğun anda yaz lütfen..
Dualarım seninle..
İçim bi hoş oldu yaa sanki kendi ellerimle tedaviye gönderiyorum seni :)
Canım arkadaşım , inş gönlünden geçtiği gibi olur herşey :)

Su aşk olsun sen ne kadar kıymetli olduğunu bilmiyorsun galiba :))
Canımmmmm su'yummmm :)

Casper bakalım Dr'um çok umutlu konuştu ama ben herşeyden önce rabbime sığınıyorum ..
Hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun ..

Yeter kendim kadar senin içinde dua ediyorum umarım bu bebişin olmadan geçirdiğin son bayram olur..
inşşşşşşşş

canım allah hepinizde razı olsun
gönlünüzden geçeni naip etsin hepimize

canım belgin bilgemmm elfida için okuyoruz
Jalobi:10
Bilgemmm:20
su1838:sınırsız ama bir sınır koyalımda bitirelim

Tamam canım ağzına sağlık

Ya bilmiyorum tam olarakda ama ben bugun bitirmeye calışacam hepsini ben okuyacam napıyım sende 20 tane oku 10 tanede jakobi okumuş 40 tanede ben okudum
Rabbim dularımızı kabul etsin

Su yarında devam edebiliyorsak 50 tane de yarın okuyabilirim ...
Bence bi mahsuru olmaz biraz bugün biraz yarın okumuş oluruz ..
Sonuçta önemli olan kalben edebildiğin kadar dua etmek..
Rabbim kabul etsin dularımızı ..

tamam ozaman yarın bitirelim uzamasın ben 103 toplam bilgemmmm 100 toplam yeter ablacığım 100 bitirelim yarına okey

kaynatın kaynatın bakalım allah muhabbetinizi artırsın. geliyorum kız genede her sayfayı tabi okuyamıyorum ama çekip gitmedim kız buralardan sizlerszi duramam bennn

ahanda bir trafik canavarı daha. benimde ehliyet var ama çok paniğim trafiğe çıkamıyorum ben ya

evet canım bağımlılık yapıyo burası helede işyerinde çalışırken bir iş bir kk bir iş bir kk bir bakardım akşam oluvermiş .

canım hayırlısı ile bebişleriniz olacak ve hamiş topiğimiz var zaten oraya geleceksiniz bebeklerinizide orda konuşucaz hep

evet canım 5. gün transferinin şansı artırdığı söyleniyor. yumurta kalitesine bağlı. benimde 5. gün transferiydi canım ve pozitifi gördüm çok şükür sende allahımın izni ile göreceksin

canım ben anne olanlara gelmiyorsunuz demiyorum gelemiyorsunuz diyorum
çünki sizin sorumluluğunuz çok ağır
rabbim yardımcınız olsun

canım belgin bilgemmm elfida için okuyoruz
Jalobi:10
Bilgemmm:20
su1838:sınırsız ama bir sınır koyalımda bitirelim

Yarın da ben bugünkinden daha fazla okurum ..
Yeter'de katılıyor bence yarın biter ..
Aşkam da fazla okumaya çalışacağım bugün net sayı veremem ama akşam yazarım şau kadar okudum diye 20'yi geçer ..
Akşam belli olur yani sayı...

X