Erkek gibi tavırların var...

İş yerinde fazla muhabbet etmeyin bence, belliki yaramıyor dertsiz başınıza dert istemişsiniz resmen.Ütüsüz kıyafetle markete bile gitmem işe nasıl gidiyorsunuz anlamadım.Bakım sadece erkek arkadaşa yapılmaz kişi önce kendine saygı duyup kendine değer vermeli.İş ortamında sizin gibi biriyle karşılaşsam ve tanımasam aklımdan bu pasaklı işinide savsaklıyordur diye geçiririm net.Pis olduğunuz anlamına gelmez elbet ama üstüne başına özenmeyen biri içinde farklısını düsünemem öyle intiba bırakır bende.

Abartoyor muyum diye düşündüm
Erkek gibi olma işini mi ?
Bi kere bence çok yanlış yapıyorsun. Ütüsüz,bol,özensiz kıyafet her şeyden önce kendine saygısızlık.
Ayrıca etrafında seni beğenen olacak diye dişilikten taviz vermek gerçekten çok yanlış. İnsanlara göre şekillenemezsin ki. İleride çalışan kadına sarkıntılık artarsa işi mi bırakacaksın ? Ya da pantolon seksi gelmeye başlarsa pantolon mu giymeyeceksin? Uzun saç bir anda kadınlık simgesi olurda saç mı kestireceksin?
İnsanlar seni beğenebilir sen de nazikçe ilgilenmediğini söylersin.
Yirmili yaşlar bunu hesap etmek için hem çok erken hem de başkalarına göre yaşamayı kendine öğretmen olmaması gereken bir şey.
Ayrıca arkadaşın için de boşanmış bir kadın sevmek,sevilmek isteyebilir. İlgi arıyor olabilir . Muhtemelen kötü bir psikolojide. Kendini değersiz hissediyor. Bu kadar net şekilde bunları gösteren insan eleştirilmek istediğinde aslında bunları duymak istemiyor

Yasiniz kucuk degil ama sosyal becerileriniz cok eksik. 5 yasindaki oglum bile gittigi ortamda ne giyecegini az cok bilir. Mesela pis kiyafetle okula gidemeyecegini bilir. Siz daha isyerinde nasil giyinmelisiniz bilmiyorsunuz. Iletisim becerilerinizi ve sosyal davranislarinizi gelistirmelisiniz.

Herkesin ayrı bi derdi var herkes kafasına bişeyler takıp triplere girmiş .. sende bak kendine ne diye paspal gidiyorsun işe sen ağızlarına laf veriyorsun walla sevgilin için süslenmeyi anlarım ama insan kendine bakacak ya sadece eş yada sevgili için süslenmek hiç bana göre değil bi kadın önce kendisi için bakımlı süslü olacak kadınsın yani 60 küsür yaşındaki anam bile yüzüne BB krem sürüp öyle dışarı çıkıyor lütfen kızlar kendinize bakın. Kadın kendini bişey sanmış seni eleştirmiş sevgili için sadece süslenmek kendinizin öz bakımı değildir.

Sokağa cıkarken her zaman makyaj yapmam ama ütusüz kıyafet asla giymem. Ütüsüz kıyafetle gezmek kin ne derse desin pespayelik dişilik/erkeklik değil. Ütuyü alip az buçuk süreceksin kızım bunun için Marlyn Monroe olmaya gerek yok

Karşılıklı bir çok saygısızlık yapılmış gibi duruyor Haklı ya da haksız yok gibi.

Yok ben genel olarak artık güzel olmayı takmadığım için üşeniyorum. Eski işimde mavi yakayla çalışıyordum. O yüzden kıyafetime dikkat ediyordum oda ordan kaldı. Kimseye sapık herkes bana aşık felan demıyorum. Ama çok duydum böyle arkadan yapılan yprumları. Ama ütüsüz giyinmek kendime saygısızlık ablamda öyle dedi. Kadını eleştirdiğime pişman oldum, ne haddime dedim sonradan. Neyse genel olarak haklısınız ama

Evet de sevmiyorum ama dikkat çekiyormuş demek ki

Aynen sers aldım dün. Bunu ailem de söyledi. Belki kadın sün gerçekleri söylediği için ben bozuldum taktım bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…