Erkek gibi tavırların var...

Yani kusura bakma da iş ortamina ütüsüz tsortle gitmek de kendine saygısızlık. Sevgilinden önce kendine değer ver !

Bol giyinmeniz tamam da ütüsüz vs giyinmek nebileyim her şeyden önce insanin kendine saygisidir diye dusunuyorum. Sevgiliniz var diye gereksiz modlara girmissiniz 10 senelik evliyim eşim yanimda yok diye ütüsüz sacma sekillerde işe gitmiyorum. Özenli giyinen insanlar etraftaki erkeklerin ilgisi için yapmiyor bunu cok degisik kafalara girmissiniz topluca.
Güzel olsaniz ütüsüz kiyafetle de, makyaj yapmadan da dikkat cekerdiniz, o zaman işi mi birakacaktiniz?

Sen de neler söylemişsin kadına. Kendince eleştirmiş ne var ki bunda? Ayrıca sen erkek arkadaşınla görüşünce bakımlı oluyorsun ya erkek arkadaşın senden daha çok özen gösteriyor belki sosyal ve iş ortamlarında. Kendine bakmak kötü bişey değil ki. İlle sevgilinle mi olman gerekiyor.yillar sonra ne safmşım diyeceksin bu konuda.

Bence güzel demekki çok ta kimseye ihtiyacın yok ben miy miy insan sevmem

Bu iş yerinde yaş ortalaması kaç ? Ne ergence muhabbetler böyle.
Sana gelince, hem kasti olarak erkek Gibi takılıyorum diyorsun hem bu söylenince bozulup buna kafa takıyorsun. Ne mana?

e sen de bu dedigini kafaya taktin, konu aciyorsun.
ne sacma bir ortaminiz var. herkes birbirini b.kluyor
ayrica kendin demissin erkeksiyim, bol, ozensiz hatta ütüsüz ise gelirim, bana prenses diyene "kral de" derim, disil enerjim, cilvem yok diye.
kadin da erkek gibisin demis. bence yanlis soylememis
erkek gibi imajindan çıkmak istiyorsan biraz özen işine. en azindan ütüsüz tişörtle gitme, birkac güzel elbise ayakkabi al, saçlarına sekil ver. ha "bana ne ya" diyorsan da erkek gibi diyecekler tabii ki arkandan. bu igrenc is ortaminda sen dahil herkes birbirine fitne haset geçirirken iyi bir yorum bekleme
Ben miğ kaşınmışım? Yada dediği şey çok mu ağır takmakta haklı mıyım?Hafif taktım çünkü.
her istedigini soyleyen istemedigini isitir. siz kadina tonla kötü sey soyleyin "gercek" oldugunu iddia edip. o gercek bir sey söyleyince..
hic de agir bir sey dememis. bosuna dram yaratmayin.
su kadarcik elestiriye bile ne kadar üzülmüşsünüz biraz empati yapin da kadinin ustune daha cok varmayin. sevmiyorsaniz az konusun. zor mu yani, ayni is yerindesiniz diye sohbet etmek zorunda mısınız?

ş
Biz kaşındık

Kral ne anlatiyon sen yaaaaa!!!!!!!

Neden safmışım diyeceğim ciddi soruyorum. O zaten benden daha bakımlı gidiyor işe. Ben üşeniyorum

Ben zaten öyle dişil enerjili, doğal güzel bir kız değilim. Sıradanım.

Ütüsüz ve salaş giyinmek iş ortamı için bana çok garip geldi açıkçası. Sevgiliniz olması salmanız anlamına gelmemeli bence. Ben evlendikten sonra kilo da aldım makyaj falan çok sevmem ama işe her zaman temiz ütülü düzgün giyinirim. Cilt ve diş bakımımı aksatmam vs. Bu işinize duyduğunuz saygıyla da alakalı bence. Bizim işyerinde bi arkadaş var çok çalışkan çok da tatlı biri ama giyimi kendisi saçları çok özensiz ve bahsettiğinizin aksine direkt dikkati o çekiyor, özensizliğinden dolayı. Ben çok seviyorum onu ve bu şekilde görünmesi beni üzüyor cidden. Çünkü diğer insanların ne düşündüğünü biliyorum. Bence siz de daha özenli olun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…