Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Canım merhaba Allah evlatlarına uzun ömürler versin inşallah canım sen ogluna yum takibi yaparak mı hamile kaldın

Kızlar eşine taze havuç suyu içirip oğlu olan var mı ? Genelde oğlu olanlar hep keçiboynuzu özü içirmiş

Benim icimden @the craysy nin erkek geciyo @Tekvatan ninda bi erkek bi kiz geciyo kararsizim onda ama cogunluk erkek o sizinki benim icin ne geciyo cnm

Kizz heyecanlandirma beni valla daha oteki koyu cizgiyi gormeden yaptim umarim kaldirmak zorunda olmam ya erken mi yaptim topigi acaba

Gülüm bence etkisi var hemde çok etkisi var sabirin söylemişti bana

Ben de dene diyecektim. y lerin 24 saat ömrü var. yarın sabaha kadar zamanin var demektir . geçen ay bekledin tutmadı. Bu sefer ben de böyle yapmayı düşünüyorum . iki çizgi aynı olunca ilişki olmalı
8p

Ama benim anlamadığım yum zamanı erkek çat oldugunda da vajina asidik biraktigindan kiz olma olasılığı yksek .

Bende ovulasyon testi kullandım.çok yoğun akıntı ve test çok az silikleştiği zaman deneme yaptım.ertesi gün sabah ultrasonla drdan çatladığını teyit ettirdim.şuan 4 haftalık hamileyim.inş Allah herkesin gönlüne göre verir benimkinide...

Canım uygalamalarını anlatır mısın tekrardan rica etsem
T koyu olduktan sonra ilk acilmada öneriyor anladığım kadarıyla denemeyi tabi bir de eşe takviye yiyecekler ;
bolca etli yemekler
Fındık ceviz
Yemekleri tuzlu yapmak
Sert kahve
Adet bitimi deneme yapana kadar cinsel perhiz,ilişki olmayacak..

Aslında bu yöntemler biraz da kişinin vücudunu iyi tanimasindan da geçiyor, yine de takdir Allah'ın herkesin gönlüne göre olsun inşallah

Canım soğol Allah razı olsun gönlümüzdeki olur inşallah canım S sabirin girmiyor mu artık?

Canım ben doktor kontrolüyle baslamayi düşünüyorum nezaman yumurtlama oluyor bilmiyorum
Adet dongunun yarı zamanı yum zamanindir tahmini,doktor mm olarak söylüyor gelişimini,sanırım 21 mm de çatlıyor yumurta,günlük 1 mm büyümesi
Doktor ve ovu testi ile eş zamanlı gidebilirsin
S sabirin çok aktif olmasa da arada giriş yapıyor sanırım

anladım canım sağol

Arkadaşlar size erkek bebek için yeme içme listesi

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-26-16-36-36-748_com.instagram.android.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 282
  • Screenshot_2021-10-26-16-36-29-134_com.instagram.android.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 251
Selin hanım merhaba, size özelden mesaj attım.. bakabilirseniz çok sevinirim

Hanımlar çok kafaya takmamak ta önemli sanırım.. iki üç aydır yumurtlama takibi yapıyordum.. çok düzenli adet görmeme rağmen geçen ay yumurtlamadim.. adet düzenim bozuldu

Hanımlar merhabalar ben ovulasyon testi yaptimda bugün yaptığım teste bakarmisin yumurtlama varmı yoksa yarin da yapayimmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…