Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kizlar baybfast diye bi marka kullanan oldu mu
Ben kullanıyorum bu ay strip test baya iyi net gösteriyor sonuçları 6 gün günde 2 kere ilişki oldu çatlamanın üzerinden 2 gün geçti 5 gün sonra progesteronuma baktırıp yumurtlamanın durumunu öğrenicem hem de beta verip kan değerime baktircam hayırlısı artık..

Ben kullanıyorum bu ay strip test baya iyi net gösteriyor sonuçları 6 gün günde 2 kere ilişki oldu çatlamanın üzerinden 2 gün geçti 5 gün sonra progesteronuma baktırıp yumurtlamanın durumunu öğrenicem hem de beta verip kan değerime baktircam hayırlısı artık..
Yumurtanın durumunu öğrenmek ne tür bir bilgiymis o kısmı anlamadım 🤔

Silikleşmeye başlayınca yapmalısın . Örneğin gece 00:00da pik oldu sabah 5-6 gibi ilişki olmalı .Çok geç kalmamalısın Buda önemli, eşin akşamları keçiboynuzu özü içsin mutlaka bende çok uğraştım şimdi hamileyim bir oğlum olucak Allah nasip ederse çok araştırdım bana güven
Hangi marka ovulasyon kiti kullanıyorsunuz yeni katıldım aranıza 2 kızım var benimde.pik yapması ne oluyor açıklayabilir misiniz 😓

Hangi marka ovulasyon kiti kullanıyorsunuz yeni katıldım aranıza 2 kızım var benimde.pik yapması ne oluyor açıklayabilir misiniz 😓
Benimde kızı kızım var sezeryanla oldular birtane daha şansım var inşallah benimde hayırlı sağlıklı bı oğlum olur tüm isteyenlerle birlikte

Silikleşmeye başlayınca yapmalısın . Örneğin gece 00:00da pik oldu sabah 5-6 gibi ilişki olmalı .Çok geç kalmamalısın Buda önemli, eşin akşamları keçiboynuzu özü içsin mutlaka bende çok uğraştım şimdi hamileyim bir oğlum olucak Allah nasip ederse çok araştırdım bana

Silikleşmeye başlayınca yapmalısın . Örneğin gece 00:00da pik oldu sabah 5-6 gibi ilişki olmalı .Çok geç kalmamalısın Buda önemli, eşin akşamları keçiboynuzu özü içsin mutlaka bende çok uğraştım şimdi hamileyim bir oğlum olucak Allah nasip ederse çok araştırdım bana güven
Allah bağışlasın başka neler yaptınız bende araştırıyorum kafam çok karisiyor

Merhaba kızlar ben 3. Bebeğimi bekliyorum 2 kızım var 2 sindede sabah bulantılarım oluyodu kusuyordum bunda sabah çok iyi uyanıyorum bide bunda yerleşme lekesi geldi 2 kızımda böyle bişey yaşamadım sizce cinsiyet farkından mı böyledir yoksa alakası yokmudur 😊

Merhaba kızlar ben 3. Bebeğimi bekliyorum 2 kızım var 2 sindede sabah bulantılarım oluyodu kusuyordum bunda sabah çok iyi uyanıyorum bide bunda yerleşme lekesi geldi 2 kızımda böyle bişey yaşamadım sizce cinsiyet farkından mı böyledir yoksa alakası yokmudur 😊
Kizz valla benimde 2 kizim var . Hamileyim. Isalah bi oglumda olur . Allah tum isteyen herkese gonlundekini versin.. 14 subatta cinsiyetini ögrencem 😂😂

Mrb ben doktora erkek bebek için gittim doktor 12 gün çatlama iğnesi vurdu 13. 14. 15.16. günler ilişki önerdi sonrasında gün aşırı dedi sizce mantıklımı bilgisi olan varmı çok kişiye deneyip tutturdğunu söyledi bilemyrm

X