Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Merhaba, test kısmının control den daha koyu renkli olması gerekir diye biliyorum yumurtlama olmuş olması için.. önce peak oluyor sonrasında siliklesiyor
2 gün böyle koyulaşma oldu bendede bugün yaptıgım testte silikleşti. Geçen ay artımed ile yapmıştım 2 günü tam koyuydu o testte bu testin kendisi mi böyle anlamadım

Günde 1 tane mi test yaptin koyulasmaya baslayinca ve özellikle pik yapinca 3 saatte bir tekrarlıyoruz testi sivi alimina dikkat ederek

7 sinde 1 tane yaptım koyuydu 8 zinde 2 tane yaptım öğlen koyuydu ve akşama doğru silikleşti normalde hep 1 tane test yaptım
Canim düzenli yapman lazim dediğim gibi koyulasmaya gecince 3 saatte bir yapman lazim testi bu ay deneme yapmayacaksab tecrübe olmuş olsun birde yum zamani yaklasinca seffaf yumurta aki kivaminda akinti gelmeye basliyo catlayinca beyaz bi bakinti geliyo ordan anlarsin yine testlerini at kizlarla bakariz insaallah hayırlısı olsun

Çok teşekkür canım benim. Şuan 3 gündür öyle bir akıntı var bndede. 2 aydır deneme yapyrz canım

Ben adet baslangicindan sonra 14 ve 15. Günlerde test yaptım.. 15. Günde pik yaptı.. 8 saat sonra da test silik çıktı.. merak ettiğim şey ne zaman ilişki olması gerektiği test pik yaptığında mı? Yoksa siliklesmeye başlayınca mı??

Test yapmaya erken başlamışsiniz.. yumurtlama genelde 13,14 ve 15. Günlerde oluyor.. o günlerde deneyin test kitlerini.. t nin c den daha koyu olması lazım

Test yapmaya erken başlamışsiniz.. yumurtlama genelde 13,14 ve 15. Günlerde oluyor.. o günlerde deneyin test kitlerini.. t nin c den daha koyu olması lazım
Günde 1 tane test yapıyrm ben muhtemelen 7 snde bende gece pik yaptı bendede değrlndrk gerçi bakalım artık hayırlısı olsun

Amin canım Allah razı olsun. Sanada nasip eder inşallah. Allah çok büyük O ol derse olur. Onun için zor bişey yoktur.
Merhaba nasılsınız ben uzun zamandır eski yazılari okuyorum sizin yazınıza denk geldim acaba hamile kaldınız mı kaldiysaniz bebeğinizin cinsiyeti

Silikleşmeye başlayınca yapmalısın . Örneğin gece 00:00da pik oldu sabah 5-6 gibi ilişki olmalı .Çok geç kalmamalısın Buda önemli, eşin akşamları keçiboynuzu özü içsin mutlaka bende çok uğraştım şimdi hamileyim bir oğlum olucak Allah nasip ederse çok araştırdım bana güven

Siliklesme derken yumurta catladigi zaman mı.ama yum zamanı erkek çat zamanı kiz diyorlar

Siliklesme derken yumurta catladigi zaman mı.ama yum zamanı erkek çat zamanı kiz diyorlar
Evet yumurta çatladıktan sonra, ovulasyon testiyle takip etmek gerekiyor en doğru sonuç için testte tam çift çizgiyi görünce hatta t çizgisi C çizgisinden daha koyu olduğu zamanda artık yumurtan çatlamak üzere ilişki olmamalı yaklaşık 5-6 saat sonra silikleşme oluşmaya başlayacaktır yani artık yumurtladınız ve yumurtanız fallop tüpünde yolculuk ediyor. Bu esnada ilişki olursa sperm hemen yumurtaya kavuşuyor X erkek sperm y kız spermine göre hızlı hareket ettiği için yumurtaya ilk o tutunuyor. Şayet siz yumurtalama günü yani çift çizgi olduğunda yada tam çizgi koyulaştığı zamanda ilişki olursa henüz yumurtlamadığınız için sperm yumurtayı bekliyor . Sperm kaliteli değilse hemen ölebilir ve yumurtayı kız sperm döller.Kısaca mantık bu ince bir zaman ayarı var. Allah’ın takdiri dua etmek her şeyden öte . Tedbiride elden bırakmamak gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…