Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Merhabalar belli oldumu bebeğinizin cinsiyeti acaba

Arkadaşlar benimde iki kizim var oğlum olsun istiyorum son adet tarihim 30 ağustos ve ben yumurtlama günüm ayın 12 olarak düşündüm bir defa korunmasız ilişki oldu bakalim nasip olacak mı

Yaptırdığım planlama ile şuan 14+5 günlük oğluma hamileyim
Merhaba Fatma hanım, öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.. benim de iki tane dünya güzeli kızım var.. bir tane de oğlum olur mu acaba diye düşünürken kendimi bu sayfada buldum Nasıl bir planlama yaptığınızdan bahseder misiniz acaba? Gerçekten çok mutlu olurum.. sorun oluyorsa özelden de yazabilirsiniz.. selamlar sevgiler

Arkadaşlar benimde iki kizim var oğlum olsun istiyorum son adet tarihim 30 ağustos ve ben yumurtlama günüm ayın 12 olarak düşündüm bir defa korunmasız ilişki oldu bakalim nasip olacak mı
Yumurtlama kiti kullanıyor musunuz? Ben bu ay ilk defa kullandım ve çatlama 15. Günümde oldu.. silik çizgi 15. Günde oldu yani

Yumurtlama kiti kullanıyor musunuz? Ben bu ay ilk defa kullandım ve çatlama 15. Günümde oldu.. silik çizgi 15. Günde oldu yani
Ben test kullanmadım hiç istiyorduk bebek ama ben hasta oldum anlamadım ki normalde bebek düşününce oluyor du benim hamilelik hemen ama anlamadım ki neden olmadı covid aşı sından dolayı olabilir mi bilmiyorum ama ilişkiden önce olmuştu aşı 2.doz

Covid aşıları hamileliğe bir süre engel oluyormuş.. o nedenle kalamamis olabilirsiniz

Kızlar merhaba ovuslasyon testlerime bakarmsnz yumurtlama sizce iki gün mü olmuş

Eklentiler

• 2BE4A6AE-2237-4DD0-B73E-6551E7EEF743.jpeg
    151,9 KB · Görüntüleme: 170
Bunlar kurumus halleri mi canim çünkü ben yumurtlama goremedim sondan 3. Daha koyu ama yinede olmamaış gibi görünüyo kaçırmış olabilir misin
Testler kurumuş halleri canım regl bitiminden itibaren her gün test yaptım. Eklediğim test dün yapıp 10 dkka sonra çekmiştim resmini

Eklentiler

• 2B0DBFF2-A564-419D-A780-9DF051F9FE7F.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 128
Testler kurumuş halleri canım regl bitiminden itibaren her gün test yaptım. Eklediğim test dün yapıp 10 dkka sonra çekmiştim resmini
Canim ben bu tip testle hic yapmadim ama dediğin gibi bu test yaptiktan 10 dk içindeki hali ise henüz olmamis demektir devam et test yapmaya kacinci günün peki

Hanımlar ben de 2-3 ay içerisinde nasipse gebelik düşünüyorum.. erkek bebek için nasıl bir diyet uygulamak gerektiğine dair bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Nette çok bilgi karmaşası var

Canim ben bu tip testle hic yapmadim ama dediğin gibi bu test yaptiktan 10 dk içindeki hali ise henüz olmamis demektir devam et test yapmaya kacinci günün peki
25 eylülde regl oldum 4 yada 5 gün sürüyor bende regli .29 eylülde test yapmaya başladım regli bitince test yapmaya başladım 2 gün koyulaştı attıpım görseldeki gibi bugün tekrar silikleşti. 27 günde bir regl oluyrm .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…