Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kaç haftalık canım.insallah gonlundekidir. Bide gebelik belirtilerin nelerdi ?

Kaç haftalık canım.insallah gonlundekidir. Bide gebelik belirtilerin nelerdi ?
Doktor 5+6 dedi ama ben biliyorumki 16 Ocakta oldu. Benim hesabıma göre 4+3. İlk haftadan gebelik belirtileri gördüm vallahi. Özellikle kokuda hassasiyet, alt karın ve kasık ağrısı halsizlik yorgunluk mide bulantısı hemen başladı. Sürekli midem bulanıyor başımı kaldıramıyorum.

4 haftalıkken kalp atışı falan pek duyulmaz ya maşallah canım ya rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.insallah bulantılar da geçer en kısa zamanda.
Benimde bat perşembe bekliyorum bakalım.dün sabah test yaptım negatif çıktı.bende belirti var gibi yok gibi hayırlısı

Hakkında hayırlısı olsun. Çıkmayabilir şimdi testte. Adet belirtileri ile hamilelik belirtileri de çok benzer olduğu için emin olamıyor insan. Neyse ki az kalmış öğrenirsin birkaç güne.

Maşaallah canım inşaallah oğlun seninledir

Canım adetten önce test yapmış mıydın silik çizgi falan çıkmış mıydı kaçıncı gün öğrendin gebeliğini?

Gözün aydın canım.. sağlıkla al kucağına.. ultrason görüntüsü vermedi mi_?

Benim pazartesi olması gerekiyordu, olmadı iki gündür. hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…