Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kizlar testlerden anlamadığım için en yogun sivi geldiği gün 13. Gün denedim.
Acaba beklese miydim bilemedim yazdıklarınızı okuyunca erken gibi geldi...Ateş takibi de yapıyordum en yüksek olduğu gün idi.
Ve bu ay o şeffaf sıvı neredeyse 4 gun sürdü..
13 subat bat
Sancm da var gibi ama ilişki sonrasi da 3 4 gece o kdr cok sanci oldu ki insallah hersey yolundadır.
Zamanlamam hakkinda yorumlarınızı merak ediyorum. Rabbim herkese gönlündekini verir inşallah..Herkese dua ediyorum.Beklenti ve Baskı altında olanları ferahlatsin Allahim..topikten kopamadm 3 saattir :)

Merhaba testlerin duruyorsa buraya atsan baksa arkadaşlar da,hangi durumda idi testin deneme yaptığında? Yani erkek bebek için deneme de ultra pic sonrası ilk açılmada deniyor ama bence vücudu her yönden iyi tanımak gerekiyor,kimisi çatlamaya 2-3 saat yakalıyor kimisi catladiktan sonra,yani nasip olan geliyor,inşallah gönlündeki nasip olmuştur

Evet canım tek deneme yaptım tuttu çok şükür. Yumurtanın çatladığından emindim doktor söylemişti. Deneme öncesi 8 gün cinsel perhiz olmuştu.
Canım çizik yaptırdın mı peki rahime ve beslenme hareket vs nelere dikkat ettin

Cevabin icin teşekkür ederim canım test yok yani anlamadigimdan kullanmadım vucudu tanımak çok önemli gerçekten de bakalim ne olursa
Rabbim hepimize nasip etsin sağlıklı evlatlar

Canım çizik yaptırdın mı peki rahime ve beslenme hareket vs nelere dikkat ettin
Çizik yaptırdın mı rahime? Sorunuzu tam anlamadım. Beslenmeye dikkat ettim. Süt ürünlerini mümkün olduğunca tüketmedim, her gün muz yemeye çalıştım arada patates haşlayıp bol tuzla tükettim. Eşim son 1 ay çinko tablet kullandı. Bol bol kırmızı et yedik. Ama bakalım cinsiyeti belli değil daha 4 haftalık.

Onu nasıl ölçüyorsunuz

Subat 20 catlamami oldu acaba bide testi saat kacta yaptin acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…